Daha Fazla Bilgi

Superbox Tak Çalıştır Ev İnterneti Kampanyası

Paket AdıKotaHızİnternet Data Paketi  Aylık FiyatıSuperbox Modem 
24 Ay Taksitli Fiyatı
Toplam Fiyat

Superbox Çalıştır 150GB150 GB4.5G125,10TL34,80TL
159,90TL
Superbox Çalıştır 200GB200 GB4.5G
165,10TL34,80TL199,90TL
Superbox Çalıştır 10 MbpsLimitsiz
10 Mbps'ye Kadar165,10TL34,80TL199,90 TL
Superbox Çalıştır 20 MbpsLimitsiz20 Mbps'ye Kadar265,10TL34,80TL299,90 TL

*Kampanyayla birlikte yeni bir data hattı ve kampanyayla birlikte verilen Superbox modemin alınması gerekir. Yeni tesis, telsiz kullanım ve ruhsatname ücreti, dosya masrafı, damga vergisi ve Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş bedeli faturaya ayrıca yansıtılır.
 • 11.11.2020 tarihinden itibaren Superbox Çalıştır 20 Mbps İnternet paketi, Superbox Lokasyon Servisi özelliği ile birlikte pakete yeni gelen müşterilerimize sunulacaktır. Superbox Lokasyon Servisi ile kurulum adresinizin dışında 4.5G uygunluğu olan bir adreste daha kullanım yapabilirsiniz. İkiden fazla 4.5G uygunluğu olan farklı adreste kullanmak istediğinizde her ek adres için ayda 10TL ücret ile ek adres satın alarak kurulum ve ücretsiz adresle birlikte toplamda 10 farklı adreste kullanıma devam edebilirsiniz. Adres ekleme ve satın alma işlemlerinizi Dijital Operatör'de bulunan "Superbox Adres Güncelleme" menüsünden veya 0532 532 0000’yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden  kolayca yapabilirsiniz. 
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Faturalı hat vergileri için tıklayınız;
 • Superbox 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu bölgelerde sunulacak olup, faydalanmak için kampanya ile birlikte yeni bir Turkcell data hattı alınması gereklidir.
 • Kampanya dâhilinde sunulan taahhütlü paketler: Superbox Çalıştır 150GB 125,10TL/Ay, Superbox Çalıştır 200GB 165,10TL/Ay, Superbox Çalıştır 10 Mbps 165,10TL/Ay, Superbpx Çalıştır 20 Mbps 265,10 TL/Ay  24 ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır. Bu fiyatlardan sadece Superbox Tak Çalıştır Kampanyasına gelerek kampanyayla birlike verilen 24 Ay taksitli Superbox Modemi alan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Paket Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi Turkcell’e bildirilmediği veya farklı bir Superbox İnternet paketi seçilmediği sürece, taahhüt süresinin sonuncu ayında kullanılan paketin ilgili taahhütsüz paketleri tanımlanır.
 • Kampanya dâhilinde kontratı biten müşterilerin kontrat yenilemediğinde devam edeceği taahhütsüz paketler: Superbox Çalıştır 100GB 259TL/Ay, Superbox Çalıştır 150GB 284TL/Ay, Superbox Çalıştır 200GB 309TL/Ay, Superbox Çalıştır 10 Mbps 249TL/Ay, Superbpx Çalıştır 20 Mbps 399TL/Ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlarıdır. Bu paketler satışa kapalıdır, kontratı biten aboneler faydalanabilir. 
 • Superbox 100GB, 150GB ve 200GB 4.5G internet paketleri kotası bittiğinde internet kullanımı durur. Hesabım, Turkcell Müşteri Hizmetleri,  Turkcell Satış Noktaları üzerinden 30 gün geçerli 15 GB 20 TL ek paketi veya ana paket kotası dolduğunda bir sonraki fatura dönemine kadar 10 Defaya kadar otomatik yenilenen Superbox Devam 5GB ek paketi satın alınabilir.
 • Superbox Çalıştır 10 Mbps internet paketinin üst indirme hızı 10 Mbps, üst yükleme hızı 2 Mbps'dir, Superbox Çalıştır 20 Mbps İnternet paketinin üst indirme hızı 20 Mbps, üst yükleme hızı 5 Mbps'dir. Maksimum Hızlar bölgedeki 4.5G çekim kalitesine göre değişim gösterebilir.
 • Superbox Devam 5GB 5TL paketi bittiğinde bir sonraki paket 10 defaya kadar otomatik olarak tanımlanır. Bir kez 5GB devam paketi alındıktan sonra iptal edilene kadar her ay otomatik olarak ana paketin kotası bittikten sonra başlar. Superbox ana paketin kotası bitmediği taktirde 5GB Devam ücretlendirmesi yansımaz. Superbox Devam 5GB paketi 4.5G Hızındadır.
 • Kampanyaya ilişkin bilgilendirme SMS’leri data hattı ve abonelik sözleşmesinde bildirilen kullanılır /aktif bir mobil iletişim numarası olan irtibat numarasına gönderilir.
 • İrtibat numarası üzerinden SUPERBOXSIFRE yazıp 2200 ya da 05327520008'a SMS gönderilerek data hattı numarası ve hesabım şifresi talep edilebilir.
 • Müşterilerimiz Superbox'larını özgürce ücretsiz olarak 2 farklı lokasyonda kullanılabilir, 2 lokasyondan fazla kullanılmak istenildiğinde onaylı olarak ek lokasyon satın alınabilir. Ücretli ek lokasyon servisi şu anda devrede değildir, devreye alındığında müşterilerimizden onay alınarak ve Web Sitesi’nde yer alan güncel fiyatlar üzerinden servisten yararlanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar yalnızca yurt içinde geçerlidir, yurt dışında kullanılamaz.
 • Erken iptal durumunda internet paketi erken iptal bedeli ve cihazın kalan ay ücreti son faturaya yansıtılır.
 • Kampanyayı iptal etmek için hattı iptal etmek gerekir.
 • Numara değişiklik, ödeme tipi ya da ürün tipi değişikliği ve devir yapılamaz.
 • Kampanya ile birlikte sabit ses hizmeti alınamaz.
 • Statik IP hizmeti verilememektedir.
 • Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Engelli, Şehit eş ve çocukları ile Gazilerimize özel faturalı tekliflerimizde 25% indirim veriyoruz. Sosyal Destek Kampanyasının tüm detayları için tıklayınız.
  Sosyal destek kampanyasından 1 ürün özelinde yararlanılabilir. Superbox hizmeti Turkcell faturalı data hattıyla ilgili verildiği mobil hatlarında sosyal destek indiriminden yararlanan müşterilerimiz, Superbox indiriminden yararlanamaz.
 • Superbox Tak Çalıştır Ev İnterneti Kampanyasından faydalanmak için için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihazlar için yeterli olması gereklidir. Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Kampanya kapsamındaki cihazlar, şarj aleti, data kablosu, IMEI sticker, garanti kartı ve kullanım kılavuzu birlikte sunulmaktadır.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!