Daha Fazla Bilgi

Twin
 • Twin, çocukların hayal gücünü geliştiren, öğretici ve eğlenceli bir robotik setidir. Kolayca birleşebilen renkli ve elektronik bloklar sayesinde karmaşık görünen teknolojik cihazların çalışma mantığını anlatır ve anlaşılmasını kolaylaştırır.
 • Giriş Seti, Twin'in başlangıç paketidir. Robotiğe yeni başlayan çocuklar için önerilir. İçinde mıknatıs ile birleşen 11 adet elektronik modül ve 15 örnek deney vardır. Keşif Seti ise Twin'in ileri düzey paketidir. Robotiğe ilgisi olan çocuklar için önerilir. İçinde mıknatıs ile birleşen 25 adet elektronik modül ve 25 örnek deney vardır. Çocuğunuz Twin'i keşfettikten sonra, hayal gücünü kullanarak sınırsız proje hayata geçirebilir.
Twin, çocukların:
 • 21. Yüzyılın gereklilikleri olan robotik kodlama ve STEM eğitimlerine yardımcı olur, çocukları erken yaşta geleceğin mesleklerine hazırlar.
 • Yaratıcı düşünme kabiliyetlerini ve el becerilerini geliştirir.
 • Zihinsel gelişimlerini hızlandırır.
 • İnovasyon odaklı düşünmeye teşvik ederek, çocukların kendi hayallerini hayata geçirmelerine yardımcı olur.
 • Twin modülleri Lego ile uyumludur. Çocuklar projelerinin hepsini, Twin modüllerini Legolarla birleştirerek gerçekleştirebilirler. Bu sayede çocuklar, Twin ile evde duran Legolarını da değerlendirebilirler.
 • Satın alınan her bir Twin Bilim Seti için, Anadolu’daki ihtiyaç sahibi bir çocuğa Twin Bilim Seti hediye edilir.

Outliers Notebook
 • Outliers Notebook not alma tecrübenize kolaylık ve yenilik getirmek için tasarlandı. Mobil uygulaması, silinip tekrar kullanılabilme özelliği ve modern tasarımı ile sizlere yepyeni bir not defteri kullanma tecrübesi sunuyor.
 • Outliers Akıllı Not Defteri özel olarak mikrodalga fırına karşı güvenli ve ısıya dayanıklı üretilmiştir. Defterinizle birlikte gelen özel Outliers Kalemi ile aldığınız notları, defteriniz bittikten sonra mikrodalgada saniyeler içerisinde silebilirsiniz. Defteriniz tekrar kullanılmaya hazır hale gelir.
 • Outliers Notebook’un akıllı sayfaları, sayfa numarasını belirten özel bir karekod içerir. Outliers Notebook ile tamamen entegre çalışan Outliers Android ve iOS uygulamalarında ise birer karekod okuyucu bulunur. Outliers uygulaması bu karekodları okuyarak taratılan sayfaların sayfa numarasını algılar ve notlarınızı uygulama içerisinde doğru sayfa sırasında otomatik olarak sıralar. Notlarınızı PDF olarak paylaşırken veya bulut servislerine gönderirken sayfalar aynı şekilde sıralanır ve sayfa numaraları PDF içerisinde arama ile kolayca bulunabilir.
 • Outliers uygulaması ile dijitalleştirdiğiniz notlara anahtar kelimeler ekleyerek uygulama içerisinde arama yapabilirsiniz. Ek döküman ve kartvizitleri aynı şekilde dijitalleştirip uygulama içerisinde saklayabilir ve tarattığınız tüm sayfa ve dokümanları PDF formatında mail veya cihazınızdaki diğer uygulamalar aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bulut servisleriyle entegre olan Outliers uygulaması notlarınızı dilediğiniz bulut servisine göndermenize de olanak sağlar.

Hücrebaz
 • Hücrebaz; mobil telefon haberleşmesine altyapı sağlayan istasyonların planlama ve kurulum stratejilerini anlatmayı ve bunu her yaşa yönelik eğlenceli bir kutu oyunu haline getirmeyi hedefliyor.
 • Oyun, 8 yaş üzerindeki tüm çocuk ve gençlerle birlikte yaş sınırı koymadan tüm kutu oyunu severleri masa başına toplayarak hem eğlenceli vakit geçirtmeyi hem de mobil telefon iletişim ağının ve mobil operatörlerin çalışma prensiplerini en basit haliyle herkese tanıtmayı amaçlıyor.
Kapat
Yardım ister misiniz?