Katılım Kriterleri

 • Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell Superonline, cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, Tüketici Finansman sözleşmesi şartlarını okumuş, sözleşmeyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni gelen müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri örneğinin mevzuata uygun şekilde alınmış ve abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin Turkcell Superonline kanalından aktif bir Tüketici Finansman sözleşmesi olsa bile kredi limiti yettiği durumda yeni bir Tüketici Finansman sözleşmesi ile yeni bir Financell kredili cihaz satın alabilir. Eğer müşterinin Turkcell Superonline kanalında tamamlanmayan Tüketici Finansman kredili cihaz siparişi varsa yeni bir kredili cihaz satın alımına geçmeden önce eski tamamlanmayan siparişini sonlandırması gerekmektedir. Bir müşterinin Turkcell Superonline kanalında aynı anda maksimum 6 adet aktif Tüketici Finansman kredili cihaz satın alım sözleşmesi olabilir. Müşteri Tüketici Finansman sözleşmeli 6 cihaz satın alma hakkını aynı anda aynı sözleşmede kullanamaz. 6 cihaz satın alma hakkını her bir sözleşmede birer cihaz satın alarak altı ayrı Tüketici Finansman sözleşmesiyle kullanabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin bu kampanya için ödeyecekleri aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL altındaysa ve müşteri bazlı toplam cihaz kredi taksit ödemeleri 2.750 TL altındaysa faturalarına, internet ve diğer hizmetlerin bedeline ek olarak, Financell Taksitli TOSHIBA 55UA5D63DT TV Kampanyası kapsamında verilen cihaza ilişkin kredi taksiti yansıtılacaktır. Kampanyadan yararlanan müşterilerin bu kampanya için ödeyecekleri aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL üzerinde veya müşteri bazlı aylık mobil ödeme hizmet kullanımı 2.750 TL üzerinde olacak ise müşteri, cihaz kredi taksit ödemelerini Financell anlaşmalı ödeme noktalarından gerçekleştirebilecektir.
 • Cihaz kredi taksitleri, Turkcell Superonline faturasına Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmeti A.Ş (Paycell) aracılığıyla yansıtılmaktır. Taksitlerin Turkcell Superonline faturasına yansıtılabilmesi için müşterinin ödemeye aracılık yöntemiyle tahsilata onay vermiş, aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL altında, müşteri bazlı toplam cihaz kredi taksit ödemeleri 2.750 TL altında ve Paycell kullanıcı sözleşmesini imzalamış olması gerekmektedir.
 • Müşteri, Financell Taksitli TOSHIBA 55UA5D63DT TV Kampanyası kapsamındaki Tüketici Finansman sözleşmesini süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu cihaz kampanyasına ilişkin imzaladığı Tüketici Finansman sözleşmesinde yer alan cihazın kalan kredi taksitleri Financell tarafından müşteriye aylık faturalandırılmaya devam edecektir. Müşteri Financell anlaşmalı ödeme noktalarından kredi taksit ödemelerini gerçekleştirebilecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli TOSHIBA 55UA5D63DT TV ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Turkcell Superonline kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Teknik Özellikler
MarkaToshiba
Ürün Tipi4K Ultra HD Android TV
İşletim Sistemiandroidtv
Dahili Hafıza8 GB
Çözünürlük4K Ultra HD (3840x2160)
Ekran Boyutu55" / 139 cm
HDMI Sayısı3
Dahili Uydu AlıcısıVAR
HDR Görüntü Teknolojileri
HDR10 , Dolby Vision
Ses Teknolojisi
Atmos DTS Virtual X + DTS X
Dahili WiFi
Var
Akıllı Kumanda
Var
CEC
Var
Çekirdek Sayısı
4
Follow Me TV Uygulaması
Yok
Google Sesli Arama
Var
HBBTV
Var
Ürün Rengi
MATTE BLACK (UNPAINTED)
Micro Dimming
Var
Air Mouse Özellikli Kumanda
Yok
Çocuk Kilidi
Yok
CI+
Var
EPG Elektrnik Prgram Rehberi
Var
Ethernet LAN
Yok
Güç Tasarrufu Modu
Var
Komponent Girişi YPb Pr
Yok
Kanal Listesi USB Klonlama
Yok
Kulaklık Çıkışı
Var
Otomatik Kanal Arama
Var
Otomatik Kayıt ve Program Arama APS
Var
PC Girişi VGA
Yok
Subwoofer
Var
Teletext
Var
Uzaktan Kumanda
Var
Zaman Ayarlı Kapanma Sleep Timer
Var
Görüntü Teknolojileri
Yok
Amazon Prime Video
Var
Quick AI
Yok
Turksat TKGS
Var
DLNAAVS Ses ve Video Paylaşımı
Yok
E-Klavuz
Var
USB Girişi Sayısı
2
Bluetooth
Var
Dolby Vision Görüntü Teknolojisi
Var
Gamepad Uyumu
Var
Google Games
Var
Google Movies
Var
Google Music
Var
Google Play Store
Var
Google Play Storedan Oyun İndirme
Var
Super Resolution
Var
MEMC
Var
Netflix
Var
Askı Aparatı Ölçüsü
M6 200x200
Enerji Sınıfı
E
Ekran Yansıtma
Chromecast Built-In
SDR (Standart) Enerji Tüketimi [kw/1000h]
64
HDR Enerji Tüketimi [kw/1000h]
123
Quantum Renk Paleti
Yok
Ses Çıkış Gücü
2x10W RMS(%10 THD)
Smart Center
Yok
Smart TV
Var
Stand By Güç Tüketimi
<0,5w
Super Motion Rate SMR
2100
Kullanım Kılavuzu
Var
Standlı Derinlik (cm)
24,5
Standlı Genişlik (cm)
123,3
Standlı Yükseklik (cm)
75
Ambalajlı Derinlik (cm)
16,5
Ambalajlı Genişlik (cm)
136,9
Ambalajlı Yükseklik (cm)
86
Ambalajlı Ağırlık (cm)
18,25
Standsız Yükseklik (cm)
71,1
Standsız Genişlik (cm)
123,4
Standsız Derinlik (cm)
6,8

