Daha Fazla Bilgi

 • SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ön ödemeli ve faturalı ses hattına sahip müşterilerimiz, kampanyadan 12 Eylül - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yararlanabilirler. Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden keşfet içerisinde “Sürpriz Nokta” servisini Zonguldak ilinden takip etmelidir.
 • Ön ödemeli müşteriler paket yüklemesi yaptığında kampanyaya katılabilirler. BiP uygulaması üzerinden kampanya katılımı sağladıkları anda hatlarında tanımlı internet paketleri olmasa dahi kampanya süresince alacakları internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet ve dijital servis datası, kampanya katılımı gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecektir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir.
 • Kampanyaya katılım sağlayan faturalı abonelere 12 Eylül -31 Aralık 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi ve paketlerinin içeriğindeki dijital servislerin data faydası kadar dijital servis datası hediye edilecektir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir.
 • 4.5G SIM Kart Katlanan İnternet Kampanyası’na katılan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Hâlihazırda 4.5G aboneliği bulunmayan müşteriler Zonguldak’a Özel İki Kat İnternet Kampanyası’na katıldıklarında 4.5G aboneliğini otomatik olarak başlatılır.
 • Kampanya başlangıç tarihi öncesinde BiP uygulaması üzerinden keşfet içerisinde “Sürpriz Nokta” servisini takip eden ve halihazırda takip etmekte olan müşterilerimize kampanya tanımlanacak olup, kampanya başlangıç tarihi itibarıyla tekrar katılamayacaklardır.
 • Müşterinin tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya 48 saat içerisinde otomatik tanımlanacak ve bilgilendirme SMS'i gönderilecektir.
 • Kampanya süresince, kampanyadan bir müşteri yalnızca 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin Zonguldak ilinden Sürpriz Nokta servisine üye olması gerekmektedir. Müşterinin Zonguldak’ta olduğu bilgisi altyapı ile kontrol edilerek teyit edilecektir.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Müşterinin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi aşım tarifesinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • Ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş veya TV+, Dergilik, BiP, Lifebox yönleri/URL’leri/uygulamaları hariç belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler (Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, vb.)kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Hali hazırda Zonguldak’ta bulunan ve BiP Sürpriz Nokta servisini takip eden müşterilere kampanya faydaları kampanya başladıktan sonra tanımlanacaktır.

Diğer
BiP Keşfet'ten Sürpriz Nokta'yı takip eden ve lokasyonu Zonguldak olanlara otomatik tanımlanacaktır.
Kapat
Yardım ister misiniz?