Daha Fazla Bilgi

Hediye TL için ek ücret ödemezsiniz.

 • 1 Mart 2014 tarihi itibarıyla Bireysel Hazır Kart'lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifeli aboneler, kayıt olarak kampanyaya katılabilir.
 • Takvim ayı içerisinde yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için abone tarifesinin standart kullanım ücretinden kullanım yapıldığında hediye TL kazanılmaktadır.
 • Kampanya katılımında ve paket alımlarında kullanılan TL'ler, kampanyadan kazanılan TL'ler, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşma, tarifenin standart kullanımı olarak sayılmamaktadır. 118'li numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri, yararlanmakta olunan tarifedeki ücretlendirmeden farklı olduğu için standart kullanım olarak sayılmamaktadır.
 • Hediye TL'ler yurt içinde, her yöne konuşmak, mesajlaşmak ve internet için kullanılabilmektedir. Hediye TL'lerin kullanımı: Konuşma için abonenin kendi tarifesinden, SMS için 40 kuruş, MMS için 90 kuruş, internet için ise 50 kuruş/1 MB'tır. Hediye TL'ler kazanıldığı takvim ayında kullanılmaktadır; bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

10.07.2015 itibarıyla kampanya kapsamında aboneler, kullanım alışkanlıklarına göre farklı seviyelerde kullanım yaptıklarında farklı faydalar kazanacaklardır.

Buna göre;

 • İlgili veri kullanma izni vermeyen ve 1 Mart 2015 sonrasında Turkcell Hazır Kart'a gelen aboneler haricinde;
 • 1.Grup: 1 Mart - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 12TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 10 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 10 TL, ardından aynı takvim ayı içerisinde ücretli 10TL daha kullanım yapılırsa 10TL daha hediye,
 • 2. Grup: 1. Grup dışındaki ve 1 Mart - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 22TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 20 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 20 TL,

 • 3. Grup: 1 ve 2. Grup dışındaki ve 1 Mart - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 27TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 25 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 25 TL kazanacaklardır.
 • Belirtilen kullanım şartlarını sağlayan abonelerin kampanyaya katılmak için SMS atmalarına gerek yoktur. Belirtilen kullanım şartlarını sağlamayan aboneler kampanyaya kayıt olarak takvim ayı içinde 25 TL kullandıklarında aynı takvim ayında geçerli hediye 25 TL kazanabileceklerdir.
 • 10 TL ve 20 TL grubundaki aboneler dilerlerse 25 TL faydasına SMS atarak kayıt olabileceklerdir. 25 TL faydasına kayıt olan aboneler daha sonra 10 veya 20 TL faydasına kayıt olamayacaklardır.

SMS
 • GERI GELSIN yaz 2222’ye gönder
  • Bireysel Hazır Kart'lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifesi'ndeki aboneler kampanyaya katılabilir.
   Temmuz, Ağustos, Eylül 2013 aylarında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dâhil 27 TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler kampanyadan yararlanabilir. Bireysel Hazır Kart'lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifesi'ndeki diğer aboneler GERI GELSIN yazıp 2222'ye ücretsiz gönderip kayıt olarak kampanyaya katılabilir.


   10.07.2015 tarihi itibarıyla kampanya kapsamında aboneler, kullanım alışkanlıklarına göre farklı seviyelerde kullanım yaptıklarında farklı faydalar kazanacaklardır.
   Buna göre;
   İlgili veri kullanma izni vermeyen ve 1 Mart 2015 sonrasında Turkcell Hazır Kart'a gelen aboneler haricinde;
   1.Grup: 1 Mart - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 12TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 10 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 10 TL, ardından aynı takvim ayı içerisinde ücretli 10 TL daha kullanım yapılırsa 10 TL daha hediye,
   2. Grup: 1. Grup dışındaki ve 1 Mart - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 22 TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 20 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 20 TL,
   3. Grup: 1 ve 2. Grup dışındaki ve 1 Mart - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 27TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 25 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 25 TL kazanacaklardır.
   Belirtilen kullanım şartlarını sağlayan abonelerin kampanyaya katılmak için SMS atmalarına gerek yoktur. Belirtilen kullanım şartlarını sağlamayan aboneler kampanyaya kayıt olarak takvim ayı içinde 25 TL kullandıklarında aynı takvim ayında geçerli hediye 25 TL kazanabileceklerdir.