Ücretlendirme

Cihaz Marka
Cihaz Model
Taahhüt Süresi
Aylık Cihaz Bedeli*
Toplam Cihaz Bedeli*
TOSHIBATOSHIBA 55UA5D63DT TV
3
₺5.971,36₺17.914,08
TOSHIBATOSHIBA 55UA5D63DT TV6
₺3.291,38
₺19.748,28
TOSHIBATOSHIBA 55UA5D63DT TV12₺1.979,20₺23.750,40
TOSHIBATOSHIBA 55UA5D63DT TV24
₺1.390,52₺33.372,48
TOSHIBATOSHIBA 55UA5D63DT TV36
₺1.246,95
₺44.890,20

*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.  Fatura ödeme tarihinize göre fiyatlar değişebilir

 • Kampanyadan Financell Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.

 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 0 000), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi ve Turkcell Mağazalarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • Müşterinin satın aldığı TOSHIBA 55UA5D63DT TV’nin kurulumu Vestel Yetkili Servis tarafından yapılmalıdır. Yetkili servis gelinceye kadar ürünün kutusu açılmamalıdır. Ürünün kutusu yetkili servis tarafından açılmalıdır. Kurulum için Müşteri tarafından Vestel Yetkili Servisi 0 850 222 4 123 numaralı telefon hattı üzerinden aranarak randevu alınması gerekmektedir.

 • Financell taksitli kampanyası süresince, Financell Taksitli TOSHIBA 55UA5D63DT TV Kampanyası ile birlikte yararlanılablecek diğer internet kampanyalarına geçiş yapabilirsiniz. Cihaz kredi taksitleri tutarına göre kaldığınız taksit ayından faturanıza yansıtılmaya devam edilebilir veya cihaz kredi taksitlerini Financell anlaşmalı ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz. 

