Daha Fazla Bilgi

 • Dergilik abonelik paketi olmayanlar  Dergilik uygulaması içindeki Ücretsiz Yayınlar bölümünden ekstra ücret ödeme gerektirmeyen dergi yayınlarına erişebilirler.  Dergilik abonelik paketi olanlar  ise abonelikleri kapsamına dahil olan tüm dergi yayınlarına ekstra ücret ödeme gerektirmeden erişebilirler. Çekiliş sonucunda; 5 kişi 7.999,00 TL değerinde SAMSUNG GALAXY NOTE 9 128 GB SİYAH (N960F)  , 15 kişi 5.349,00 TL değerinde Samsung Galaxy S9 (g960f) , 15 kişi 499,00 TL değerinde T-Tablet ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 24.12.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. Kampanyaya Turkcell ve de diğer operatör kullanıcıları da katılabilir.
 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 10.10.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.10081 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.  Bu kampanyada; 15.10.2018 (SAAT: 00.01)– 15.12.2018 (SAAT: 23:59) kampanya tarihleri arasında Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla katılımcılara, akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her dergi yayın indirme işlemi için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her gün 10 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 620 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 20.12.2018 tarihinde saat 10:00’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5  Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 5 kişi 7.999,00 TL değerinde SAMSUNG GALAXY NOTE 9 128 GB SİYAH (N960F), 15 kişi 5.349,00 TL değerinde Samsung Galaxy S9 (g960f), 15 kişi 499,00 TL değerinde T-Tablet ikramiyesi kazanacaktır. Verilen cihazlarda hat ve kart hariçtir. Kazanan talihliler 24.12.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 08.01.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 23.01.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Diğer
Dergilik Uygulaması
 • Dergilik Samsung Note 9 Çekiliş kampanyası ile 15 EKİM- 15 ARALIK tarihleri arasında Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, Dergilik uygulaması üzerinden ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her dergi yayın indirme işlemi için kullanıcıya 1 çekiliş hakkı verilecektir. Bir kullanıcı gün içerisinde en fazla 10 çekiliş hakkı kazanabilir. 2 ay boyunca hergün Dergilik çekiliş kampanyasına maximumda 620 kez olmak üzere katılabilir.

 • Hayır, çekiliş hakları ilk defa indirilen dergiler için verilir.

 • Kampanya başlangıç tarihinden itibaren bir dergi bir çekiliş hakkına denktir. Örnek olarak, kampanya başlangıç tarihinden itibaren Spor Arena dergisinin Ekim sayısı indirilirse bir çekiliş hakkı kazanılır. Bu Spor Arena dergisinin Ekim sayısı Dergilik'ten silinse dahi kazanılan çekiliş hakkı halen devam etmektedir. Fakat Spor Arena dergisinin Ekim sayısı tekrar yüklenirse bundan dolayı 2. çekiliş hakkı kazanılmaz.  Bir derginin bir sayısı için sadece bir çekiliş hakkı kazanılır.

 • Dergilik çekiliş kampanyasına Türkiye sınırları içerisinden katılım hakkı mevcuttur, yurt dışı kullanıcıları kampanyaya katılamazlar. 

 • Kampanyaya katılanların isim soyisim ve telefon bilgileri sistemdeki kayıtlardan elde edilecektir.

 • Kullanıcılarımızın uygulama içindeki kampanya sürecini daha kusursuz deneyimleyebilmeleri için AppStore ve GooglePlay'den uygulamalarımızın son halini yükleyerek güncellemeliler. Uygulamanın en güncel hali kullanıcılarımızda yüklü ise her gün 1. çekiliş ve 10. çekiliş haklarında, ekranlarında büyük bilgilendirme kutucuğu (poo-up) çıkar. İkinci çekiliş hakkından dokuzuncu çekiliş hakkına kadar ise kullanıcılarımızın uygulamalarının ekranlarının altında indirilen dergi ve kaçıncı çekiliş hakkı olduğu bilgisi yazmaktadır.

 • Bu kampanyadan tüm Turkcell’liler ve diğer operatör kullanıcıları dergi indirme koşuluyla yararlanabilirler.

 • Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her dergi yayın indirme işlemi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.  Dergilik abonelik paketi olmayanlar Dergilik uygulaması içindeki Ücretsiz Yayınlar bölümünden ekstra ücret ödeme gerektirmeyen dergi yayınlarına erişebilirler.  Dergilik abonelik paketi olanlar ise abonelikleri kapsamınına dâhil olan tüm dergi yayınlarına ekstra ücret ödeme gerektirmeden erişebilirler.

 • Dergiyi indirdiğiniz andaki hat ile çekilişe katılınır.

 • Hayır, sınır bulunmamaktadır.

 • Kampanyaya katılmak ücretsizdir, dergi indirdikçe otomatik olarak kullanıcılara şans verilir.

 • Numara değiştiğinde, devirde, numara taşımada, hattın geçici olarak kapatılması durumunda ve hat iptal edildiğinde eski numaranın kampanyaya katılım zamanında kendilerine ait olduğunu fatura, adres ve kimlik eşleşmesi belgeleriyle ispatlayan talihliler çekiliş haklarını ve kazandıkları çekiliş hediyelerini ellerinde tutarlar. Ödeme tipi değişikliğinde de haklar katılımcılar için devam eder.

 • Hayır, çekiliş hakları devredilmez.

 • Evet, kampanya süresi boyunca 620 kez kampanyaya katılma hakkı mevcut.

 • Evet, birden fazla hat ile de yararlanılabilir. Haklar hat sahibine ve o hatla eşleşen kimliklere verilir.

 • Kazanan talihliler 24.12.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 08.01.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 23.01.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

 • Milli Piyango ajansı olan Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Kazanan talihlilerin adreslerine mektup gönderimi yaparlar. Asil talihliler mektupta gereken belgeleri doldurarak MPİ ajansına geri gönderirler.  Belgeler ajansın eline ulaştığında ürünleri talihlilere gönderirler. Asıl talihliler, talihliler gazetede yayınlandıktan 15 gün içinde haklarını iddaa etmezler ise yedek talihlilere mektup gönderimi gerçekleşir. Yedek talihliler de 15 gün içinde hak idda etmeyip & gerekli belgeleri MPİ ajansına göndermezler ise Bakanlar Kurulunun kanununa göre ürünler vakıflara bağışlanır. Ürün teslimat sıkıntılarıyla ilgili müşteri şikâyetlerini kullanıcılar Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Şirketine 0 212 2751808 telefonu üzerinden iletebilirler.

Sayfayı kaydırın