Daha Fazla Bilgi

Hayatım Kolay Kampanyası’ndan, aşağıda belirtilen tarifelerdeki bireysel faturalı hat kullanan müşterilerimiz kampanya süresi çerçevesinde bu tarifelerde kaldıkları süre boyunca kampanya kapsamındaki servislerden ücretsiz yararlanabilirler.

Bu tarifelerdeki müşterilerimiz kampanyadan otomatik olarak yararlanır, bir işlem yapmalarına gerek yoktur.

 
 
Her Yöne Paketler: Gold Paket, Star Paket, Süper Paket, Ekonomik Paket, Minik Paket, Alo Büyük, Star Ekstra Paketi
 
Hepsi Bir Arada Paketler: Gold Plus Paket, Full Paket, Hepsi Paketi, Hepsi 600 Paketi, Hepsi 300 Paketi, Hepsi 1000 Paketi, Hepsi500Plus Paketi, Hepsi1000Plus Paketi, Hepsi Minik Paketi
 
Kamu Paketleri: Kamu 1000, Kamu Eko Paketi, Kamu Her Yöne 300, Kamu Hepsi Bir Arada Paketi, İnternetli Kamu Eko Paketi, Kamu Özel Paketi
 
Karma Paketler: Faturalı Karma 1000 Paketi, Faturalı Karma 500 Paketi
 
Platin Paketler: Platin Paket, Platin Ekstra Konuş Paketi, Platin Ektsaİnternet Paketi, Platin Prestij Paket, Platinum Paket, Platinum Plus ,Platinum Mega Paket, Platinum Plus 6GB, Platinum Plus 8GB, Platinum Plus 10GB, Platinum 10GB, Platinum 15GB, Platinum 20GB, Platinum 50GB, Platinum Mega 6GB, Platinum Mega 8GB, Platinum Mega 10GB, Platinum Mega 15GB, Platinum Mega 20GB, Platinum Mega 50GB Paketi, Platinum Elit 1000 Paketi, Platinum Elit 2000 Paketi, Platinum 12 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25 GB, Platinum 35 GB
 
Faturalı Destek Paketleri: Destek Konuşma Paketi, Destek Hepsi Paketi
 
Profesyonel Paketleri: Profesyonel 500, Profesyonel 500 Plus, Profesyonel 1000, Profesyonel 1000 Plus
 
Diğer Konuşma Paket Tarifeleri: Hepsi İçinde 500 dk, İnterneti İçinde 500 dk, Kazandıran Maxi, Kazandıran Mega, Kazandıran Star , Kazandıran Süper,Kazandıran Ultra,Kazandıran Midi
 
İnterneti Bol Paketler:  İnterneti Bol 500 dk  +1GB, İnterneti Bol 500 dk + 2GB, İnterneti Bol 1000 dk  +2GB, İnterneti Bol 1000 dk + 1 GB, İnterneti Bol 500 dk 4GB 1000 SMS, İnterneti Bol 1000 dk 4GB 1000 SMS

4.5G Hızında Paketler: Turbo 2GB, Turbo 4GB, Turbo 6GB, Turbo Ekstra 2GB, Turbo Ekstra 4GB, Turbo Ekstra 6GB, Turbo Avantaj 3 GB , Turbo Ekstra 5 GB, Turbo Akıllı Duran Ekstra, Turbo Akıllı Duran, Turbo Akıllı Devreden Avantaj, Turbo Akıllı Devreden Fırsat, Turbo Akıllı Bitmeyen, Turbo Akıllı Ultra,Turbo 3GB, Turbo 5 GB, Turbo 7 GB, Turbo Bizbize 3 GB, Turbo Bizbize 5GB, Turbo Bizbize 7 GB

GNÇ Paketler: GNÇ Süper, GNÇ Full, GNÇ Star, Yap-boz 250 dk , Yap-boz 500 dk 
 
Ücretsiz kullanım süresi boyunca müşterilerimiz dilerlerse ücretsiz servisleri kendileri iptal edebilirler.  KimAramış için IPTAL KIM, CepAçık için IPTAL CEPACIK, Güncel için IPTAL GUNCEL yazıp 7080'e mesaj atabilirler.