 • Müşterinin Turkcell Superonline kanalından aktif bir Tüketici Finansman sözleşmesi olsa bile kredi limiti yettiği durumda yeni bir Tüketici Finansman sözleşmesi ile yeni bir Financell kredili cihaz satın alabilir. Eğer müşterinin Turkcell Superonline kanalında tamamlanmayan Tüketici Finansman kredili cihaz siparişi varsa yeni bir kredili cihaz satın alımına geçmeden önce eski tamamlanmayan siparişini sonlandırması gerekmektedir. Bir müşterinin Turkcell Superonline kanalında aynı anda maksimum 6 adet aktif Tüketici Finansman kredili cihaz satın alım sözleşmesi olabilir. Müşteri Tüketici Finansman sözleşmeli 6 cihaz satın alma hakkını aynı anda aynı sözleşmede kullanamaz. 6 cihaz satın alma hakkını her bir sözleşmede birer cihaz satın alarak altı ayrı Tüketici Finansman sözleşmesiyle kullanabilir.

 • Kampanya kapsamında kredi taksiti, seçtiğiniz taksit süresi boyunca taksit tutarına göre internet faturanıza ek olarak yansıtılabilir veya cihaz kredi taksitlerini Financell anlaşmalı ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz. Bu kampanya, Fiber/DSL/Kablo İnternet kampanya taahhüdünüzü etkilememektedir. Kredi taksit sayısı 3, 6, 12, 24, 36 aydır.

 • Tüketici Finansman sözleşmesi kapsamındaki taksit ödemeleri tamamlanmadan Turkcell Superonline abonelik sözleşmesinin ve/veya kampanya taahhütnamesinin feshedilmesi, kredi taksit ödemelerinin üst üste 2 ay süresi içerisinde ödenmemesi, Tüketici Finansman sözleşmesindeki yükümlülüklerin yerine getirilmemesi nedeniyle veya Turkcell Superonline tarafından aboneliğin feshedilmesi, hizmetin iptal edilmesi ve/veya kısıtlanması halinde aylık kredi taksit tutarları doğrudan Financell tahsilat kanalları* üzerinden tahsil edilecektir.

  https://financell.com.tr/bireysel-kredi/

 • Kampanyanın devredilmesi durumunda devir eden kişinin Turkcell Superonline ile bağlantısı koptuğu için kalan aylık kredi taksitlerini doğrudan Financell tahsilat kanalları üzerinden ödemeye devam eder.

 • Kampanya kapsamındaki cihazın teslim edilmesinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkı bulunmaktadır. Cayma hakkı kullanımı; teslim edilen cihazın ilk inceleme niteliğinde gözden geçirilebilmesi durumunda geçerlidir. 

  • İade edilecek ürünün orijinal kutusu bozulmamış olmalı, ürünlerde çizik veya herhangi bir hasar olmamalıdır. İade edilen ürün tüm yan ürün ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Ürünlerin 14 günde iade koşullarına uygun bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
  • Kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ve kullanımla beraber sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerin iadesi/değişimi yapılamamaktadır. (Tüm Kişisel Bakım Ürünleri, Kulak içi /kulak üstü kulaklık, saat, akıllı bileklik vb.)
  • Büyük desili ürünlerde (Beyaz eşya, TV vb..) ambalajın teknik servis tarafından açılmadığı durumlar veya hasarlı ambalajlarda tutanak tutulmaması durumunda cayma hakkı geçerli değildir.
  • İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.
 • Cihazın iade edilmek istenmesi durumunda, Turkcell Superonline müşteri hizmetleri veya bayiye iade talebinde bulunduktan sonra ürün kendi orijinal kutusunda, kutu ilk açıldığında içinden çıkan tüm içeriklerle (TV, güç kablosu, uzaktan kumanda, kullanıcı kılavuzu) birlikte eksiksiz, hasarsız olarak müşteri tarafından teslim için hazırlanır. İade cihazın teslim alınması için Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri AŞ. bayisi beklenir. Cihaz kesinlikle müşteri tarafından herhangi bir yere iade için götürülmez, iadeye konu cihaz Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri AŞ. bayi çalışanları tarafından müşterinin sipariş için bildirdiği adresinden teslim alınır. Cihaz iadesi tamamlandıktan sonra müşterinin kalan taksitleri iptal olur, eğer ödemiş olduğu kredi taksitlerine ilişkin bir tutar varsa bu tutar müşteriye iade edilir. 

