Katılım Kriterleri

Turkcell Uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden Platinum tekliflerimizle faturasızdan faturalıya ödeme tipi değişikliği yapan ve geçişi gerçekleşen bireysel aboneler yararlanabilir.


Kampanya Platinum paketlerinde geçerlidir. Geçişi tamamlanan aboneler hediye kodlarını Hediye Havuzu üzerinden anında alabilir. Hediye Havuzu'na Turkcell Uygulaması üzerinden ulaşılabilir.


Kampanyadan aboneliği aktif olan ilk 14.000 müşteri yararlanabilir. Aboneliği aktif olan ve kodunu Hediye Havuzu'ndan alan ilk 14.000 kişi 100 TL'lik Migros hediye çeki kazanacaktır.

Kampanya kapsamında 100 TL değerindeki hediye çeki kazananlar hediye çeki kodlarını Hediye Havuzu üzerinden alabilecektir.

      

Dağıtılacak olan kodların kullanım koşulları bilgisi aşağıda yer almaktadır.
 Migros (M-MM-MMM-5M-Mjet), Macroonline, Sanal Market, Migros Hemen, Macrocenter Mağazalarında yapacağınız tüm ürün (Altın ve Gsm alımı hariçtir) alışverişlerinizde geçerlidir.
 
      1) Kodlar kişiye özel olarak tanımlanmıştır ve tek kullanımlıktır. Parçalanarak kullanılamaz.
      2) Kodlar tarafınıza iletildiği andan itibaren, kullanıma açık durumdadır.
      3) Dijital Alışveriş Kodlarını; Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market ve Migros Hemen         alışverişlerinizde sistem üzerinden kullanabilirsiniz.
      4) Dijital alışveriş kodunuzu sanal markette kullanmayı tercih ederseniz, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödeyebilirsiniz. Kalan %20’lik tutarı ise kartınız ile ödemeniz gerecektir. (Örneğin 200 TL’lik dijital kodu Sanal Markette kullanabilmeniz için minimum 240 TL civarında sipariş oluşturmanız gerekmektedir, kod tutarına sepet oluşturulmadır.)
     5) Mağazada 200 TL’lik kod için 200 TL’lik harcama yapılabilir.
     6) Mağaza alışverişlerinizde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu'nu birleştirerek kullanabilirsiniz. Migros Sanal Market alışverişlerinizde alışveriş başına yalnızca bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanabilirsiniz.
     7) Online mağazalardaki alışverişlerde 1 günde en fazla 10 ayrı Dijital Alışveriş Kodu (10 ayrı sipariş) kullanılabilmektedir.
     8) Sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşamanız için Sanal Market alışverişlerinizi üye girişi yaparak uygulama üzerinden yapmanızı tavsiye ederiz.
     9) Ürünün tam adı Migros-Moneypay Dijital Alışveriş Kodu’dur. Online mağazalarda yapılan işlemlerde ödeme adımında “Dijital Alışveriş Kodu” sekmesinden kod girişi yapılarak sipariş tamamlanabilmektedir. Kullanıcılar çek ekranlarından kod girişi denemeleri durumunda, geçersiz çek uyarısı alacaklardır.
    10) Dijital Alışveriş Kodlarının kullanım süresi bulunmamaktadır.

Diğer
https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/paket-secimi?place=subbaner&type=card--platinum