Daha Fazla Bilgi

 • TV+ özelindeki internet paketiniz bittikten sonra TV+'a 4,5G üzerinden erişime devam etmek isterseniz mevcut internet paketinizi kullanabilir ya da TV+'a özel 1GB veya 10GB’lık ek internet paketlerini avantajlı fiyatlarla alarak TV+ keyfi yaşamaya devam edebilirsiniz.
 • TV+'a özel 1GB veya 10GB’lık paketlerden istediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
 • Turkcell TV+’a özel internet paketlerini, diğer servislere erişimde ve internet erişiminde kullanamazsınız.
 • Turkcell TV+ Servisi’ne wi-fi ile de cep telefonu, bilgisayar ve tabletinizden erişebilirsiniz.
SMS
 • TV+’a özel 1GB ek data paketi (TV1GB yaz 2200’a gönder)
 • TV+’a özel 10GB ek data paketi (TVEK10GB yaz 2200’a gönder)
  • 1 GB ek paket için TV1GB, 10GB ek paket için TVEK10GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

  • TV+'a özel internet paketleri de,  TV+ paket aboneliğiniz kapsamındaki TV+'a özel internet paketi gibi, sadece aboneliğin yapıldığı telefondaki izlemeler için geçerlidir. Başka bir cihazdan giriş yaptığınızda, bu paketler kullanılmaz. TV+ kullanımlarınız, giriş yaptığınız cihazın sahip olduğu internet paketlerinden düşer.

   İnternetin paylaşılması durumunda da ek internet paketleri kullanılmamaktadır.

  • TV+ ek intenet paketlerinden istediğiniz kadar satın alabilirsiniz.

  • Evet izleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın video çıkış özelliği (HDMI, DVI, VGA, S-Video, Composite, vb.) varsa ve gerekli kablolara sahipseniz bilgisayarınızı televizyona bağlayarak hem TV yayınını ve film içeriklerini televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinde kayıp olmaması için kullandığınız kabloların yüksek çözünürlüğü desteklemesi gerekmektedir. HDMI, VGA ve DVI kabloları ile izlediğiniz zaman görüntü kalitesinde herhangi bir düşüş yaşamazsınız. Bilgisayar özelliklerinize bağlı olarak ses çıkışını bu kablolar ile televizyona aktaramayabilirsiniz. Bunun için ses çıkışınızı ilgili kablolar aracılığı ile televizyonunuza veya ses sisteminize bağlamanız gerekmektedir. Bağlantıları yaptıktan sonra bilgisayarınızda gerekli ayarları yapmayı unutmayınız.

  • Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri Turkcell TV+’ı webden, cepten, tablet cihazlarından izleyebilirler. Turkcell bireysel aboneleri telefon numaraları ve şifreleri ile beraber servisi kullanabilirler. Paket ücreti mevcut faturalarına yansıyacaktır.
   Turkcell Kurumsal aboneleri var ise Turkcell Superonline müşteri numaraları ve şifreleri ile servisten yararlanabilirler ya da Turkcell TV+ uygulamasını indirerek yeni bir Turkcell Superonline aboneliği oluşturarak servisi kullanabilirler. Paket ücreti e-fatura olarak iletilecektir.

  • TV+’ye özel internet paketiniz bittikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Turkcell aboneleri, Turkcell telefon numaraları ve Süper Şifreleri ile, Turkcell Superonline müşterileri, Müşteri Numarası ve Şifresi ile giriş yapabilir. Turkcell abonesiyseniz SIFRE yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell abonesi değilseniz, SIFRE yazıp "0(532) 755 2222"ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz. Gönderdiğiniz kısa mesaj tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

  • Tüm Turkcell TV+ kullanıcıları yararlanabilir.

  • Yenilenmez. İstediğiniz zaman yeni bir paket alabilirsiniz.

  • Turkcell aboneleri, şifrelerini unutmaları halinde SIFRE yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj atabilirler.

  • Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alabilirsiniz.

  • TV+ ana paketlerinden herhangi birine üye olup, TV+'a özel internet paketi hakkınız bittikten sonra ek data paketlerini satın alabilirsiniz.

