Daha Fazla Bilgi

4.5G HIZINDA MOBİL PAKET EV İNTERNETİEVDE TV KEYFİ5’İ 1 YERDE TEK FİYAT (24 AY KONTRATLI)**
Turbo 3 GB
3GB
500DK HY
1000SMS
24 Mbps Limitsiz
Fiber 50 GB AKK*
TV + GİRİŞ PAKETİ 104,90 TL
24 Mbps Limitsiz
Fiber 100 GB AKK*
TV + GİRİŞ PAKETİ 114,90 TL
15 Mbps AKK’sız Fiber Platin
TV + AİLE PAKETİ 129,90 TL
25 Mbps AKK’sız Fiber Platin
134,90 TL

Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.

1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1'den %18'e yükseltilmesi sebebiyle mobil paket fiyatları güncellenmiştir ve 5i 1 Yerde Kampanya Fiyatları yukarıdaki tablodaki gibi olmuştur.

*AKK, indirme (download) adil kullanım koşullarını ifade etmektedir. Tabloda belirtilen Ev İnterneti paketlerinin yükleme (upload) AKK değerleri 50 GB'dir.
**Turkcell Mobil Paket ve Turkcell Superonline Ev İnternet ve TV+ paketi kampanyalı toplam fiyatıdır. Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dahildir.

Limitsiz AKK’lı Paket: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz pakette 8 Mbps hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman dilimlerinde paketinizin hızını kullanabilirsiniz.

AKK’sız Fiber Platin Paket: Platin paketlerle tüm sınırlar kalktı. Hiçbir sınırlamaya takılmak istemiyorum diyorsanız bu paket tam size göre, AKK ve sınırlar olmadan video, TV, film, oyun ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • 5i 1 Yerde Paketler Kampanyası Turkcell ve Turkcell Superonline’ın ortak kampanyasıdır.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Superonline internet hizmeti ve bu hizmete ait tüm ek hizmetler/ürünler ve doğan bedellerin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup bu bedel Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş.’ ye ödenmelidir.
 • Kampanya kapsamındaki hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli tüm kişisel verilerinizin (örneğin; TCKN/GSM no) TURKCELL, Turkcell iştirak şirketleri ve ilgili iş ortakları arasında olacak şekilde karşılıklı paylaşılmasına onayınızla izin verilmektedir, söz konusu iznin iptali veya kapsamının daraltılması ancak kampanyanın sonlanması durumunda mümkün olabilir.
 • Kampanyadan yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm Superonline hizmet/servisleri karşılığında tahakkuk eden bedeller (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Bu doğrultuda Taahhütname imza tarihi itibarıyla TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine ilişkin sözleşmeyi ayrıca imzalayarak TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine kaydolmak gerekmektedir.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.

Turkcell Mobil Paket Şartları:
 • Kampanyadan yalnızca son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanabilir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 KB'dır.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100Mbps, 3G bağlantıları için 63Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600Mbps üst hız limiti sunulur.
 • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
Turkcell Superonline Ev İnterneti Şartları:
 • Kampanyalar içerisindeki ev interneti paketleri, fiyatlar bölümünde yer alan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. Adil Kullanım Koşulları gereği veri indirme (download) veya veri yükleme (upload) Hız Alanı sınırlarının ilgili her bir ay içerisinde aşılması durumunda, herhangi bir aşım ücreti yansıtılmaz, içinde bulunulan ilgili ay sonuna kadar aşağıdaki tabloda (Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu) ilgili Tarife hızı kapsamında belirtilen hız kısıtı uygulanır, takip edilen aya girildiğinde ise internet hızı tekrar ay başındaki internet erişim hızı ile devam eder. Bulunan ay içinde belirtilen AKK sınırlarının aşılmaması durumunda ise erişim hızında herhangi bir değişiklik olmaz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. AKK uygulanan Tüm Fiber internet paketlerinde AKK sonrası yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşecektir.
  Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu

  Seçilen Tarife/Paket Hızı Alt Sınırı - Üst SınırıAKK Sonrası İndirme Hızı
  4 Mbps - 8 Mbps (8 Mbps dahil)3 Mbps
  8 Mbps üzeri - 16 Mbps (16 Mbps dahil)5 Mbps
  16 Mbps üzeri - 24 Mbps (24 Mbps dahil)8 Mbps
  24 Mbps üzeri - 50 Mbps (50 Mbps dahil)16 Mbps
  50 Mbps üzeri - 100 Mbps (100 Mbps dahil) 24 Mbps
  100 Mbps üzeri - 500 Mbps (500 Mbps dahil)32 Mbps
  500 Mbps üzeri - 1000 Mbps (1000 Mbps dahil)64 Mbps

 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline Ev İnternet paketi fiyatına tüm vergiler dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki Turkcell Superonline Ev İnterneti paketlerinin yükleme (upload) AKK değerleri 50 GB'dir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler için Turkcell Superonline faturaları yalnızca e-posta yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecek ve ödeme kanallarına kapalı olacaktır. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
TV+ Şartları:
 • TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

TÖHAŞ Müşteri Sözleşmesi için tıklayınız.
TÖHAŞ Çerçeve Ödeme Hizmetleri Sözleşmesi için tıklayınız.


