Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya tarihleri arasında, Turkcell'den yeni bir bireysel Hazır Kart alan müşterilerimizin hatlarına, hediye 30 TL yüklenecek. Müşterilerimiz, kampanyadan kazandıkları hediye TL’lerini, 30 gün boyunca yurt içi konuşma ve mesajlaşmalarında diledikleri gibi kullanılabilecekler. 
  • Tavsiye edilen satış fiyatı 51 TL olan “20 TL hediyeli Hazır Kart Tanışma Seti” satın alındığında, Hazır Kart’a Hoş Geldin Kampanyası ile hatta 30TL daha yüklenecek, böylece hat içinde kullanılabilir toplam 50TL hediye olacak. 
  • Hazır Kart’a Hoş Geldin Kampanyası, tüm bireysel tanışma setlerinde geçerli.  Yıldızlı, Mini Yıldızlı, 5 TL hediyeli ve 20 TL hediyeli tanışma setlerinden birini satın alarak Hazır Kart’lı  olan müşterilerimizin hatları açıldığında, 30 TL hediyeleri otomatik olarak yüklenecek. 
  • Hediye 30 TL ile yapılan konuşmalar 60sn/46,25 kr, SMS gönderimleri 33,25 kr/1 SMS olarak ücretledirilir.  Hediye 30TL, hat içindeki TL'lerden önce kullanılır. Yıldızlı ve Mini Yıldızlı tanışma setlerinde, önce tanışma setleri içindeki dakika ve sms faydaları kullanılır, daha sonra hediye 30TL kullanılır. 30 gün içinde kullanılmayan hediyeler geçerliliğini yitirir. 
  • Hediye TL'ler özel servis numaraları, internet ve yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. 

Kapat
Yardım ister misiniz?