KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
3 GB İNTERNET
Seçeceğin 3 uygulamada geçerli 15 GB (Uygulama Başına 5GB) Bip’ten Bip’e Sınırsız konuşma ve mesajlaşma fizy, TV+, Dergilik, Yaani
50 TL /AY
Instagram
Instagram
Youtube
Youtube
Spotify
Spotify
Sahibinden
Sahibinden
Doviz.com
Doviz.com
Facebook
Facebook
PowerApp
PowerApp
Yapı Kredi Mobil
Yapı Kredi Mobil
Akbank Direkt
Akbank Direkt
CEPTETEB
CEPTETEB
Izlesene.com
Izlesene.com
Fenomen+ Super Mix
Fenomen+ Super Mix
Yandex Navigasyon
Yandex Navigasyon
Garanti Cep
Garanti Cep
Apple Music
Apple Music
Migros
Migros
Twitter
Twitter
Alkışlarla Yaşıyorum
Alkışlarla Yaşıyorum
IsCep
IsCep
Pratik Borsa
Pratik Borsa
Sinemalar.com
Sinemalar.com
Whatsapp
Whatsapp

Daha Fazla Bilgi

 • Paket kapsamında 3GB Data, seçeceğiniz 3 Uygulamada geçerli 5GB, her yöne 500Dk, 1000SMS, Turkcell servislerinde geçerli 20 GB (Fizy, Tv+, Dergilik, Yaani’de geçerli 5’er GB), Sınırsız Bip (mesajlaşma ve konuşma) bulunmaktadır.
 • Paketten bireysel faturasız Turkcell aboneleri faydalanabilirler.
 • Paket, yurt içinde her yöne 30 gün geçerlidir.
 • Faturasız Lifecell Mix Paketler kampanyasına, SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak paketin aylık ücreti karşılığında yenilenecektir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda faturasız Lifecell Plus paketini bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, diğer kanallardan satın alınan paketler 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler bu paketi abone alımına açık olduğu sürece POS kanalından satın almaya devam edebilirler Turkcell Bayi Nakit POS, Turkcell.com.tr veya Bankacılık kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 1 kez alınabilir. Lifecell Super Mix ve Lifecell Mega Mix paketleri ayrıca alınabilir.
 • Turkcell TV+ servisi Lifecell Yükle Kazan TV Kampanyası kapsamında müşterilere ücretsiz sunulmaktadır.
 • Dergilik Servisi üyeliği hakkı ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi verilmektedir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz ve kullanım durdurulur.
 • Seçilen uygulamalardaki verilen 5GB kota müşterinin uygulama listesinden istediği uygulama ya da uygulamaları seçmesiyle aktiflenir ve paket bitiş tarihine kadar geçerlidir. Uygulama seçilmemesi durumunda müşterinin paket dahilinde yer alan Turkcell servisleri haricindeki kullanımları her yöne data paketinden düşmeye başlar. Tekrarlı paketlerde uygulama seçimi hakkının kullanılması durumunda tekrar eden paketlerde aynı seçimler geçerli olur. Dilerse müşteri sonraki dönem tekrar eden paket başlamadan önce uygulama listesinden seçimlerini değiştirebilir. Tekrar etmeyen paketlerde ise paket başladıktan sonra seçimini her seferinde yapması gerekmektedir. Müşteri satın aldığı pakette yer alan uygulama seçme hakkının tamamını, bir kısmını kullanabilir ya da hiç birini kullanmayabilir. Müşteriler Turkcell'in sunmuş olduğu uygulamalardan seçim yapmak durumundadır. Listede yer almayan bir uygulama için kullanım hakkı talep edemez. Paket dönemi içerisinde seçtiği uygulamaları değiştirme hakkı bulunmamaktadır. Ancak tekrarlı paketler için bir sonraki dönem uygulama seçimlerini değiştirebilir. Yeni seçtiği uygulamalar yeni dönemde başlayan paket ile aynı anda aktiflenecektir. Seçim yapılabilecek uygulama listesinde yer alan uygulamalarda değişiklik hakkı saklıdır.
 • Her yöne bir data paketi bulunmayan müşterilerin kullanımları 5TL/1GB olacak şekilde ücretlenecektir. 5TL ilk kullanımda müşterinin hesabından çekilir ve 1GB her yöne data faydası aktiflenir. Aşım faydası ana paketin bitiş tarihinde sonlanır. Bu aşım kurgusu 30 gün içinde en fazla 10 kere tekrar edebilir. 10. tekrardan sonra 4 kuruş/100kb üzerinden ücretlenmeye devam eder. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra yada 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin aramaları ve SMS gönderimleri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Müşterinin ilgili Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, MB'ların ücretlendirme periyodu 100 kb'tır.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2 Mbps olacaktır. Önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
 • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Paket dâhilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu paketine geçiş yapan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Bu paketi kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.
 • Toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu 35 TL ve üzerinde bulunan müşterimizin Turkcell Mağazalarından ve Müşteri Hizmetlerinden kampanya kapsamındaki paketleri satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunu 35 TL’nin altına indirmesi veya Turkcell Mağazalarından tek seferde en az 14 TL yükleme yapması gerekmektedir.

SMS
 • LIFECELL SUPER MIX yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kapat
  Yardım ister misiniz?