Daha Fazla Bilgi

 • Prag çekilişinin kazananları belli oldu!
  Asil Talihliler:
  1. Erkan Çınar- İSTANBUL
  2. Ferat Koyuncu – NİĞDE
  3. Yaşar Aydınlı – ANKARA
  4. Tarık Yördem – İZMİR
  5. Hacı Bingölbali – ANKARA
  6. Ali Mercan – GAZİANTEP
  7. Muharrem Şadi Bozkurt
  8. Erhan Seyit Sürgit – İSTANBUL
  9. Yılmaz Yırtıcı
  10. Elvan Tunç

  Yedek Talihliler:
  1. Kenan Çatal
  2. Senem Mutlu
  3. İbrahim Cem Özsönmez – ANKARA
  4. Ümit Kayataş
  5. Emre Arık
  6. Erdal Çolakoğlu
  7. Mehmet Yüksel – ISPARTA
  8. Ali Çakır
  9. Emre Türkkan
  10. Melahat Palan – ELAZIĞ
  11. Gürkan Yılmaz
  12. Rahman Akbaş – KOCAELİ
  13. Tolga Çetinel – AYDIN
  14. Burcu Aydoğdu – İSTANBUL
  15. Serhan Baydilli
  16. Sevim Karslıgil
  17. Esma Şahin – İSTANBUL
  18. Seydi Arslan – İZMİR
  19. İsmail Çağatay – ARTVİN
  20. Cengiz Avcı - DİYARBAKIR

  Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan 16.08.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.8433 sayılı izin ile Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. adına 05.09.2018 (SAAT: 00.01)– 05.10.2018 (SAAT: 23:59) tarihleri arasında MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenen Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanyasına 295.087 iştirakçi katılmıştır. 12.10.2018 tarihinde yapılan çekilişte, ikramiye olarak 10 kişi Prag seyahati (13.12.2018-16.12.2018 tarihlerinde 10 çifte 3 gece 4 gündüz 4 yıldızlı otelde(oda / kahvaltı) konaklama, İstanbul Prag –– İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,Panaromik Prag Şehir Turu, Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri , Türkçe rehberlik, havalimanı-turist şehir-otel vergileri, Türsab Zorunlu Mesleki Sigortası dahildir. Seyahat İstanbul havalimanında başlar İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar ulaşım, yurtdışı çıkış harcı bedeli, kişisel harcamalar seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir. Yurt dışı seyahatleri kdv'den muhaftır.) ikramiyesi kazanmıştır. İkramiye kazanan asil ve yedek talihliler yukarıda belirtilmiştir. İkramiye kazanan asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlilerin en geç 31.10.2018, yedek talihlilerin en geç 15.11.2018 tarihine kadar, 0212 275 18 07 no’lu faxa nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy- Şişli- İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. İkramiyelerin son teslim tarihi 16.12.2018’dır. ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanyaya katılan herkes kampanya kurallarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 • 5 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında IOS ve Android uyumlu lifebox mobil uygulamalarından veya www.mylifebox.com internet sitesi üzerinden Kayıt olma işlemi yapan ya da Telefon Rehberi Yedekleme, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğrafları Dropbox’tan Taşıma, Fotoğrafları Facebook’tan Taşıma, Fotoğrafları Instagram’dan Taşıma, Hikaye Oluşturma özelliklerini aktifleştiren kullanıcılar, her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya boyunca kullanıcılar en fazla 7 çekiliş hakkı elde edeceklerdir.
 • Kampanya sonucunda çekilişle belirlenecek 10 çifte Prag seyahati hediye edilecektir.
 • Turkcell gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
 • Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell sorumlu değildir. Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
 • Çekiliş hakkı kazanılabilmesi için kullanıcıların kampanya boyunca belirtilen özelliklerinin aktif olması gerekmektedir.
 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 16.08.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.8433 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
  Bu kampanyada; 05.09.2018 (SAAT: 00.01)– 05.10.2018 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait lifebox uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla iOS, Android veya Google Play marketlerinden veya http://trcll.im/lifebox internet sitesinden ücretsiz indirerek uygulama üzerinden ya da www.mylifebox.com internet sitesi üzerinden Kayıt olma, Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarını Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarını Facebook’tan Taşı,Fotoğraflarını Instagram’dan Taşı,Hikaye Oluştur işlemlerinden birini yapanlara her işlem için 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım her işlem için 1 toplamda 7 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Çekiliş 12.10.2018 tarihinde saat 11:00’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 3.956,40 TL değerinde Prag seyahati (13.12.2018-16.12.2018 tarihlerinde 10 çifte 3 gece 4 gündüz 4 yıldızlı otelde(oda / kahvaltı) konaklama, İstanbul Prag –– İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,Panaromik Prag Şehir Turu, Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri , Türkçe rehberlik, havalimanı-turist şehir-otel vergileri, Türsab Zorunlu Mesleki Sigortası dahildir. Seyahat İstanbul havalimanında başlar İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar ulaşım, yurtdışı çıkış harcı bedeli, kişisel harcamalar seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir. Yurt dışı seyahatleri kdv'den muhaftır.) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 16.10.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 31.10.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 15.11.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her işlem için 1 toplamda 7 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Turkcell Grup Şirketleri ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
 • 01.12.2018 tarihine kadar vizesini ibraz etmeyen talihlilerin hakları geçersiz sayılır ve sıradaki talihliye hakkı transfer edilir.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.