532 ya da 0532 532 0000
  • Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınız üstelik evde Turkcell TV+ keyfiyle 5i 1 Yerde paketleri altında sizlere sunduğumuz kampanyadır.
  • Kampanyadan 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz. Üstelik 5i 1 Yerde paketindeki tüm hizmetler Turkcell tarafında tek bir fatura olarak size sunulur.
  • Tek fatura sadece bu paketlerde olan müşterilerimize özel bir hizmetimizdir.
  • Üstelik kampanyada ev internet kurulum / aktivasyon ve modem de taahhüt süresince ücretsizdir.

 • Turkcell’de yeni veya mevcut bireysel mobil (GSM) faturalı ses hattı sahibi
  ve aynı zamanda Turkcell Superonline’da yeni bireysel sabit (ev interneti) hat sahibi müşteriler
  5'i 1 Yerde paketler kampanyasında 24 ay kalma sözü vererek bu kampanyadan faydalanabilir.

  5'i 1 Yerde Paketler kampanyası dahilindeki Turbo Yeni 2 GB ve Turbo 3 GB paketlerinden yalnızca son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanabilir.
  Mevcut durumda Turkcell mobil (GSM) yıllık abonelik kampanyalarından faydalanan aboneler bu kampanyaya geçiş yapabilirler. Turkcell Superonline sabit (ev interneti) kampanyalardan faydalanan aboneler bu kampanyaya geçiş yapamaz.

 • Turkcell Mağazalarından, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından ve 532 532 00 00 Müşteri Hizmetlerinden ve www.turkcell.com.tr / www.superonline.net üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

  • Mevcut Turkcell müşterisi iseniz kampanyaya başvurduktan sonra ev internet paketiniz ve Turkcell TV + kurulumu veya paket değişikliği tamamlandıktan sonra iletişim numaranıza gönderilecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile seçtiğiniz mobil paketinizi ve ev internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında ev interneti paketinizin kurulumu veya paket değişikliği tamamlanana kadar seçtiğiniz mobil paketinizin aylık ücretinden kullanmaya başlar. Ev internet paketinizin kurulumu veya paket değişikliği tamamlandıktan sonra iletişim numaranıza gönderilecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile kampanya kapsamında seçtiğiniz mobil paketinizi ve ev internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Kampanya kapsamındaki Turkcell Superonline hizmet bedeli ilk defa kampanyaya katılım gerçekleştikten sonraki ay içerisinde kesilen Turkcell Mobil iletişim faturasına yansıtılacaktır. Kampanyanın bittiği ay içerisinde gerçekleşen kampanya kapsamındaki ev interneti kullanımı da bir sonraki ay kesilecek olan Turkcell Superonline faturanıza yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya katılım sağladığınız ayki Turkcell Superonline hizmet bedeliniz ve varsa daha önce aldığınız hizmetlerin bedeli kullanım gününüze oranla hesaplanarak Turkcell faturanıza yansıtılacaktır.
  • Turkcell ya da Turkcell Superonline tarafında kampanyadan çıkmanız / aboneliklerinizi iptal etme durumunda iki hizmetin de cayma bedelleri ayrıca hesaplanarak faturalarınıza yansıtılır

 • Evet, paketler kampanya taahhüdünüz boyunca her ay, otomatik olarak yenilenecektir.

  • Turkcelll yıllık abonelik kampanyasından yararlanıyorsanız ev internet kurulumunuz veya ev internet kampanya değişikliğinizden itibaren geçerli olacak şekilde 24 ay taahhüt vererek cayma bedeli ödemeden bu kampanyaya geçiş yapabilirsiniz.
  • Ev interneti için Turkcell Superonline mevcut kampanyanızdan geçişe uygun kampanyalardan yararlanıyorsanız 24 ay taahhüt vererek bu kampanyaya geçiş yapabilirsiniz.
  • Turkcell Superonline Cihazlı/Hediyeli kampanyalardan yararlanıyorsanız bu kontratınızı iptal edip, sadece cihazınızdan doğan ücretini faturaya ödeyek paketten yararlanabilirsiniz.

