Daha Fazla Bilgi

 • Superonline Özel Bağlantı kampanyası kapsamında Bağlantı 4 GB ve Başvuru 4 GB cepten internet paketleri sunulacaktır. Başvuru 4 GB paketi 1 hafta geçerli 4 GB internet faydası içerir. Bağlantı 4 GB paketi 1 hafta geçerli 4GB internet faydası içerir. Başvuru 4GB paketinden Turkcell Superonline aboneliği başlatmış veya nakil işlemi başlatmış aboneler yararlanabilir. Bağlantı 4GB paketinden Turkcell Superonline aboneliği olup bağlantı/arıza problemi yaşayan aboneler faydalanabilir. Turkcell Superonline aboneliği başlatarak, nakil işlemi başlatarak veya bağlantı/arıza problemi yaşayarak kampanyadan faydalanabilecek aboneler Turkcell Superonline tarafından belirlenecektir.
 • Kampanyadan faydalanabilecek müşterinin Turkcell Superonline'daki iletişim numarasına cepten internet paketi için ücretsiz olarak SMS ile kampanya kodu gönderilir. Müşteri verilecek kısa mesaj numarasına kampanya kodunu göndererek cepten internet paketini aktiflemelidir. Cepten internet faydası yüklenecek hat Turkcell'de bireysel / kurumsal, ön ödemeli / faturalı ses hattı ve aktif olmalıdır. Sunulan cepten internet paketleri müşteri tarafından kampanya kodu ile aktivasyon yapıldığı anda tanımlanacaktır, paketler aktif edildiği tarihten itibaren 1 hafta geçerli olacaktır. Geçerli dönemde kullanılmayan paket faydaları silinir, devretmez. Paketler tekrarsızdır. Cepten internet paketleri için müşteriden ücret alınmayacak olup paketlerin bedeli kampanyayı aktifleyen müşteriler için Turkcell Superonline tarafından Turkcell'e ödenecektir.
 • Turkcell Superonline aboneliği başlatan veya nakil işlemi başlatan abonelere sunulan Basvuru 4GB paketi için Turkcell Superonline kurulum süreci tamamlanana kadar, maksimum 4 defa gönderilmek üzere her hafta 1 defa kampanya kodu gönderilecek, kurulum tamamlandığında kod gönderilmeyecektir. Turkcell Superonline aboneliği olup bağlantı/arıza problemi yaşan abonlere sunulan Baglantı 4GB paketi için 1 defa kampanya kodu gönderilecektir. 1 abone Turkcell Superonline aboneliği başlatarak kampanyadan 6 ay içerisinde 1 defa faydalanabilir. 1 abone Turkcell Superonline bağlantı/arıza problemi yaşayarak kampanyadan 6 ay içerisinde 1 defa faydalanabilir. Aynı paketten üzerinde bulunan aboneler tekrar kampanya kodunu aktifleyemez. Kampanya kapsamında sunulan bir paket üzerinde aktif iken diğer paket için kampanya kodu aktiflenebilir. Bitiş tarihi önce olan paket öncelikli kullanılır. Cepten internet faydasını bitiren aboneler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez. Verilen faydalar sadece kişisel kullanım içindir, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanya kapsamında verilen faydalar sadece yurt içinde geçerlidir. İndirilen ve yüklenen (download-upload) veri, internet paketi toplam veri miktarından düşer. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri bu kampanyadan yararlanıyorsa, ön ödemeli/faturalı (gsm) ödeme tipi değişikliğinde cepten internet faydasını kullanmaya devam edebilir, numara değişikliğinde (gsm) edemez.
 • Turkcell Fraud kriterlerine (Borç, sahtekarlık (fraud), kredi kontrol, welcomecall ya da sahte evrak) uygun değilse cepten internet faydası tanımlanmaz. Turkcell Fraud kriterlerine (Borç, sahtekarlık (fraud), kredi kontrol, welcomecall ya da sahte evrak) uygun değilse, fraud kriterlerine uygun olduğu zaman kampanya kodu ile cepten internet paketini kodun geçerli olduğu dönemde aktifleyebilir. Kampanya süresi boyunca faturalı ve ön ödemeli hat borçtan dolayı veya kendi isteğiyle kapanıp açılır veya numarasını başka operatöre taşırsa, hattını devrederse cepten internet faydası iptal olmuş olur.

 • Superonline Özel Bağlantı Kampanyası kapsamında Bağlantı 4 GB ve Başvuru 4 GB cepten internet paketleri sunulmaktadır. Başvuru 4 GB paketi 1 hafta geçerli 4 GB internet faydası içerir. Bağlantı 4 GB paketi 1 hafta geçerli 4 GB internet faydası içerir.

 • Başvuru 4 GB paketinden Turkcell Superonline aboneliği veya nakil işlemi başlatmış aboneler yararlanabilir. Bağlantı 4 GB paketinden Turkcell Superonline aboneliği olup bağlantı/arıza problemi yaşayan aboneler faydalanabilir. Turkcell Superonline aboneliği başlatarak veya bağlantı/arıza problemi yaşayarak kampanyadan faydalanabilecek aboneler Turkcell Superonline tarafından belirlenecektir.

 • Başvuru 4 GB paketi için Turkcell Superonline'daki iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BASVURU4GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye SMS atabilirsiniz. Bağlantı 4 GB paketi için Turkcell Superonline'daki iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BAGLANTI4GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye SMS atabilirsiniz.

 • Sunulan cepten internet paketleri için aboneden ücret alınmayacaktır.

 • Kampanyadan faydalanabilecek müşterinin Turkcell Superonline'daki iletişim numarasına cepten internet paketi için ücretsiz olarak SMS ile kampanya kodu gönderilir. Müşteri verilecek kısa mesaj numarasına kampanya kodunu göndererek cepten internet paketini aktiflemelidir Cepten internet faydası yüklenecek hat Turkcell'de bireysel/kurumsal ön ödemeli / faturalı ses hattı ve aktif olmalıdır. Başvuru 4 GB paketi için Turkcell Superonline'daki iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BASVURU4GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye SMS atabilirsiniz. Bağlantı 4 GB paketi için Turkcell Superonline'daki iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BASVURU4GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye SMS atabilirsiniz.

 • Turkcell cepten internet paketinin kullanıldığı hatta Turkcell tarafından paketin %80 ve %100 mesajları ve yenilenme bilgilendirmeleri gönderilir. Paketten kalan kullanımları KALAN yazıp 2200'a ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Turkcell Superonline aboneliği veya nakil işlemi başlatan abonelere sunulan Başvuru 4 GB paketi için Turkcell Superonline kurulum süreci tamamlanana kadar, maksimum 4 defa gönderilmek üzere her hafta 1 defa kampanya kodu gönderilecek, kurulum tamamlandığında kod gönderilmeyecektir. Turkcell Superonline aboneliği olup bağlantı/arıza problemi yaşan abonelere sunulan Bağlantı 4 GB paketi için 1 defa kampanya kodu gönderilecektir. 1 abone Turkcell Superonline aboneliği başlatarak kampanyadan 6 ay içerisinde 1 defa faydalanabilir. 1 abone Turkcell Superonline bağlantı/arıza problemi yaşayarak kampanyadan 6 ay içerisinde 1 defa faydalanabilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?