  • NET yazıp 2222'ye göndererek aylık 2,9 TL olan +Net Paketi'ne üye olarak uygulama içinden mobil datanız tükenmeden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, Wi-Fi üzerinden bağlanarak sevdiğiniz programları, onlarca kanal yayınını izleyebilirsiniz.
   CEP yazıp 2222'ye göndererek aylık 5,9 TL olan +Cep Paketi'ne üye olarak uygulama içinden mobil datanız tükenmeden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, sevdiğiniz programları, onlarca kanal yayınını cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da www.turkcelltvplus.com.tr'den izleyebilirsiniz.

  • Evet, alabilirsiniz.

  • Hayır, devretmemektedir.

  • PAKET BİLGİLERİ
   +Net Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek 70 TV kanalını izleyebilirsiniz. 
   +Net Paketi wi-fi üzerinden kullanılan bir pakettir. Mobil internet (3G, 2G) üzerinden bağlanılarak TV kanalları izlenememektedir. 
   Ayrıca onlarca sen seç filmi ve 10 saat kayıt hakkı bu pakette!
   +Cep Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek 70’den fazla TV kanalını izleyebilirsiniz.
   Ayrıca onlarca sen seç filmi ve 25 saat kayıt hakkı bu pakette! 
   Üstelik televizyon kanallarını ve filmleri Mobil İnternet (3G) ile izlerken internet kotanız tükenmez, data ücreti alınmaz.
   SinemaTV Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltv.com.tr adresine girerek sinemanın olmazsa olmaz 1001 filminin yayınlandığı SinemaTV 1001 kanalını, aşk filmleri ve romantik komedilerin yayınlandığı SinemaTV Aşk kanalını, macera, aksiyon, korku ve gerilim filmlerinden oluşan SinemaTV Aksiyon kanalını izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. SINEMATV yazıp 2222'ye göndererek üye olabilirsiniz.
   Ayrıca; bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonunuzdan ve tabletinizden mobil uygulamaya girerek “SinemaHemen” kategorisi altında yer alan HD kalitesindeki filmleri izleyebilirsiniz. Dev bütçeli Hollywood yapımları, Türk ve dünya sinemasının seçkin örnekleri ve beyaz perdenin ödüllü filmlerinden oluşan yılda en az 500 film ve popüler 400 bölüm dizi sizleri bekliyor. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.
   Mubi Film Paketi ile unutulmaz klasiklerden festival filmlerine, popüler sinemadan usta yönetmenlerin şaheserlerine kadar geniş yelpazesi ile ayda 30, yılda 365 film izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. MUBI yazıp 2222'ye göndererek üye olabilirsiniz.
   +Eğlence Paketi ile Yüzlerce film, en popüler diziler, plus kategorisinde sizin için seçilen videoları izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. EGLENCE yazıp 2222'ye göndererek üye olabilirsiniz.
   +Sağlık Paketi ile Dr. Aytuğ Kolankaya ve uzman doktorların sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları cevapladığı videoları izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.
   +Çocuk Paketi: Çocukların eğlenirken yepyeni şeyler öğreneceği eğitici videolar bu pakette. Üstelik Turkcell TV+ abonelerine ücretsiz!
   Turkcell Akademi Paketi ile Turkcell Akademi’nin hazırladığı İnovasyon, Kişisel Gelişim ve Liderlik alanlarında aradığınız tüm eğitim videoları bu pakette! Tüm Turkcell TV+ kullanıcılarına ücretsiz!
   Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +Ek Profil Paketi ile ekstra 1 ek profil oluşturma hakkı alabilirsiniz.
   +100 Saat Kayıt Paketi ile Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +100 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur.
   +250 Saat Kayıt Paketi ile Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +250 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur.

  • Hayır, yurt dışında geçerli değildir.

  • ANA PAKETLER

   • +Net Paketi– 2,90 TL/ay
   • +Cep Paketİ –5,90 TL/ay
   EK PAKETLER
   • SinemaTV Paketi – 6,9 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
   • Mubi Film Paketi – 5,9 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
   KİRALA İZLE
   • Turkcell TV’de Hollywood Stüdyolarının en yeni filmlerini 2-5 TL'ye kiralayarak izleyebilirsiniz.
   • “Kirala İzle” kategorisinde yer alan filmlerden seçerek dilediğiniz zaman kiralayabilirsiniz. 
   • Paket ve içerik fiyatlarına tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir. Paket üyeliğiniz varken farklı bir paket satın almak isterseniz, eski paketiniz otomatik olarak iptal edilir.