Tarife değişikliği ile, kampanya kapsamındaki tarifelerin dışındaki tarifelere geçiş yapan müşterilerimizin ücretsiz servis kullanımları otomatik iptal olmaktadır. Abonelerimiz bu servislerden ücreti karşılığında yararlanmak isterlerse, abonelik için başvurmaları gerekmektedir.

Diğer
Belirtilen tarifelerdeki müşterilerimiz kampanyadan otomatik olarak yararlanır, bir işlem yapmalarına gerek yoktur.
 • Hayatım Kolay Paketi (KimAramış, Cep Açık, Güncelim) tabloda belirtilen tarife müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Tabloda belirtilen tarifelerden birini kullanan bireysel faturalı müşterilerimiz 31.12.2017 tarihine kadar yararlanabilir.

 • KimAramış: Telefonunuz kapalıyken; ne zaman, kaç kez ve kim tarafından arandığınızı telefonunuzu açtığınız anda size bir SMS’le haber veren Turkcell servisidir.
  CepAçık: Arayıp ulaşamadığınız kişileri ne zaman aradığınızı ve onların ne zaman ulaşılabilir olduğunu SMS ile öğrenebileceğiniz Turkcell servisidir.
  Güncelim: 14 Temmuz 2014 itibari ile Hayatım Kolay Servisi'ne abone olan müşterilerimiz Güncelim Servisi ile ayda 2 kez ücretsiz güncel fatura bilgisini sorgulayabilirler.
 • Hayır, belirtilen tarifeleri kullanan veya belirtilen tarifelere geçiş yapan müşterilerimize Hayatım Kolay kampanyası otomatik olarak tanımlanır. Tanımlama yapıldığında SMS ile bildirilir.

 • Hayır, kampanya kapsamında sunulan KimAramış, CepAcık Servis kullanımları ücretsizdir. Güncelim Servisi ayda 2 kez ücretsiz güncel fatura bilgisini sorgulama hakkı ile sınırlıdır.

 • Evet, kullanmak istemediğiniz servisi iptal edebilirsiniz.
  KimAramış: IPTAL KIM, CepAcık: IPTAL CEPACIK,
  Güncelim: IPTAL GUNCEL yazıp 7080’e ya da 2222'ye iletebilirsiniz.
 • Evet, hayatım kolay kampanyasına tekrar katılabilir, ücretsiz kullanımınıza devam edebilirsiniz. Servisleri aktiflemek için KimAramış servisi için ABONE KIM, CepAçık servisi için ABONE CEPACIK, Güncelim servisi için ABONE GUNCEL yazıp 7080’e iletebilirsiniz.
 • Tabloda belirtilen tarifeler arası geçiş yapıldığında Hayatım Kolay kampanyanız devam eder, farklı bir tarifeye geçiş yapıldığında ise servisler iptal edilir.
  Kullanıma ücretli devam etmek istemeniz durumunda; KimAramış için KIM, CepAçık için CEPACIK, Güncelim Servisi için GUNCEL yazıp 7777’ye gönderebilirsiniz.
 • Numara değişikliğinde, borç kapama, abone isteği kapama gibi durumlarda devam eder. Hat taşıma, devir gibi durumlarda iptal olur.
 • 14 Temmuz 2014 itibari ile Hayatım Kolay Servisi'ne abone olan müşterilerimiz Güncelim Servisi ile ayda 2 kez ücretsiz güncel fatura bilgisini sorgulayabilirler. 2 sorgulamadan sonraki sorgulama ücreti 0,99 TL'dir ve sorgulama yapılması için GUNCEL yazıp 2222’ye gönderilmelidir. 

 • Yurt dışında olduğunuzda kampanya kapsamında sunulan Kim Aramış ve Cep Açık bilgilendirme SMS’lerini ücretsiz olarak almaya devam edersiniz. Güncelim Servisi ile ayda 2 kez ücretsiz olarak güncel fatura bilgisini sorgulayabilirsiniz. 2 sorgulamadan sonraki sorgulama ücreti 0,99 TL'dir ve sorgulama yapılması için GUNCEL yazıp 2222’ye gönderilmelidir. Yurt dışında 2222’ye gönderilen SMS’ler ücretsizdir. 
   

Sayfayı kaydırın