 • Hayır, sadece bir defa alabilirsiniz.

 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

 • Hayır, devretmez.

  • 06.05.2015 tarihi itibarıyla mobil tarifenizden KKTCELL yönüne yapılan aramalar tarifenizdeki yurt içi arama dakikalarından sayılır, hattınıza ek bir ücret yansımaz.
  • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Tarifeye bağlı aldığınız paketler, ek paketler ve ek kampanyalar yurt içi tarifenizi yurt dışında kullanabilme özelliği kapsamında değildir, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.
  • Yurt içi paketinin bitmesi durumunda yurt dışında kullanımınız şu şekilde olur; Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer.

  • Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyanızı iptal edebilir başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, mesaj ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
  • Kampanyalardan birinin iptali durumunda diğeri de otomatik olarak iptal olur.
  • Ev internet ve Turkcell TV+ abonelik iptali için Sabit internet aboneliğini başlatmaya yetkili Superonline bayisine yazılı olarak veya Superonline’a faks yoluyla bildirmelisiniz. Sabit internet hizmeti abonelik iptali sadece Superonline bayisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

 • Mobil faydalarınız için KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Fiyatlar bölümünde ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 24 Mbps hız içeren paketler için 8 Mbps'ye düşecektir. Veri yükleme (upload) AKK değeri aşılırsa tüm paketlerde veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps'ye düşecektir.
 • Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

  • Aktivasyon ve kurulum hizmeti 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
  • Modem ücretsiz olarak verilmektedir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir.
  • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline fiber hizmetine ait modem ücretini tüm vergiler (KDV) dahil 250 TL olarak son faturaya yansıtır.
  • Kampanya kapsamında verilen Turkcell TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde Turkcell TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (KDV) 299 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.

 • Evet, aynı kampanya altında sunulan farklı hız/kota seçenekleri bulunan paketlere geçiş yapabilirsiniz. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.

 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan farklı bir kampanyaya geçmeniz durumunda 5’i 1 Yerde Paketler kampanyanız ve buna bağlı yararlandığınız mobil ve ev interneti paketleriniz iptal olur.

  • Mobil Numara değişikliği kampanya devam eder,diğer durumlarda devam etmez.
  • Kampanya kapsamında mobil/sabit hattın devrine, dondurulmasına izin verilmez. Kampanyanızı iptal ederek bu işlemleri yapabilirsiniz. Sabit hat dondurma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  • Kampanya taahhüdünüz bittiğinde herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız mobil paketinizin aylık aboneliğinden ile kullanmaya devam edersiniz. Ev interneti aboneliğiniz için ise herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız paketinizin tarifesinden ücretlendirilirsiniz.
  • Kampanyanızı taahhüt süresi içinde iptal etmeniz durumunda herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız mobil paketinizin aylık aboneliğinden kullanmaya devam eder ve kampanya cayma bedeli faturanıza yansır. Ev interneti paketiniz için ise 5’i 1 Yerde paketinizden kalan taahhüt süresi kadar ilgili paketin 5’i 1 Yerde devam kampanyasına cayma bedeliniz taşınarak geçişiniz sağlanır. Ev interneti devam kampanyası paket detayları için tıklayınız.
 • Kampanya iptali veya taahhüt bitiminde son faturanız kampanya kapsamında aldığınız mobil hizmetleriniz için Turkcell faturanıza, ev interneti hizmetleriniz için ise Turkcell Superonline faturanıza yansır.

