Katılım Kriterleri

Turkcell bireysel faturalı aboneler,Turkcell Çağrı Merkezinden ve Turkcell İletişim Merkezlerinden, Turkcell.com.tr den ve SMS ile kampanyaya katılabilir.
 
Kampanya kapsamında, 12 ay kalma sözünüze Yıllık Dijital Güvenlik servisini 21.12.2023 itibarıyla aylık vergiler dahil 12 TL’den kullanabilirsiniz. Her ay, tek seferlik günlük geçerli 1GB hediye!
 
Turkcell Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan,dolandırıcılık amaçlı sahte ve zararlı içeriğe sahip internet sitelere erişilmeye çalışıldığında ara bir ekran çıkararak uyarır.Ayrıca, e-posta, sosyal medya hesapları,uygulama, web sitelerine ilişkin şifre sızıntısı durumunda otomatik uyarı sağlar.Zararlı sitelerde koruma özelliği otomatik başlar,şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/ den e-postalarınızı tanımlayabilirsiniz.  3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. E-posta adresinizi tanımladığınızda varsa geçmişe ait şifre sızıntı durum bilgisi verilir ve yeni bir sızıntı durumu tespit edildiğinde dijital güvenlik servisi sizi e-posta ve SMS ile bilgilendirecektir. Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın.

Ücretlendirme

Yıllık Dijital Güvenlik Kampanyası kapsamında, Yıllık Dijital Güvenlik servisini 12 ay taahhütlü olmak üzere, aylık ücreti vergiler dahil 21.12.2023 itibarıyla 12 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 
Kampanyadan 12 aylık taahhüt süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirimlerin toplamı ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek servis ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.

SMS
  • YILLIKGUVENLIK yaz 2200’a gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000
    Anlaşmalı Zincir Mağazalar
    0532 757 22 22