532 ya da 0532 532 0000
  • 5 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında lifebox uygulaması veya www.mylifebox.com internet sitesi üzerinden Kayıt olma, Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur işlemlerinden birini yapan kullanıcılar, her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya boyunca kullanıcılar en fazla 7 çekiliş hakkı elde edeceklerdir.
  • Çekilişle belirlenecek 10 kişiye çift kişiklik13 Aralık tarihli Prag seyahati hediye edilecektir. Kampanyadan lifebox’a yeni gelecek kullanıcılar veya mevcutta lifebox’ı kullananlar yararlanabilir.

  • Kampanyadan Türkiyeden bir operatör kullanan lifebox’a yeni gelecek kullanıcılar veya mevcutta lifebox’ı kullananlar yararlanabilir.
  • TCKN bazlı fraud,kredi kontrol, sahte evrak, borç kapalı hatlar kampanyadan yararlanamazlar.
  • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Turkcell Grup Şirketleri ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları, 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

 • Evet kampanyadan Türkiye'deki tüm operatörelerdeki aboneler faydalabilir.

  • 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında daha önce lifebox’a kayıt olmamış kişiler hesap oluşturarak 1 çekiliş hakkı elde edebilirler. Kayıt sonrasında Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur özelliklerini aktifleştiren kullanıcılar, her aktifleştirme işlemi için 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 7 çekiliş hakkı elde edebilirler.
  • 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında daha önce lifebox’a kayıt olmuş kişiler, mevcut lifebox hesapları üzerinden Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur özelliklerini aktifleştirdiklerinde, her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Daha önce lifebox hesabı olan kullanıcılar kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 6 çekiliş hakkı elde edebilirler.

 • Kampanya içeriği lifebox’a kayıt olma ve özelliklerini kullanmaya yöneliktir. Kayıt Olma, Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikaye Oluştur özelliklerini aktifleştiren kişiler çekiliş hakkı kazanır. Kampanyadan TCKN bazlı fraud,kredi kontrol, sahte evrak, borç kapalı hatlar kampanyadan yararlanamazlar.

  Çekiliş hakkı elde etmek için kullanıcıların uygulama içindeki profil sayfaları altında bulunan isim soyisim bilgilerinin doğru ve tam olması gerekmektedir.

 • Kullanıcılar aktifleştirdikleri her özellik için 1 çekiliş hakkı elde eder. Çekiliş hakkı geçerli olması için özelliklerin kampanya boyunca aktif olması gerekmektedir.

 • Kampanyaya katılım için bir sınır yoktur. Kampanya sonrasında çekilişle belirlenecek kişi sayısı 10 kişidir.

 • 13.12.2018-16.12.2018 tarihlerinde 10 çifte 3 gece 4 gündüz 4 yıldızlı otelde(oda / kahvaltı) konaklama, İstanbul Prag –– İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Panaromik Prag Şehir Turu, Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri, Türkçe rehberlik, havalimanı-turist şehir-otel vergileri, Türsab Zorunlu Mesleki Sigortası dahildir. Seyahat İstanbul havalimanında başlar İstanbul’da biter. Otelde konaklama çift kişilik odalarda olacaktır. İstanbul’a kadar ulaşım, yurtdışı çıkış harcı bedeli, kişisel harcamalar, seyahate dâhil olmayan masraflar talihlilere aittir.

 • Kazanan katılımcıların seyahat detayında bildirilen uçak, otel masrafları dışında kalan vize vb. masrafları kendi sorumluluğundadır. Kazanan katılımcıların vizesi olmaması veya seyahat tarihine kadar temin edemeyecek olması durumunda Turkcell yedek listeden başka birini gönderme hakkını saklı tutar.

 • Kampanya 5 Ekim Cuma 23:59’da sonlanacaktır. Çekiliş 12.10.2018 tarihinde saat 11:00’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 10 asil, 10 yedek olmaz üzere 16.10.2018 tarihinde Akşam Gazetesi’nde ilan edilecektir. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 31.10.2018, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 15.11.2018’dir.

 • Türkiye numaraları üzerinden lifebox’a kayıt olmuş kişiler kampanyadan yararlanabilir. Kullanıcıların yurtdışında yaptıkları işlemler de geçerlidir.

 • 5 Ekim 2018 23:59'dan sonra kampayadan yararlanmazsınız.

  • 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında daha önce lifebox’a kayıt olmamış kişiler hesap oluşturarak 1 çekiliş hakkı elde edebilirler. Kayıt sonrasında Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur özelliklerini aktifleştiren kullanıcılar, her aktifleştirme işlemi için 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 7 çekiliş hakkı elde edebilirler.
  • 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında daha önce lifebox’a kayıt olmuş kişiler, mevcut lifebox hesapları üzerinden Telefon Rehberimi Yedekle, Yüz ve Nesne Gruplama, Fotoğraflarımı Dropbox’tan Taşı, Fotoğraflarımı Facebook’tan Taşı, Fotoğraflarımı Instagram’dan Taşı, Hikâye Oluştur özelliklerini aktifleştirdiklerinde, her işlem için 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Daha önce lifebox hesabı olan kullanıcılar kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 6 çekiliş hakkı elde edebilirler.

 • lifebox kampanyası iptal gerektirmeyen bir kampanyadır. Kişiler çekilişle seyahate hak kazanmasına rağmen istemediği taktirde seyahat hakkından vazgeçebilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?