  • IPTAL TV1GB ya da IPTAL TVEK10GB yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

  • Turkcell TV+ uygulamasından, Turkcell internet ve wap erişim noktaları (apn) ile yararlanılması halinde www.turkcelltvplus.com.tr adresinde belirtilen 3G data kullanımı koşulları dahilinde data ücreti alınmaz. Turkcell Internet ve wap erişim noktaları (apn) kullanımı ile ilgili Adil Kullanım Noktası/Adil Kullanım Koşulları (hız alanı) uygulanabilir. Push notification mesajları, ve Twitter ve Facebook’a ilk defa giriş yapılırken 1 defaya mahsus olmak üzere standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Turkcell TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür. 
   Turkcell internet ve wap erişim noktaları (apn) ile Turkcell TV+ uygulamalarını kullanan kullanıcıların uygulama içindeki veri trafikleri AKN/AKK koşulları çerçevesinde ücretsizdir, bunun dışında üçüncü parti içerik ve servis sağlayıcı, uygulama üzerinde yer alan analiz/istatistik kodları nedeniyle, abonenin kullanım yapmaksızın, Turkcell TV+ uygulaması yönü haricinde oluşabilecek data akışı ve kullanıcının sahip olduğu cihaz ya da işletim sisteminden kaynaklı tüm data kullanımları ücretlidir ve kullanıcının kayıtlıolduğu mobil internet tarifesi kapsamında ücretlendirilebilir. 
   Turkcell TV+ telefon ve tablet uygulamaları ile Turkcell Internet ve wap erişim noktaları (apn) kullanarak servise erişen kullanıcılar için cihazdaki APN internet olarak tanımlanmalıdır. MobilGenişbant olarak tanımlı APN lerde kota düşümü gerçekleşir.

  • 3G netbook, notebook, USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN'ler üzerinden kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür.

  • Herhangi bir ceza yansıtılmaz.

  • Turkcell TV+ abonelerine herhangi bir taahhüt veya cayma bedeli yansıtılmaz.

  • Aynı anda iki ana paket aboneliği yapılamaz. Önceki ana paket otomatik olarak iptal edilir.

  • Aylık paket ücreti yansıtılır.

  • Aynı anda iki paket aboneliği yapılamaz. Önceki paket otomatik olarak iptal edilir.

  • Paket ya da Kirala İzle’den satın aldığınız içerikler Turkcell bireysel kullanıcısı iseniz otomatik olarak Turkcell, Turkcell Superonline ya da diğer operatör üyesi iseniz Turkcell Superonline faturanıza yansıyacaktır.

  • Telefonunuzdan ARTINET ya da ARTICEP yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj attığınızda üye olduktan sonra telefonunuza gelen linke tıklayarak Turkcell TV mobil uygulamasını indirebilirsiniz.
    
   Dilerseniz Appstore veya Googleplay'den uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Turkcell TV keyfi artık cebinizde! İyi seyirler!

  • Turkcell TV+ uygulaması, IOS 6 ve üzeri tüm cihazlarda, Android 4-5 arası birçok cihazda desteklenmektedir. Android 5.0 ve üzeri desteklememektedir. Diğer telefonlarda wap portali üzerinden izlenebilir. Ayrıca MacOS tabanlı bilgisayarlar, Windows Phone tabanlı telefonlar henüz desteklenmemektedir.

