Daha Fazla Bilgi

FiyatPaket İçeriği
Ek Dakikalı Çalışan Karma 50029 TLToplam 1000 dk
( HY 500 dk + Turkcell İçi 500 dk )

 • Paket ücretleri yıllık abonelik ücretleridir.
 • Ses paket aşımında Turkcell'lileri Arama 43,89 kr/dk, Sabit hat arama 43,89 kr/dk, Diğer operatörleri arama 43,89 kr/dk olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
 • Paket aşımında dakika ücreti 43,89 kuruş, SMS ücreti 33,25 KR/Adet olarak ücretlendirilir. İnternet için paket aşım ücreti 0,05 TL/MB (0,000049TL/KB)’dir

Kampanyadan yalnızca belirtilen firma çalışanları, ilgili firmalarda çalıştıklarına dair belge ibraz ederek yararlanabilecektir.
Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler aşağıdaki belgelerden en az birini ibraz etmek zorundadır:

Katılım Belgeleri:
 • Maaş bordrosu veya firmaya ait antetli kağıda çalışma belgesi veya firmaya ait kimlik kartından herhangi birini ibraz etmeleri durumunda kampanyaya katılabilirler.
12 ay boyunca geçerli paket ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir;
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Hedef kitle kriterlerine uyan aboneler paketten bir ay içerisinde sadece bir kez faydalanabilir.
 • Aynı anda sadece bir kez yararlanılabilir.
 • Sunulan internet hakkı sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Kampanyadan yalnızca belirtilen firma çalışanları, ilgili firmalarda açılan noktalardan, bu firmalarda çalıştıklarına dair belge ibraz ederek yararlanabilecektir.
  Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler aşağıdaki belgelerden en az birini ibraz etmek zorundadır:
  Maaş bordrosu veya firmaya ait antetli kağıda çalışma belgesi veya firmaya ait kimlik kartından herhangi birini ibraz etmeleri durumunda kampanyaya katılabilirler.

  Kampanya katılım kriterlerini sağlayamayan kullanıcılar, mevcutta bu kampanyaların herhangi birinden yararlanmakta olan kullanıcılara ait GSM numarasını yetkili noktadaki görevliye ibraz ederek bahsi geçen kampanyaların herhangi birinden yararlanabilirler. İbraz edilen her bir GSM numarası, kampanya katılım kriterlerini sağlamayan maksimum 3 farklı abone tarafından kullanılabilir. Kampanya katılım kriterlerini sağlamamasına rağmen bu yolla kampanyadan yararlanan kullanıcıların GSM numaraları, kampanya katılım kriterlerini sağlamayan başka aboneler tarafından, bahsi geçen kampanyalara katılım amacı ile kullanılamaz.

  Kampanya kapsamındaki firmalar Yıldız Sunta Mdf Or. Ürün Tesis Tic. A.Ş., Enpay Endüstriyel Pazarlama ve Yatırım A.Ş., Tüpraş Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş., Aselsan, Modern Beton San.Tic.A.Ş., Dytec Otomotiv Sanayi Tic. Ltd A.Ş., CMS Jant Mak. San. A.Ş., Abalıoğlu Yem Soya ve Tekstil Sanayi A.Ş., Denizli Çimento, Park Termik Çayırhan Termik Santrali, Şanlıurfa Belediyesi, Belsan İmar İnş. Gıda San. Tic. A.Ş., Ceza İnfaz Kurumları Personeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Küçüker Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Bekaert İzmit Çelik Kord. San. Ve Tic. A.Ş., Başkent Üniversitesi Çalışanları, Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayii A.Ş., T.C. Danıştay Başkanlığı, TAI-Türk Havacılık Uzay Sanayi A.Ş., Çukurova Kimya Endüstrisi A.Ş., Devlet Su İşleri 2.Bölge Müdürlüğü, Heris Seramik Turizm Sanayi Ticareti, İçtaş, Hakkı Usta Oğulları Makina Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ve Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş.'dir.