   • Temmuz - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dâhil 12TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dâhil 10 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 10 TL, ardından aynı takvim ayı içerisinde ücretli 10TL daha kullanım yapılırsa 10TL daha hediye,
   • İlk grup dışında olup 1 Temmuz - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dâhil 22 TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dâhil 20 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 20 TL,
   • İlk 2 grup dışında olup 1 Temmuz - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dâhil 27 TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 25 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 25 TL kazanacaklardır.
   • Belirtilen kullanım şartlarını sağlayan abonelerin kampanyaya katılmak için SMS atmalarına gerek yoktur. Belirtilen kullanım şartlarını sağlamayan aboneler kampanyaya kayıt olarak takvim ayı içinde 25 TL kullandıklarında aynı takvim ayında geçerli hediye 25 TL kazanabileceklerdir.

  • Takvim ayı içerisinde yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için tarifenizin standart kullanım ücretinden kullanım yaptığınızda hediye TL kazanabilirsiniz. (Kampanya katılımında ve paket alımlarında kullanılan TL'ler, kampanyadan kazanılan TL'ler, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşma tarifenin standart kullanımı olarak sayılmamaktadır. 118'li numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri yararlanmakta olunan tarifedeki ücretlendirmeden farklı olduğu için standart kullanım olarak sayılmamaktadır)

   • Hediye TL'ler sadece yurt içinde tüm operatör yönlerine görüşmelerde, mesajlaşmalarda ve internet kullanımında geçerlidir. Hediye TL, web mesaj ve Akıllı mesajda dahil değildir.
   • Hediye TL'lerin kullanımı konuşma için tarifeniz üzerinden, kısa mesaj 40 kuruş, MMS 90 kuruş, internet 50 kuruş/1 MB olarak ücretlendirilir.
   • TL'ler kazanıldığı takvim ayı içerisinde kullanılmaktadır, kullanım süresi o ay sonudur, bir sonraki aya devretmez. Hediye TL'lerin tamamı kullanıldıktan sonra ya da hediye TL kullanım süresi bittikten sonra mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Hediye TL'ler, kampanyalara katılımlarda ve paket alımlarında, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşmada, ayrıca 118'li numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramalarda ve mesajlarda kullanılamamaktadır.
   • Hediye TL'ler, dakikalar, smsler, internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.

  • Hediye TL'nizi kullanabileceğinizde sms ile size bilgi verilecektir.

  • Hediye 10 TL'den kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*1102# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
   Hediye 20 TL'den kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*1103# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
   Hediye 25 TL'den kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*1104# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  • Hayır, devretmemektedir.

  • Hediye TL'lerin kullanımı, ücretli haftalık Ses Paketleri ve Nar Kampanyaları, ücretli aylık Ses Paketleri ve Nar Kampanyaları, ücretli aylık SMS Paketleri ve kampanyaları, ücretli MMS Paketi ve kampanyalarından önceliklidir. Hediye TL, tarifelerin standart ücretine göre önceliklidir.

  • Kampanyadan kazandığınız TL’leri ödemeli arama ve konferans görüşmelerinde kullanabilirsiniz. TL’ler görüntülü konuşmada da kullanılabilir. Görüntülü görüşme 3G uyumlu cihazlarla yapılabilmektedir.

  • Kampanyayı iptal etmek için, IPTAL GERI GELSIN yazıp 2222'ye mesaj göndermeniz gerekmektedir.

  • Bir arama sırasında hediye TL bakiyeniz biterse; eğer başka bir kampanyaya ait TL'niz bulunuyorsa, önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.

  • Tarifenizi, kampanya kapsamında olmayan tarifelerden birine değiştirdiğinizde kampanyaya kaydınız iptal olacaktır. Kampanyanın açık olduğu uygun bir tarifeye geçtiğinizde, kısa mesajla tekrar kayıt olarak kampanyaya katılabilirsiniz..

  • Devir ve ödeme tipi değişikliğinde abonenin kampanyası ve kazandığı hediye TL’ler iptal olur. Numara değişikliği durumunda kampanyaya kayıtlı olma durumu devam eder, hediye TL’ler de kullanım süresinin sonuna kadar kullanılabilir

  • 0 532 7572222'yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?