Katılım Kriterleri

  • Ön ödemeli, faturalı, bireysel ve kurumsal tüm Turkcell müşterileri bu kampanyadan yaralanabilir.
  • Kampanya Aralık ayı için geçerlidir. Katılım koşulları aylık olarak değişir.
  • Aralık ayında Dergilik uygulamasının son sürümünü (5.31 ve üstü) indirip uygulamaya giriş yapmış kullanıcılar 10 makale okuyarak, 10 makale dinleyerek ve 10 podcast dinleyerek (toplam 30 aksiyona) 6 saatlik 1 GB kazanırlar. Katılım Eylül ayı için 150.000 fayda ile sınırlıdır.
  • Uygulama içi aksiyonlarınızı saydırmak istiyorsanız uygulamanın 5.31 (ve üstü) sürümünü indirip (kampanyanın başlamasıyla birlikte uygulama marketlerinde gözüken en son sürüm) uygulamaya giriş yapmanız gerekir.  Giriş yapmışsanız; en yukarda sağ üst köşede profil ikonunuzu ve üstüne tıklayınca da aktif kullanıcı telefon numaranızı görüntüleyebilirsiniz. Giriş yapmamışsanız bu alanda telefon numaranız gözükmez, hızlı giriş adımlarını takip ederek giriş yapmanız gerekir.
  • Uygulamada herhangi bir ay içinde kampanya hedefinize ne kadar yaklaştığınızı aksiyonları (makale okuma, makale dinleme, podcast dinleme) gerçekleştirdikçe uygulama alt band mesajı şeklinde görebilirsiniz. Hediye kazandığınızda ise uygulama içinde bilgilendirme görseli de çıkar.
  • Herhangi bir ay içinde uygulamada hangi aksiyondan ne kadar gerçekleştirdiğinizi ise uygulamada en yukarda sağ üst köşede profil ikonunuzun altında olan Rozetlerim sayfasından görebilirsiniz.  Yeni Yıl Makaleseveri Rozeti o ay içinde kaç makale okuduğunuzu, Yeni Yıl Makaledinleri o ay içinde kaç makale dinlediğinizi ve Yeni Yıl Podcastkoliği o ay içinde kaç Podcast dinlediğinizi gösteririr. Aralık ayı kampanya katılım koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı (Örnek: Aralık’ta 10 Podcast dinle, 10 makale oku, 10 makale dinle) Rozetlerim alanından görebilirsiniz.

Ücretlendirme

Kampanyaya katılmak ücretsizdir.

Diğer
Uygulama içinden kampanya koşullarını/aksiyonlarını istenilen adetlerde yerine getirmek gerekir.
Kapat
Yardım ister misiniz?