  • Kampanya kapsamında taahhüt süreniz içinde mobil veya ev interneti hizmetinizden en az birinin iptali durumuna kampanyanız iptal olur. Aşağıdaki durumlara göre cayma bedeli yansıtılır.
  • Turkcell ve Turkcell Superonline aboneliğiniz devam ederken kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır ve mobil paketinizin aylık aboneliğinden devam edersiniz. Turkcell Superonline aboneliğiniz kampanya kapsamındaki 5’i 1 Yerde devam kampanyasına kalan taahhüt süreniz boyunca cayma bedeliniz saklı tutularak taşınır.
  • Turkcell aboneliğiniz devam ederken Turkcell Superonline aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır ve mobil paketinizin aylık aboneliğinden devam edersiniz. Turkcell Superonline’dan kampanya kapsamında aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz Turkcell Superonline faturanıza yansır.
  • Turkcell Superonline aboneliğiniz devam ederken Turkcell aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır. Turkcell Superonline aboneliğiniz kampanya kapsamındaki 5’i 1 Yerde devam kampanyasına kalan taahhüt süreniz boyunca cayma bedeliniz saklı tutularak taşınır.
  • Her iki aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır. Turkcell Superonline’dan kampanya kapsamında aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz Turkcell Superonline faturanıza yansır.
  • Turkcell mobil paketi için cayma bedeli; Kampanyadan taahhüt süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dahil 27 TL kampanya iptal bedeli yansır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek kampanya iptali gerçekleştirilir.
  • Turkcell Superonline hizmeti için cayma bedeli;
  • Fiber Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [tüm vergiler dahil 225 TL kurulum ücreti, bu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon ücreti,
  • “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam tutarı] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (tüm vergiler dahil 225 TL fiber internet kurulum ücreti, tüm vergiler dahil 100 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler dahil 96 TL fiber internet aktivasyon ücreti, tüm vergiler dahil 48 TL Turkcell TV+ aktivasyon ücreti, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, seçmiş olduğum hız paketine istinaden aldığım indirim miktarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli) toplam bedeli seçmiş olduğum hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.

  • Evet, nakil ettirebilirsiniz.
  • Fiber Hizmetinizi nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler (KDV) dahil 100 TL tutarındaki nakil ücreti TURKCELL tarafından ayrıca “Tahsilatına Aracılık Edilen Ücretler” başlığı altında faturalanacaktır.

  • Evet yararlanabilirsiniz.
  • Diğer İSS Cayma Bedeli kapsamında Diğer İSS’lerden gelen TTNET, Vodafone.net, Turk.NET, Millenicom…etc hepsinin faturalarındaki cayma bedelini herhangi bir kalem ayrımı olmaksızın yani sadece İnternet bedeli değil İnternet, TV, Ses, Cihaz…etc tüm genel bedeller vergiler dahil Fiber’de 500 TL’ye kadar üst limitleri kapsamında karşılanabilecektir.

  • Turkcell Superonline ses hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz.
  • Numara tahsis ile kampanyadan yararlanılması halinde, aksi duyurulmadıkça 4,99 TL (tüm vergiler dahil) minimum kullanım ücreti ayrıca yansıtılır.
  • Sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıdığınız durumda 24 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden yararlanabilirsiniz. 100 dakika konuşma paketi: şehiriçi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımlarınız yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilinir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurt içi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalarda için 60 saniyedir.
  • Turkcell Superonline bireysel taahhütlü internet kampanyalarında sunulan ücretsiz konuşma paketi arama yönü içeriğine ayrıca Turkcell Superonline (Onnet) yönü de dahildir.

 • 5’i 1 Yerde Turbo Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır:

  • Lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında Lifebox ta saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 25 GB saklama alanı ücretsiz.
  • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 1GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.
  • Turkcell TV+ Cep paketi: 4.5G hızında televizyon keyfi Turkcell TV+! Üstelik 4.5G farkıyla TV keyfi için 5GB interneti içinde.

  5’i 1 Yerde Platinum Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır:
  • Turkcell TV+ Cep paketi: 4.5G hızında televizyon keyfi Turkcell TV+! Üstelik 4.5G farkıyla TV keyfi için 5GB interneti içinde.
  • fizy Müzik Üyeliği: Mükemmel ses kalitesiyle 4.5G hızında müzik keyfi fizy’de! fizy Müzik Üyeliği ile milyonlarca şarkıyı dinleyebilir, ruh haline göre hazırlanmış listelerden seni alıp götürecek şarkıyı fizy ile keşfedebilirsin. Ayrıca ayda sam 1 saat video izleyebilirsin, üstelik internetinden de harcamadan! Ayrıcalığından faydalanmak için http://trcll.im/fizy den fizy uygulamasını indirebilirsin.
  • Lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında Lifebox ta saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 100 GB saklama alanı ücretsiz.
  • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 5GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Turkcell TV+, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterisi iseniz Turkcell TV+ kutusu ile TV'den izlenebilir. Turkcell TV+ paketlerinizdeki içeriklere, tüm bu cihazlarınızdan giriş yaparak erişebilirsiniz.
  • * Telif hakları ve kanallarla yapılan sözleşmeler çerçevesinde, Turkcell TV+ Ev paketine dahil olan bazı kanalları mobil cihazlardan (Android ve/veya İos işletim sistemli taşınabilir cihazları kapsar) izleyemeyebilirler.

  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  • Turkcell, hat sahiplerinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, hat sahibini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
  • Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.

Kapat
Yardım ister misiniz?