Daha Fazla Bilgi

 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 19.08.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6402 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 •  Bu kampanyada;  25.08.2020 SAAT: 00:01 – 31.10.2020, SAAT: 23:59 Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya  giriş yapan tüm operator kullanıcılarının,  Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi  için  1 çekiliş hakkı, çoktan seçmeli yanıtı bulunan 10 adet genel kültür sorularından oluşan soru setlerini yanıtlamak işlemi (her bir soru setinden en az bir soruyu yanıtlamış olmak yeterlidir.) için 1 çekiliş hakkı verilecektir.   Her gün toplam makale okuma işlemi kazanılan çekiliş hakkı 5,  makale dinlemelerden kazanılan çekiliş hakkı 5, 5 farklı soru setinden soru tıklama işlemi için kazanılan çekiliş hakkı 5 ile sınırlı olup günlük çekiliş hakkı toplamda 15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 1020 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 17.11.2020 tarihinde saat 10:30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 1 kişiye 14.499,00 TL değerinde SAMSUNG GALAXY Z FLİP “Hat ve Kart Hariçtir.”, 3 kişiye 8.299,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 Plus (g960f) 64 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 6 kişiye 2.699,00 TL değerinde Samsung Galaxy A11 “Hat ve Kart Hariçtir.”  ikramiyesi verilecektir.  Kazanan talihliler 19.11.2020 tarihli Takvim Gazetesi ve Platinum uygulamasında duyurulacaktır. 04.12.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 19.12.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihlerinde Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün 15 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 1020 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.  

Diğer
Dergilik Uygulaması
 • Dergilik’te 10 Samsung Telefon’ çekiliş kampanyası ile 25 AĞUSTOS  – 31 EKİM tarihleri arasında devam eder. Katılımcılar, Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, uygulama üzerinden ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi  için  1 çekiliş hakkı, çoktan seçmeli yanıtı bulunan 10 adet genel kültür sorularından oluşan soru setlerinin yanıtı için (her bir soru setinden en az bir soruyu yanıtlamış olmak yeterlidir) 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.   Her gün toplam makale okumalarından kazanılan çekiliş hakkı 5,  makale dinlemelerinden kazanılan çekiliş hakkı 5, 5 farklı soru setinden soru cevaplama işlemi için kazanılan çekiliş hakkı 5 ile sınırlı olup bir günde en fazla kazanılan çekiliş hakkı 15 ile sınırlıdır.  Çekiliş kampanyası sonunda 10 talihli hediye kazanacaktır.

 • Bu kampanyadan tüm Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları yukardaki aksiyonlardan en az birini gerçekleştirme koşuluyla yararlanabilirler.  18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi hediyeyi kazanamaz ve hak iddia edemezler.  Yurtdışından kampanya katılımı gerçekleşmez.

  • Dergilik uygulamasında herhangi bir makaleyi dinleyerek gün içinde en az 1 en fazla 5 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya 31 Ekim’e kadar süreceğinden, kampanya boyunca her gün 5 makale dinleyerek cihaz kazanma şansınızı artırabilirsiniz. (Ana sayfa görselinde hoparlör olan herhangi bir makalenin üstüne tıklayıp ‘Makaleyi Dinle’ butonuna bastığınızda makale dinleyebilirsiniz.)
  • Dergilik uygulamasında herhangi bir makaleyi okuyarak gün içinde en az 1 en fazla 5 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya 31 Ekim’e kadar süreceğinden, kampanya boyunca her gün 5 makale okuyarak cihaz kazanma şansınızı artırabilirsiniz. (Ana sayfada herhangi bir makaleye tıkladığınızda makale okuyabilirsiniz.)
  • Dergilik uygulamasında bilgi yarışmasına katılarak çekiliş hakkı kazanırsınız. Bilgi yarışmasına ana sayfadaki banner’a tıklayarak ya da alt sağ köşedeki ‘Diğer’ sekmesinin altındaki ‘Bilgi Yarışması’ bölümünden erişebilirsiniz.  Bilgi yarışması her biri 10 sorudan oluşan oyunlardan oluşur. ‘Oyuna Başla’ ve ‘Yeni Oyun’ butonuna tıklayarak oyuna katılabilir en az 1 en fazla 5 farklı oyundan günde 5 çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya 31 Ekim’e kadar süreceğinden, kampanya boyunca her gün 5 farklı oyuna katılarak cihaz kazanma şansınızı artırabilirsiniz. (Oyundaki soruları doğru veya zamanında cevaplamanızdan bağımsız oyun katılımına çekiliş hakkı her koşulda verilir.)
  • Çekiliş haklarınızı kazanabilmeniz için uygulamaya giriş yapmanız ve uygulamayı uygulama marketlerinden 5.24 sürümüyle güncellemeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapmışsanız, uygulamadaki en alt sağda ‘Diğer’ sekmesine tıkladığınızda yukarıdaki aktif kullanıcı alanında telefon numaranızı görürsünüz. Uygulamaya giriş yapMAmışsanız bu alanda ‘GİRİŞ YAP=LOGIN’ ifadesini görürsünüz, buraya tıklayarak uygulamaya hızlı giriş yaptıktan sonra çekiliş haklarınız sayılır.
  • Ayrıca, uygulama içinde Diğer sekmesinin altındaki Ayarlar bölümünün altından ‘Bilgilerimi Güncelle’ bölümünden hattın yasal sahibinin adı, soyadı ve adresi girilmelidir. Ancak ve ancak hattın yasal sahibi hediye kazanabilir.

 • Kazanılan çekiliş hakları bir hattan diğerine transfer olmaz.

 •  Hayır, sınır yok.

 • Kampanyaya katılmak ücretsizdir, makale dinleyen/okuyan ya da bilgi yarışmasındaki oyunlara katılanlara otomatik olarak çekiliş şansı verilir.