 • Katılımınızın onaylanmasının ardından bulunduğunuz fatura dönemine ait olan 500 dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

 • Eğer faydalanmakta olduğunuz paketin kampanyasına başvurduysanız; katılım onayı vermenizin ardından çıkan ilk faturanızda sabit fiyat garantiniz başlar ve toplamda 12 faturaya ulaşıncaya kadar devam eder.
  Eğer faydalanmakta olduğunuzdan farklı bir paketin kampanyasına başvurduysanız; katılım onayı vermenizin ardından ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir, seçtiğiniz yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizden sonra çıkan ilk faturanızda sabit fiyat garantiniz başlar ve toplamda 12 faturaya ulaşıncaya kadar devam eder.


 • Evet, geçerlidir.

 • Hayır, sadece yurt içi aramalarda geçerlidir.

 • Evet, KALAN PAKET yazıp 2222'ye göndererek kalan dakikalarınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca ek dakikalarınızın %80'ini ve tamamını kullandığınızda otomatik olarak hattınıza bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

 • Evet .

 • Turkcell Mağazalarından veya 532’yi arayarak kampanya iptal bedelini ödemek koşulu ile kampanyanızı iptal ettirebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda sabit fiyat garantiniz fatura döneminizin bitmesini beklemeden o anda iptal olur. Ek Dakikalı Çalışan Karma 500 teklifinden gelen ek dakikalar ise iptal ettiğiniz tarihten sonraki ilk fatura kesimine kadar devam eder ve ilk fatura kesimiyle birlikte iptal olur.

  Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır

  Çalışan İndirimli Karma 500 Yıllık Abonelik Kampanyası süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 8 TL'dir.

  Ek Dakikalı Çalışan Karma 500 Yıllık Abonelik Kampanyası süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir.

  Çalışan İndirimli Hepsi Paket Yıllık Abonelik Kampanyası süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir.

  Çalışan İndirimli Full Paket Yıllık Abonelik Kampanyası süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 25 TL'dir.

  Çalışan İndirimli İnterneti Bol 500dk+2GB Yıllık Abonelik Kampanyası süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 16 TL'dir.

  Çalışan İndirimli İnterneti Bol 1000dk+2GB Yıllık Abonelik Kampanyası süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir.

  Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.


 • Dilerseniz Turkcell Mağazalarından veya 532’yi arayarak önceki yıllık aboneliğinizi iptal ücreti ödemeden iptal ederek seçtiğiniz yeni paketin yıllık aboneliğine geçiş yapabilirsiniz. Geçiş işlemi yapıldığında önceki yıllık aboneliğin taahhüdü anında iptal olur. Ek Dakikalı Çalışan Karma 500 teklifinden gelen ek dakikalar talebinizden sonraki ilk fatura döneminize kadar devam eder. Yeni yıllık abonelik faydalarınız ise ilk fatura kesiminizde başlar. ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir ve seçtiğiniz yeni pakete geçersiniz. Yeni paketin yıllık aboneliğinden kazandığınız hediye dakikalar pakete geçtiğiniz tarihten itibaren geçerli olur. 12 aylık taahhüt süreniz ise yeniden başlamaz, ilk yıllık aboneliğinizle birlikte 12 ayı tamamlayacak şekilde kaldığı yerden devam eder.

 • Aynı anda yıllık abonelik yapılamamaktadır. Dilerseniz 12 ay taahhütlü kampanyanızı ve cep telefonu kampanyanızı iptal bedelini ödemek koşulu ile iptal edip sonrasında Yıllık abonelik yapabilirsiniz.

 • Eğer tekrar yıllık abonelik yapmazsanız, yıllık aboneliğinizin bitiminde bulunduğunuz dakika paketinizin standart hali üzerinden konuşmaya devam edersiniz.

 • Yıllık aboneliğiniz iptal olur ve iptal bedeli faturanıza yansıtılır.

 • Bu işlemleri yapmak için önce iptal bedelini ödemek koşulu ile Yıllık Aboneliğinizi iptal etmeniz gerekmektedir.

 • Numaranızı taşımanız durumunda yıllık aboneliğiniz iptal olur ve iptal bedeli faturanıza yansıtılır.

 • Evet, kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Hayır, faydalanamamaktadır.

 • Devirde iptal olur, numara değişikliğinde ise devam eder.

Kapat
Yardım ister misiniz?