  •  +Net Paketi kanalları:
   TV PLUS INFO
   PLUS SALONLARI
   TRT1 HD
   KANAL D
   STAR TV
   ATV HD
   SHOW TV
   FOX 
   KANALTÜRK HD
   TV8
   CNBC-e
   e2
   TV2 HD
   TRT HD
   KANAL 7 HD
   SAMANYOLU TV
   BEYAZ TV HD
   FLASH TV
   KANAL A HD
   TVNET HD
   MEHTAP TV
   HALK TV 
   MELTEM TV
   CEM TV 
   Artı Bir TV 
   CNN TÜRK HD
   NTV
   HABERTÜRK HD
   A HABER HD
   TRT HABER HD
   24
   360
   ÜLKE TV HD
   S HABER
   TGRT HABER
   BUGÜN TV HD
   BLOOMBERG HT
   EURONEWS
   TRT SPOR
   SPORTS TV
   TJK TV 
   NTV SPOR
   CARTOON NETWORK
   MİNİKA 
   MİNİKA GO
   TRT ÇOCUK
   YUMURCAK TV
   KRAL TV 
   POWERTURK TV
   NUMBER1 TV
   KRAL POP
   TRT MÜZİK
   TRT BELGESEL
   YABAN TV 
   WORLD TRAVEL CHANNEL 
   AKILLI TV 
   TRT TÜRK
   TRT OKUL
   TRT ARAPÇA
   TRT AVAZ
   TRT6
   TRT DİYANET
   DURU TV 
   IQ TV 
   KARADENİZ TV 
   KON TV
   OLAY TV
   Turkcell Akademi TV


    +Cep Paketi kanalları:
   TV PLUS INFO
   PLUS SALONLARI
   FOXLIFE HD
   FX HD
   FOXCRIME HD
   TRT1 HD
   KANAL D
   STAR TV
   ATV HD
   SHOW TV
   FOX 
   KANALTÜRK HD
   TV8
   CNBC-e
   e2
   TV2 HD
   TRT HD
   KANAL 7 HD
   SAMANYOLU TV
   BEYAZ TV HD
   FLASH TV
   KANAL A HD
   TVNET HD
   MEHTAP TV
   HALK TV 
   MELTEM TV
   CEM TV 
   Artı Bir TV 
   CNN TÜRK HD
   NTV
   HABERTÜRK HD
   A HABER HD
   TRT HABER HD
   24
   360
   ÜLKE TV HD
   S HABER
   TGRT HABER
   BUGÜN TV HD
   BLOOMBERG HT
   EURONEWS
   TRT SPOR
   SPORTS TV
   TJK TV 
   FIGHTBOX
   NTV SPOR
   FOXSPORTS HD
   PLANET TÜRK
   PALANET PEMBE
   CARTOON NETWORK
   BABYTV 
   MİNİKA 
   MİNİKA GO
   TRT ÇOCUK
   YUMURCAK TV
   PLANET ÇOCUK
   KRAL TV 
   POWERTURK TV
   NUMBER1 TV
   KRAL POP
   TRT MÜZİK
   NAT GEO HD
   NAT GEO WILD HD
   NAT GEO PEOPLE HD
   DAVINCI LEARNING 
   TRT BELGESEL
   YABAN TV 
   DOCUBOX
   24KITCHEN HD
   PLANET MUTFAK
   WORLD TRAVEL CHANNEL 
   FASHIONBOX
   AKILLI TV 
   TRT TÜRK
   TRT OKUL
   TRT ARAPÇA
   TRT AVAZ
   TRT6
   TRT DİYANET
   DURU TV 
   IQ TV 
   KARADENİZ TV 
   KON TV
   OLAY TV
   PLUS TÜRK
   PLUS ÇOCUK
   PLUS SPOR
   PLUS BELGESEL
   Oldies But Goldies
   Parti Zamanı
   45'Lik
   Yerli Rock
   90'lar Yabancı Rock
   Fasıl
   Nostalji
   Yerli Hit
   Turkcell Akademi TV
    
   *Kanalların internet hakları ilgili nedenlerden dolayı yayında bazı saatlerde kesintiler yapılabilir. Bu durumda yayın tamamen kapatılarak kanalda uyarı mesajı ile aboneler bilgilendirilir ya da yayın akışı dışında başka bir içerik yayınlanır.

  • TV kanallarında yer alan programları, yayın devam ederken 12 saate kadar geri alabilir, istediğiniz yerleri durdurabilir, yeniden izleyebilirsiniz.

