Daha Fazla Bilgi

Kampanyadan son 12 ayda en az 4 kere paket veya TL yüklemesi yapmış, son 4 yüklemesindeki ortalama yükleme aralığı 30 gün ve üzeri olan, son 90 gündür aktif Bireysel Hazır Kart müşterisi olan aboneler faydalanabilecektir.

Kampanya kriterlerine uyan aboneler, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde yükleme yaptıkları durumda aşağıdaki kurallara göre değişkenlik gösteren faydalar alabileceklerdir

Son 3 ayda toplam internet kullanımı 1GB ve üzerinde üstünde olan aboneler aşağıdaki şartlarda hediye kazanacaktır.

  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 20 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 20 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 1GB hediye verilecektir.
  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 25 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 25 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 1GB hediye verilecektir.
  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 30 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 30 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 1GB hediye verilecektir.
  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 40 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 40 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 1GB hediye verilecektir.
  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 50 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 50 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 1GB hediye verilecektir.

Son 3 ayda toplam internet kullanımı 1GB altında olan aboneler aşağıdaki şartlarda hediye kazanacaktır.

  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 20 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 20 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 100dk hediye verilecektir.
  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 25 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 25 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 100dk hediye verilecektir.
  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 30 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 30 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 100dk hediye verilecektir.
  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 40 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 40 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 100dk hediye verilecektir.
  • Geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 50 TL ve altında ise, kampanya SMS'ini aldıktan sonraki 3 gün içinde en az 50 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yaptıklarında 1 Gün geçerli 100dk hediye verilecektir.

Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.

Kampanyaya pos kanalından, bankadan yapılan ya da  dijital kanaldan kredi &banka kartı ile yapılan yüklemeler dahil edilmekte, SMS kanalı ile yapılan paket tanımlamaları dahil edilmemektedir.

Paketler kullanım dönemleri sonunda yenilenmez.

Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Aynı hediyeden 15 günde en fazla 1 defa kazanılabilir.

Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.

Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.

İndirilen ve yüklenen (download-upload) veri, paket kapsamındaki toplam veri miktarından düşer.

Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü sahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kapat
Yardım ister misiniz?