Daha Fazla Bilgi

 • 08.05.2020 tarihi itibarıyla kampanyanın ismi Turkcell Test Kampanyası olarak güncellenecektir. 08.05.2020 tarihi itibarıyla “Alo Dünya 1 Saat Paketi” sunulacaktır. Kampanyadan yalnızca Turkcell Test uygulamasından giriş yapıp, taahhütnamesi bitmiş veya son ayında olup, cihaz taahhütnamesi olmayan, otomatik ödeme talimatı vermiş TC uyruklu olup hat sahibi ve hat kullanıcı aynı olan, son 3 ayda faturasına yansımış ücretli dijital servis aboneliği olmayan, platin veya black paketlerde bulunmayan, dijital operatörü son 3 ayda kullanmış ve yeni tesis veya numara taşıma ile gelecek ilk 200 müşteri yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında 47 TL karşılığında yurt dışına 30 gün geçerli 60 dakika sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında paket dakikaların geçerli olmayacağı ülkeler; Afganistan,Azerbaycan, Bulgaristan, Brunei, Cezayir, Chad, Cibuti,Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Eritre, Estonya, Etiyopya,Falkland Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fr. Polinezyası, Gabon,Gambiya, Gine, Gine Bissau, Grönland, Guadeloupe,Gürcistan, Honduras, Irak, Jamaika, Karadağ,K.K.T.C.,Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kosova, Küba, Libya,Lihtenstayn, Madagaskar, Makedonya, Maldivler, Mali,Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal,Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Suriye,Tunus, imbabve’dir.
 • Aboneler kampanyaya “Turkcell Test Uygulaması” üzerinden katılabilir ve ödeme işlemlerinin tamamını tanımladıkları kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile yapabilirler.
 • Paketler kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ayadevretmemektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan faydalar 3.şahıslara devredilemez.
 • 8.05.2020 tarihi itibarıyla “Senin Paketin” sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşteriler 30 gün geçerli her yöne 1 GB 3 TL, yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 250 DK 3 TL,yurt için kullanımda 30 gün geçerli her yöne 1000 SMS 3 TL karşılığında, minimum paket tutarı 20 TL olmak koşulu ile Senin Paketin’i oluşturabileceklerdir. Kampanya kapsamında tüm paketlerde ilk 100 SMS ücretsiz tanımlanır.
 • Kampanyadan yalnızca Turkcell Test uygulamasından giriş yapıp, taahhütnamesi bitmiş veya son ayında olup, cihaz taahhütnamesi olmayan, otomatik ödeme talimatı vermiş TC uyruklu olup hat sahibi ve hat kullanıcı aynı olan, son 3 ayda faturasına yansımış ücretli dijital servis aboneliği olmayan, platin veya black paketlerde bulunmayan, dijital operatörü son 3 ayda kullanmış ve yeni tesis veya numara taşıma ile gelecek ilk 200 müşteri yararlanabilecektir Aboneler kampanyalara “Turkcell Test Uygulaması” üzerinden katılabilir ve ödeme işlemlerinin tamamını tanımladıkları kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile yapabilirler.
 • Buna ek olarak müşterilere 33 TL karşılığında yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 10 GB internet , yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 250 dakika, 66 TL karşılığında yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 20 GB internet , yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 500 dakika ve 99 TL karşılığında yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 30 GB internet , yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 750 dakika olacak şekilde hazır paketler sunulacaktır.
 • Hazır paketlerde ilk 100 SMS ücretsiz tanımlanır. Abonelere, oluşturdukları ana paketlerinin üzerine satın alabilecekleri ek paketler de sunulacaktır. Bu ek paketler; 5 TL karşılığında yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 1 GB internet , 5 TL karşılığında yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 250 dakika ve 5 TL karşılığında 100 SMS olacaktır.
 • Paketler kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 KB'tır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan faydalar 3.şahıslara devredilemez.
 • 08.05.2020 tarihi itibarıyla, 30 gün geçerli her yöne 25 GB hediye internet paketi, Turkcell Test uygulamasından giriş yapıp, taahhütnamesi bitmiş veya son ayında olup, cihaz taahhütnamesi olmayan, otomatik ödeme talimatı vermiş TC uyruklu olup hat sahibi ve hat kullanıcı aynı olan, son 3 ayda faturasına yansımış ücretli dijital servis aboneliği olmayan, platin veya black paketlerde bulunmayan, dijital operatörü son 3 ayda kullanmış ve yeni tesis veya numara taşıma ile gelecek ilk 200 müşteri sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında hediye edilecek 25 GB, müşterilerin “Turkcell Test Uygulaması” üzerinden oluşturdukları paket aktiflendikten hemen sonra, ilk ay geçerli olmak üzere, Turkcell’de kaldıkları süre boyunca yalnızca bir kereye mahsus olacak şekilde tanımlanacaktır.
 • Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmemektedir. Kampanya kapsamında yararlanılan faydalar 3.şahıslara devredilemez. 

Diğer
Mycell Uygulaması
Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!