Daha Fazla Bilgi

 • Kampanyaya 13.02.2018 tarihi itibari ile halihazırda Kaçmaz 39 paketinden yararlanmakta olan aboneler de katılabilecektir.
 • Kampanya 03.01.2018 tarihi itibari ile tekrar abone alımına açılmıştır. Kampanyaya halihazırda bu kampanyadan yararlanmakta olan aboneler tekrar katılabilecektir.
 • 25 yaşın altındaysan ya da faturalı Yeni Genç Tarifedeysen Kaçmaz 39 Yıllık Abonelik Kampanyasından 12 fatura dönemi boyunca ayda 39 TL’ye sahip olabilirsin.
 • 12 ay boyunca bu pakete bağlı kalmaz istemezsen, ayda 45TL’ye bu paketten faydalanabilirsin.
 • 7 gün içinde hazır karttan faturalıya geçtiysen, 12 fatura dönemi boyunca her ay Turkcell'lilerle 5.000 SMS’e ÜCRETSİZ sahip olacaksın, üstelik her gün 1 SMS sonrası her yöne 100 SMS HEDİYE!
 • Paketi ayda bir kere alabilir, her yöne dakika, SMS ve internet haklarını yurt içinde ay boyunca dilediğin gibi kullanabilirsin.
 • 12 fatura döneminin sonuna geldiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Eğer kampanyanı yenilemezsen paketinin o dönemki aylık ücreti ile paketten faydalanmaya devam edersin.
 • Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğin pakette kalma sözü vermen gerekir. Yıllık abonelik yaptırdığın dakika paketinin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalır ve fiyat değişikliklerinden etkilenmez. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkman, kullandığın hattını iptal etmen veya diğer operatöre taşıman, fatura borcundan dolayı hattının kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmen, paketini iptal etmen veya hattını devrretmen durumunda erken iptal bedeli faturana yansır. Kampanya boyunca aldığın faydaların (indirim, hediye vb.) toplam ücreti aylık KDV ve ÖİV dâhil 3 TL'dir. İptal tarihine kadar aldığın faydaların (indirim, hediye vb.) toplam ücreti veya daha avantajlıysa iptal tarihinden kontrat süren bitene kadar ödemen gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturana yansır.
 • Paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) ile ücretlendirilirsin. Ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlenirsin. Kullanımlarına devam edersen ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı toplamına 5 TL'ye sahip olursun. 30dk'nın bitmesinin ardından yapacağın ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkın devreye alınır ve 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edersin. Kullanmaya devam edersen, her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler.
 • SMS paket aşımında ücretlendirme periyodu değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 9 adet SMS kullanımlarında 33,25 KR/adet (KDV, ÖİV Dahil) ücretlenirsin. Kullanıma devam edersen ilk yurt içi her yöne 30sms'den kalan yurt içi her yöne 21 adet sms kullanım hakkına 5 TL'ye sahip olursun. 30sms'in bitmesinin ardından yapacağın ilk kullanımda ikinci yurt içi her yöne 30sms'lık kullanım hakkı devreye girer ve 5 TL ile ücretlendirilirsin, sonrasında her yurt içi her yöne 30sms için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edersin.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla geçerli olan paket aşım ücretleri için tıklayın.
 • İnternet Paket aşımların 5TL/200MB ile ücretlenir, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızın, ana paketin yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve ek ücret yansımaz.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 10 Eylül 2016 itibarıyla tarife içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi eklenecektir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.


532 ya da 0532 532 0000
Kapat
Yardım ister misiniz?