KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET
39 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • Dükkanımda Bolluk Kampanyası’na katılan aboneler 12 fatura dönemi boyunca Her yöne 500 dk + 1 GB ve her ay iş alanından yapılan aramalarda geçerli aylık heryöne ek 500 dakikadan 39 TL'ye yararlanır.
 • İş alanınızdan yapacağınız aramalarda "Avantajlı Arama" anonsu duyarsınız. Bu anons sizin "iş alanınızda olduğunuzu anlamanızı sağlar. Aboneler iş alanlarını paketlere kayıt olduktan sonra 8008'i arayarak da belirleyebileceklerdir. 8008'i aramadıkları durumda "iş alanı" abonenin son kullanımlarına göre sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Abone iş alanındayken anons duyamadığı durumda 8008'i ücretsiz arayarak iş alanını yeniden belirleyebilecek ya da değiştirebilecektir. Eğer öncelikli başka paketiniz yoksa iş alanınızdan anons duyarak yaptığınız yurt içi aramalar Dükkanım Kampanya dakikalarınızdan düşer. 8008 numarası sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamındaki dakikalar görüntülü aramalarda geçerli değildir. Iş Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
 • Kampanyaya katılan aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır.Erken iptal bedeli kampanyadan faydalanılan her ay için KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir. Erken iptal bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamına ve kalan aylarda ödeyeceği toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Kampanya fiyatı tüm vergiler dahil olarak belirlenmiştir.
 • Kampanya ile kazanılan faydalar 3. şahıslara devredilemez. Kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • SMS paket aşımında SMS ücreti 33,25 KR/adettir.
 • Paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • Data paket aşımları standart paket aşımından olacaktır. Standart data paket aşımı her 200MB’ı (KDV, ÖİV dahil) 5 TL’dir.
 • Data paketinin üst limit hızı 7,2 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 21.10.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 3GB sunan Avantajlı Maxi Paketi'nden faydalanacaklar


Kapat
Yardım ister misiniz?