Daha Fazla Bilgi

  • 16.04.2019 tarihi itibariyle GNÇ Avantaj, GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Plus, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper, GNÇ 4 GB,GNÇ 8 GB, GNÇ 12 GB, GNÇ 16 GB, GNÇ 20 GB, GNÇ Full, GNÇ Eko, GNC Süper Eko, GNÇ Star Eko kampanyalarından kontratlı olarak yararlanmakta olan bireysel faturalı Turkcell ses hattı aboneleri, kontratını 12 ay uzatarak Platinum Avantaj, Platinum Plus, PlatinumMaksi, Platinum Ekstra, Platinum Süper, Platinum BlackPlus, Platinum Black Ekstra, Platinum Black Süper, Platinum Hoş Geldin kampanyalarından birine geçmeleri durumunda; mevcut paket/kampanya ücretleri ile geçtikleri paketin ücreti arasındaki fark 10TL ve üzerinde ise “GNÇ Platinum Kampanyası”ndan otomatik yararlanacaktır.
  • 07.06.2019 tarihi itibariyle Platinum+ Star, Platinum+ Avantaj, Platinum+ Maksi, Platinum+ Ekstra, Platinum+ Süper kampanyalarına geçiş yapıldığında da mevcut paket/kampanya ücretleri ile geçtikleri paketin ücreti arasındaki fark 10TL ve üzerinde ise “GNÇ Platinum Kampanyası”ndan otomatik yararlanılır.
  • 28.06.2019 tarihi itibariyle GNÇ+ Ultra Fırsat ve GNÇ+ Süper Fırsat kampanyalarından kontratlı olarak yararlanmakta olan bireysel Turkcell ses hattı aboneleri de kampanyandan yararlanabilecektir. 
  • 11.07.2019 tarihi itibariyle GNÇ+ Mini, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Ultra, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Mega Fırsat kampanyalarından kontratlı olarak yararlanmakta olan bireysel Turkcell ses hattı aboneleri de kampanyandan yararlanabilecektir ve Platinum+ Bol kampanyasına geçiş yapıldığında da mevcut paket/kampanya ücretleri ile geçtikleri paketin ücreti arasındaki fark 10TL ve üzerinde ise “GNÇ Platinum Kampanyası”ndan otomatik yararlanılır.
  • 07.08.2019 tarihi itibariyle GNÇ+ Hepsi Fırsat kampanyasından kontratlı olarak yararlanmakta olan bireysel Turkcell ses hattı aboneleri de kampanyandan yararlanabilecektir. 
  • 10.09.2019 tarihi itibariyle Platinum+ Black Star, Platinum+ Black Plus, Platinum+ Black Ekstra, Platinum+ Black Süper kampanyalarına geçiş yapıldığında da mevcut paket/kampanya ücretleri ile geçtikleri paketin ücreti arasındaki fark 10TL ve üzerinde ise “GNÇ Platinum Kampanyası”ndan otomatik yararlanılır.
  • Kampanya kapsamında müşterilere 12 ay süresince aylık 10 TL tutarında indirim verilir. 
  • Kampanya kapsamındakazanılan aylık 10TL İndirim, abonelerin üzerinde eş zamanlı olarak sadece bir adet bulunabilir. 
  • Abone, GNÇ Platinum Kampanyası’ndan kazandığı aylık 10 TL indirimi bulunurken daha düşük ücretli bir pakete geçiş yapması durumunda indirimi otomatik iptal olur.