Daha Fazla Bilgi

  • 18.03.2018 tarihi itibari ile bireysel faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapan müşteriler yararlanabilir.
  • 18.11.2018 itibariyle bireysel faturalı hattan faturasız hatta geçen müşterilere bir seferliğine 19 TL yükleme yapılacak olup, tanımlama anı itibarıyla KDV-ÖİV dahil 19 TL ücreti karşılığında yurt içi kullanımlarda geçerli her yöne bir hafta geçerli 500 dakika, 1GB cepten internet içeriğine sahip bir haftalık “Kesintisiz İletişim Paketi” tanımlanacaktır. 19 TL müşterilerimizin faturasıza geçmeden önceki son faturasına yansıtılacaktır. Geçiş anında bakiyenin yeterli olmaması durumunda; “Kesintisiz İletişim Paketi” tanımlanamayacak olup, bakiyenin 19 TL olması durumunda; ön ödemeli hatta geçen müşteriler geçtikleri tarih itibarıyla 7 gün içerisinde KESINTISIZ yazıp 2200’a göndererek paketi alabilecektir.
  • Paket sadece 1 defaya mahsus, 1 haftalık olarak tanımlanacaktır. 
  • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.
  • Paket kullanım dönemleri sonunda yenilenmez.
  • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları ses hatları için kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • 18.11.2018 tarihi öncesinde ; Ödeme tipi değişikliği sonrası faturasız hattına bir seferliğine 10 TL yükleme yapılacak olup, tanımlama anı itibarıyla KDV-ÖİV dahil 10 TL ücreti karşılığında yurt içi kullanımlarda geçerli her yöne bir hafta geçerli 100 dakika, 500 MB cepten internet içeriğine sahip bir haftalık “Kesintisiz İletişim Paketi” tanımlanacaktır. 10 TL abonenin faturasıza geçmeden önceki son faturasına yansıtılacaktır. Geçiş anında bakiyenin yeterli olmaması durumunda; “Kesintisiz İletişim Paketi” tanımlanamayacak olup, bakiyenin 10 TL olması durumunda; faturasız hatta geçen müşteriler geçtikleri tarih itibarıyla 7 gün içerisinde KESINTISIZ yazıp 2200’a göndererek paketi alabilecektir.