Katılım Kriterleri

  • 22.10.2021 ve 22.12.2021 tarihleri arasında Turkcell mağazalarından Financell kredili cihaz satın alımı ile birlikte Cihaz Koruma Sigortası alan Turkcell bireysel aboneleri, 2 ay boyunca ücretsiz olarak Dijital Güvenlik servisinden yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için abonelerin telefonlarına gönderilen kampanya katılım SMS’ine EVET yazıp yanıtlamaları gerekmektedir. Ardından, hatlarına Akıllım Dijital Güvenlik servisi 2 ay boyunca ücretsiz tanımlanacaktır. Ek olarak 2 ay boyunca, her ay tek sefer günlük geçerli 1GB internet de hatlarına tanımlanacaktır.
  • Dijital Güvenlik servisi zararlı içerikli ve dolandırıcılık amaçlı kurulan sitelere girmeye çalıştığınızda sizi uyarır, bu özellik servis hattınıza tanımlandığında otomatik başlar. Ek olarak, e-posta adresinize ait şifrenizde sızıntı olduğunda sizi bilgilendirir. Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için http://dgs.turkcell.com.tr sitesinde 3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. Dijital Güvenlik servisi ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.
  • 2. ayın sonunda, Akıllım Dijital Güvenlik servisi otomatik iptal olur. Dilerseniz GUVENLIK yazıp 2200’a göndererek ayda 5,99 TL’ye servisi kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • 2 ay ücretsiz kullanım hakkını istememeniz durumunda, IPTAL AKILLIMDIJITAL yazıp 2200’a göndererek anında iptal edebilirsiniz. 
  • Aboneler bir hat ile aynı anda bir kez kampanyadan yararlanılabilir. 

Ücretlendirme

  • Kampanya kapsamında Akıllım Dijital Güvenlik Servisi hattınıza otomatik olarak, 2 ay ücretsiz tanımlanır. 2 ayın sonunda servis kendiliğinden iptal olur.
  • 2. ayın sonunda GUVENLIK yazıp 2200’a atarak servisi ayda 5,99 TL’ye kullanmaya devam edebilirsiniz.

Diğer
Turkcell Mağazalarından Financell kredili cihaz alımı esnasında Akıllım Güvende Cihaz Koruma Sigortası da alan Turkcell aboneleri, kendilerine gönderilen kampanya katılım SMS'ine EVET yazıp cevaplayarak kampanyadan yararlanabilirler.
Kapat
Yardım ister misiniz?