Katılım Kriterleri

  • Kampanyadan veri işleme izni olan bireysel Hazır Kart'lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında belirtilen kitlelerdeki kriterleri sağlayan abonelere bir hafta boyunca 2 GB hediye edilecektir.
  • Kitle 1:Son 3 ay içerisinden yüklemelerinin %50 den fazlası TL olan ve 35-40 TL arası yükleme yapan müşteriler turkcell.com.tr ya da dijital operatör uygulamasından kredi & banka & ön ödemeli kart ile 50 TL ve üzeri TL yüklemesi yaptıklarında.
  • Kitle 2:Son 3 ay içerisinden yüklemelerinin %50 den fazlası TL olan ve 40-50 TL arası yükleme yapan müşteriler turkcell.com.tr ya da dijital operatör uygulamasından kredi & banka & ön ödemeli kart ile 55 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıklarında kampanyadan yararlanabilir.

Ücretlendirme

  • Kampanya ücretsizdir. Katılım koşullarını sağlayan müşteriler hediyeleri otomatik olarak kazanır.
  • Kampanya kapsamında verilen cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. Kampanya kapsamında verilen faydanın süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Diğer
Katılım kriterlerini sağlayan müşteriler yaptıkları işlem karşılığında hediyeleri alır.
Kapat
Yardım ister misiniz?