 • Teknik Özellikler
  MarkaToshiba
  Ürün Tipi4K Ultra HD Android TV
  İşletim Sistemiandroidtv
  Dahili Hafıza8 GB
  Çözünürlük4K Ultra HD (3840x2160)
  Ekran Boyutu55" / 139 cm
  HDMI Sayısı3
  Dahili Uydu AlıcısıVAR
  HDR Görüntü TeknolojileriHDR10 , Dolby Vision
  Ses TeknolojisiAtmos DTS Virtual X + DTS X
  Dahili WiFiVar
  Akıllı KumandaVar
  CECVar
  Çekirdek Sayısı4
  Follow Me TV UygulamasıYok
  Google Sesli AramaVar
  HBBTVVar
  Ürün RengiMATTE BLACK (UNPAINTED)
  Micro DimmingVar
  Air Mouse Özellikli KumandaYok
  Çocuk KilidiYok
  CI+Var
  EPG Elektrnik Prgram RehberiVar
  Ethernet LANYok
  Güç Tasarrufu ModuVar
  Komponent Girişi YPb PrYok
  Kanal Listesi USB KlonlamaYok
  Kulaklık ÇıkışıVar
  Otomatik Kanal AramaVar
  Otomatik Kayıt ve Program Arama APSVar
  PC Girişi VGAYok
  SubwooferVar
  TeletextVar
  Uzaktan KumandaVar
  Zaman Ayarlı Kapanma Sleep TimerVar
  Görüntü TeknolojileriYok
  Amazon Prime VideoVar
  Quick AIYok
  Turksat TKGSVar
  DLNAAVS Ses ve Video PaylaşımıYok
  E-KlavuzVar
  USB Girişi Sayısı2
  BluetoothVar
  Dolby Vision Görüntü TeknolojisiVar
  Gamepad UyumuVar
  Google GamesVar
  Google MoviesVar
  Google MusicVar
  Google Play StoreVar
  Google Play Storedan Oyun İndirmeVar
  Super ResolutionVar
  MEMCVar
  NetflixVar
  Askı Aparatı ÖlçüsüM6 200x200
  Enerji SınıfıE
  Ekran YansıtmaChromecast Built-In
  SDR (Standart) Enerji Tüketimi [kw/1000h]64
  HDR Enerji Tüketimi [kw/1000h]123
  Quantum Renk PaletiYok
  Ses Çıkış Gücü2x10W RMS(%10 THD)
  Smart CenterYok
  Smart TVVar
  Stand By Güç Tüketimi<0,5w
  Super Motion Rate SMR2100
  Kullanım KılavuzuVar
  Standlı Derinlik (cm)24,5
  Standlı Genişlik (cm)123,3
  Standlı Yükseklik (cm)75
  Ambalajlı Derinlik (cm)16,5
  Ambalajlı Genişlik (cm)136,9
  Ambalajlı Yükseklik (cm)86
  Ambalajlı Ağırlık (cm)18,25
  Standsız Yükseklik (cm)71,1
  Standsız Genişlik (cm)123,4
  Standsız Derinlik (cm)6,8
 • Kampanya kapsamında tek renk olarak sunulmaktadır.

 • Damga vergisi bulunmamaktadır.

Kapat
Yardım ister misiniz?