Daha Fazla Bilgi

  • BiP üzerinden yurt dışında (Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, KKTC ve Birleşik Arap Emirlikleri dahil 89 ülkede) ücretsiz konuşup mesajlaşabilir, görüntülü görüşme yapabilir, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Hala BiP yüklemediyseniz yurt dışında ücretsiz iletişim için hemen yükleyin: http://mobiltr.co/bip
  • BiP uygulaması yüklü olduğunda faturalı hatlar otomatik olarak kampanyadan yararlanabilirler, ilgili fatura dönemi boyunca geçerlidir, her fatura dönemi yenilenir. Faturasız müşteriler için de otomatik olarak her ayın ilk günü tanımlanır, 1 ay boyunca geçerlidir ve ilgili 1 aylık dönem sonunda yenilenir.
  • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında BiP üzerinden ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkı 1 GB ile sınırlıdır (ortalama 2500 dk sesli görüşmeye denk gelmektedir). Aşım durumunda yurt dışı paketiniz/tarifeniz doğrultusunda ücretlendirilirsiniz.
  • BiP’in data tüketimi sesli görüşmelerde ortalama 400 KB/dk, görüntülü görüşmelerde ortalama 5 MB/dk’dır. Bu oranlar ve veri gönderim hızı kullanılan cihaz ve network koşullarına göre değişim gösterebilir.
  • Ücretlendirme periyodu 1KB'dir.
  • Geçerli ülkeler: ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Norveç, Özbekistan, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan

Diğer
Uygulamayı indirmek için tıklayınız.
Kapat
Yardım ister misiniz?