Daha Fazla Bilgi

Kampanyadan sadece aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları yararlanabileceklerdir:

  • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
  • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler.
  • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler.
  • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
  • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler

Kampanya kapsamında yukarıdaki koşulları sağlayan müşterilere Çağrı Merkezi’nden aşağıdaki hediyeler sunulacaktır. Müşteri bu hediyelerden yalnızca birini seçebilir.

  • Turkcell'den Turkcell'lilerle Sınırsız Konuşma
  • Turkcell'den Her Yone 250 Dakika
  • Turkcell'den 2 GB Kampanyası
  • Turkcell'den 5GB Instagram Paketi
  • Turkcell'den fizy Video Muzik Uyeligi Kampanyası
Hediyeler aktivasyon SMS'i sonrasında 3 ay boyunca (3x30 gün) boyunca geçerlidir.
1 kez hediye alan müşteri 30 gün içerisinde aynı hediyeyi veya listedeki başka bir hediyeyi alamaz. Tekrar hediye alabilmek için güncel durumda koşulları sağlayıp sağlamadığına tekrar bakılır.
Instagram canlı yayın kullanımları Instagram paketlerinin kotasına dahil değildir.
Kampanya yalnızca Çağrı Merkezi kanalından sunulacaktır.
Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Hesabım uygulaması ve SMS ile yapılabilir.
Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar.
Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Diğer
Kampanya kriterlerini sağlayan müşterilere tarifelerine ek bol içerikli hediyeler!
Sayfayı kaydırın