  • Turkcell TV servisinin en önemli özelliklerinden birisi izlediğiniz videonun/canlı yayının kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir. Bağlantı hızınız düştükçe yayının kesilmemesi için görüntü sıkıştırması uygulanmakta, bu da görüntü kalitesinin düşmesine yol açmaktadır. Bütün bunlar siz videonuzu izlerken sistem tarafından gerçekleştirilecek olup, filminizi izlerken herhangi bir kesinti yaşamanıza yol açmayacaktır. Videoları ne kadar kaliteli izlemek istiyorsanız, hızınızın da o kadar yüksek olması gerekmektedir.
   Ayrıca tavsiyemiz, servisten yararlanırken internetin yoğun olarak kullanılmaması ve dosya yüklemesi yapılmamasıdır.

  • Kirala İzle servisi ile geçmişten günümüze ses getiren, vizyondan yeni çıkmış veya ödüllü yerli ve yabancı filmleri film başına 2-5 TL arasında bir fiyata hiçbir pakete abone olmadan hızlı ve kolay erişim sağlayarak izleyebilirsiniz.  

  • Turkcell TV+'da film satın alma sınırı yoktur. Hem de hiçbir pakete üye olmanıza gerek yok.

  • Turkcell TV+'da satın aldığınız bir filmi 48 saat boyunca istediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz.

  • Yüzlerce film arasından kiraladığınız filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde yeniden izleyebilirsiniz. Filmi durdurup, uygulama üzerinden kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  • Turkcell faturası üzerinden Turkcell TV+ Servisi'nin ücreti tahsil edilen abolener hattını başka bir operatöre taşırsa Turkcell TV+ abonelikleri iptal edilir. Bu abonelerimiz Turkcell TV+ Servisi'ni kullanmak istedikleri taktirde Turkcell Superonline Çağrı Merkezi ile bağlantıya geçerek, servis ücreti Turkcell Superonline faturasında tahsil edilecek şekilde yeniden Turkcell TV+ Servisi'ni kullanmaya başlayabilirler. Daha önce Turkcell dışında bir operatörden hat sahibi olan ve numarasını Turkcell'e taşıyan Turkcell TV+ abonelerinin servis ücretleri, Turkcell Superonline faturasında tahsil edilmeye devam edecektir.

  • Bu filmleri internet üzerinden belirtilen kullanım koşulları çerçevesinde izleyebilir ancak bilgisayarınıza indiremezsiniz.

  • Hayır, Turkcell TV+'ı eş zamanlı olarak yalnızca bir bilgisayardan kullanabilirsiniz. Farklı cihazlar (cep telefonu, tablet, web) ile Turkcell TV+'ı aynı anda kullanabilirsiniz.

  •  +Net Paketi'ni iptal etmek için IPTAL NET, +Cep Paketi'ni iptal etmek için IPTAL CEP yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.

  • Servis yurt dışı ve Kıbrıs kullanıma açık değildir. Yurt dışı ve Kıbrıs’tan bağlanan kullanıcılar Turkcell TV+ Servisi'nden faydalanamazlar.

  • Devir, hat iptal ve numara değişikliği yapılması durumunda Turkcell TV+ Servisi kapatılacaktır. Abonelerimiz yeni numaraları ile Turkcell TV+ Servisi'ne farklı operatörlerden de yeni abonelik başlatabilirler.
   Ödeme tipi değişikliğinde ise abonelik sonlanmaz.

  • Evet, internet kanalları izlenirken mevcut data paketiniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

  • MobilTV WAP portalına wap.turkcell-im.com.tr vehttp://waptv.turkcelltvplus.com.tr adreslerinden bağlanabilirsiniz. “Paket İşlemleri” sayfasından istediğiniz paketi satın alabilir ya da iptal edebilirsiniz. Herhangi bir TV sayfasındayken kanalın yanındaki “i” ikonuna tıklayarak kanalın bir haftalık yayın akışını görebilirsiniz. Video sayfasından satın aldığınız videoyu 24 saat süresince ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Satın aldığınız videolara “Videoların için tıkla” linkinden erişebilirsiniz.

  • Ek profil, aile üyelerinin servise ayrı ayrı erişmelerini ve kişiselleştirmelerini sağlayan bir özelliktir. Aile fertleriniz için sahip olduğunuz paketin kapsamına göre kişisel ek profil oluşturabilirsiniz. Kişisel profili olan her bir aile üyesi, diğer aile üyelerinden bağımsız olarak kendi cihazları ile servise erişebilir, kendi favorilerini, kayıtlarını, sosyal hesaplarını oluşturabilir. Daha fazla kişisel profil oluşturmak için ek profil paketi satın alabilirsiniz.