 • Kampanya katılımı hangi hat üzerinden gerçekleştiyse o kadar çekiliş hakkı o hatla birlikte çekilişte yerini alır. Numara değişikliğinde, devirde, ödeme tipi değişikliğinde ve numara taşımada hangi hattan çekilişe katılındıysa çekiliş hakları o hat için saklıdır.  Çekiliş döneminde hat aktifken çekiliş sonrasında hattın geçici olarak kapatılması veya iptal edilmesi çekiliş haklarını silmez. 

 • Hayır, çekiliş hakları devredilmez.

 • Evet, kampanya süresi boyunca günlük 15, en fazla 1020 kez çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

 • Evet, birden fazla hat ile de çekiliş kampanyasına katılabilirsiniz.

 • Çekiliş 17.11.2020 tarihinde saat 10:30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 1 kişiye 14.499,00 TL değerinde SAMSUNG GALAXY Z FLİP “Hat ve Kart Hariçtir.”, 3 kişiye 8.299,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 Plus (g960f) 64 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 6 kişiye 2.699,00 TL değerinde Samsung Galaxy A11 “Hat ve Kart Hariçtir.”  ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 19.11.2020 tarihli Takvim Gazetesi ve Dergilik uygulamasında duyurulacaktır. 04.12.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 19.12.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihlerinde Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün 15 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 1020 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.  

 • Kampanya boyunca kazandığım çekiliş haklarımı nereden görebilirim?
  Uygulama içindeki ‘DİĞER’ sekmesinin içindeki ‘Toplam Çekiliş Hakkı’ bölümünden kampanya dönemi boyunca kazandığınız toplam çekiliş hakkını görebiliriz.
  Diğer operatör kullanıcısıysam ( ya da mevcut iletişim bilgilerini güncellemek isteyen Turkcell kullanıcısıysam) çekiliş kampanyasına katılmak için ilgili bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
  Uygulama içindeki ‘DİĞER’ sekmesinin içindeki ‘Ayarlar’ bölümünün altındaki ‘’Bilgilerimi Güncelle’’ ye tıklayarak bilgilerimi güncelleyebilirim.  Hattın yasal sahibinin adı, soyadı ve adresi girilmelidir. Ancak ve ancak hattın yasal sahibi hediye kazanabilir.

 • Hayır, çekiliş hakkı kazandıktan sonra makalenin nerde konumlandığından/hangi öncelikle gösterildiğinden bağımsız çekiliş hakkınız kaybolmaz.

 • Hayır, mükerrer makale okumalarında aynı makaleden çekiliş hakkı kazanılmaz ve mükerrer makale dinlemelerinde aynı makaleden çekiliş hakkı kazanılmaz

 • Gün içinde okuduğunuz ilk makalede, dinlendiğiniz ilk makalede ve bilgi yarışmasında katıldığınız ilk oyunda tam ekran ilk çekiliş hakkı kazandığınıza dair bilgilendirme çıkar. Gün içinde kazandığınız diğer çekiliş hakları için hak kazandıkça ekran altında alt bant bilgilendirmeleri çıkar.

 •  Çekiliş kampanyası Turkcell bünyesinde olup Samsung ile bir işbirliği kapsamında değildir.

 • Katılım adedi arttıkça kazanma şansı daha da yükselir fakat bu her çekiliş kampanyasında olduğu gibi kesin olarak telefon kazanma garantisi vermez. Umarız talihlilerden biri bu sefer siz olursunuz.

 • Evet, kampanya tüm operatör kullanıcılarının katılıma açık.

 •  Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. 

 • Çekiliş haklarınızı kazanabilmeniz için uygulamaya giriş yapmanız ve uygulamayı uygulama marketlerinden 5.24 sürümüyle güncellemeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapmışsanız, uygulamada en altta sağda ‘Diğer’ sekmesine tıkladığınızda yukarıdaki aktif kullanıcı alanında telefon numaranızı görürsünüz. Uygulamaya giriş yapMAmışsanız bu alanda ‘GİRİŞ YAP=LOGIN’ ifadesini görürsünüz, buraya tıklayarak uygulamaya hızlı giriş yaptıktan sonra çekiliş haklarınız sayılır.

  • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 19.08.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6402 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
  • Bu kampanyada;  25.08.2020 SAAT: 00:01 – 31.10.2020, SAAT: 23:59 Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya  giriş yapan tüm operator kullanıcılarının,  Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi  için  1 çekiliş hakkı, çoktan seçmeli yanıtı bulunan 10 adet genel kültür sorularından oluşan soru setlerini yanıtlamak işlemi için (her bir soru setinden en az bir soruyu yanıtlamış olmak yeterlidir.)  için 1 çekiliş hakkı verilecektir.   Her gün toplam makale okuma işlemi kazanılan çekiliş hakkı 5,  makale dinlemelerden kazanılan çekiliş hakkı 5, 5 farklı soru setinden soru tıklama işlemi için kazanılan çekiliş hakkı 5 ile sınırlı olup günlük çekiliş hakkı toplamda 15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 1020 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 17.11.2020 tarihinde saat 10:30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 1 kişiye 14.499,00 TL değerinde SAMSUNG GALAXY Z FLİP “Hat ve Kart Hariçtir.”, 3 kişiye 8.299,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 Plus (g960f) 64 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 6 kişiye 2.699,00 TL değerinde Samsung Galaxy A11 “Hat ve Kart Hariçtir.”  ikramiyesi verilecektir.  Kazanan talihliler 19.11.2020 tarihli Takvim Gazetesi ve Platinum uygulamasında duyurulacaktır. 04.12.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 19.12.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihlerinde Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün 15 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 1020 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.  

Kapat
Yardım ister misiniz?