   • Favori kanal listesi oluşturabilirsiniz. 
   • Sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler Turkcell TV+ Servisi'ne eklendiği anda haberdar olabilirsiniz.
   • Arkadaş listesi oluşturabilir, arkadaşlarınızın paylaştığı programlardan haberdar olabilirsiniz.
   • İstediğiniz içerikleri Turkcell TV+ üzerinden veya Facebook/Twitter hesabınızda paylaşabilirsiniz.
   • Güvenlik ayarlarını ve RTÜK akıllı işaretlerine göre ebeveyn kontrolünü kişiselleştirebilirsiniz.

  • Paketinize göre kişisel profil ekleme hakkınız değişmektedir. Dilerseniz ek profil hakkı satın alabilirsiniz. Bir ana aboneliğin altında en fazla 5 profil bulunabilir.

  • Turkcell TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek abonelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

  • Turkcell TV+ Paketinizdeki içeriklere, en fazla 5 cihaz üzerinden erişebilirsiniz. 5 cihaz limiti aboneliğinize bağlı tüm profiller için ortaktır. Bu limite ulaştığınızda yeni bir cihaz kullanmak isterseniz, önce "Bana Özel / Profil Yönetimi / Cihazlar" menüsünden artık kullanmak istemediğiniz cihazı silmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından yeni cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell TV+ kutusu bu kısıtlamaya dahil değildir.
   6. cihazda kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 gunde 1 kez yapılabilmektedir.

  • Turkcell TV+ Bana Özel, kişisel TV deneyiminizi yönetebileceğiniz alandır. Bana Özel menüsünde, My TV altında kaydettiğiniz programlar, hatırlatma etiketleri, beğendiğiniz film ve diziler yer almaktadır. Profil yönetimi menüsü altında ise, arkadaş listeniz, favori listeniz, paylaşımlarınız, sosyal ağ yönetimi, cihaz yönetimi, hesap/paket yönetimi gibi ekranlar yer almaktadır.

  • Market menüsünde geniş film ve dizi kütüphanesi, kampanya-paket detayları ve Turkcell TV+ özel içerikleri yer almaktadır.

  • Haberler menüsünde, Turkcell TV+ içerisinde ilginizi çekecek tüm gelişmeleri göreceğiniz menüdür. Arkadaşlarınızın paylaşımlarının yanı sıra, Turkcell TV+’da takip etmeye başladığınız tür, oyuncu, yönetmen veya ünlü ile ilgili yeni film, dizi ve programlara ait haberler yayınlanır.

  • TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 5 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 5 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

  • Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Kayıtlarınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar, Smart TV ve Turkcell TV+ kutusundan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

  • Turkcell TV+ ile sevdiğiniz dizilerin bölümlerini tek tek kaydetmekle vakit kaybetmezsiniz, Sezon kaydet özelliği ile dizilerin tüm bölümlerinin kaydedilmesi emrini verebilirsiniz.
   Seçtiğiniz içeriği, ister cep telefonunuzdan, ister tabletinizden, isterseniz de bilgisayarınızdan kaydedebilirsiniz.

  • Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Paketinize göre 10 ile 100 saat arası değişen süreli kayıt alanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

  • Evet, Facebook ve Twitter hesaplarınızı tanımladıktan sonra izlediğiniz program, film ve diziler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Facebook ve Twitter eşleştirme işlemi sadece IOS/Android ve Web uygulamaları üzerinden yapılabilmektedir.

  • Bana Özel sayfasında yer alan Arkadaş Ekle ekranından arama yapabilirsiniz.

  • Favori takip özelliği sayesinde, sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler Turkcell TV+ Servisi'ne eklendiği anda haberdar olabilirsiniz. Takip edeceğiniz kişi ve içerik türlerini TV program ve film/dizi detay kartlarındaki "favoriler" sekmesinin altından ya da Turkcell TV+ kutusunda, sağ yön tuşu ile erişilen "İnteraktif" menüsünden de seçebilirsiniz.

  • Hayır.

  Sayfayı kaydırın