Daha Fazla Bilgi

 •  BiP Hediye Yarışı Kampanyası 01.04.2019 - 01.04.2021 tarihleri arasında her pazartesi günü tekrar başlayan haftalık bir yarışma kurgusudur.
 • En fazla puan toplayan ilk 5.000 BiP kullanıcısı, Haftalık 5GB; sonraki 50.000 kullanıcı Günlük 2GB; sonraki 250.000 kullanıcı ise Günlük 1GB kazanacaktır.
 • BiP hediye yarışı ile her hafta kazanma fırsatı elde edebilirsiniz! Bundan böyle BiP üzerinden attığınız her mesaj 1 puan ve yaptığınız her aramadan 2 puan kazanacaksınız. BiP'i sevdiklerine indirtenler kullanıcı başı 100.000 puan, ilk defa indiren kullanıcılar ise 10.000 puan kazanacaklar. 100.000 puan kazanma için kullanıcının son 1 aydır BiP kullanmıyor olması ve SMS ile davet edilmiş olması gerekmektedir. Toplamda eğer en fazla puan toplayanlar arasında 305.000 kişi arasında olursanız haftalık olarak 5 GB’a kadar çıkan ödüller sizin! 
 • Hazır Kart kullanan BiP kullanıcıları hediyelerini alabilmeleri için son 30 gün içinde paket yüklemesi yapmış olmaları gerekmektedir. Hediye almak için en üst sıralarda yer almasına rağmen paket yüklememiş Hazır Kart müşterilerimiz, takip eden 3 gün içerisinde en az 25TL paket yüklemeleri durumunda hak ettiği hediye otomatik yüklenecektir.
 • Hazır Kart kullanan BiP kullanıcıları son 30 gün içerisinde minimum 25 TL paket yükledikleri durumda hediyelerini almaya hak kazanırlar. Hediye almaya hak kazanan hazır kart kullanıcıları takip eden 3 gün içerisinde minimum 25TL bir kez daha paket yükledikleri takdirde kazandıkları hediye ikiye katlanır. 
 • Hak edilen hediyenin BiP kullanılan hatta yüklenebilmesi için, aynı TCKN’ye ait hiçbir hattın olumsuz bir sicile sahip ve borçtan kapalı olmaması gerekmektedir. 
 • Kazanılan hediyelerin kullanımları için %80 ve %100’e ulaşıldığında BiP uygulaması yüklü olduğu sürece bildirimler BiP’ten gidecektir. Eğer uygulama bir sebeple bu süre içerisinde silindiyse SMS ile bilgilendirme yapılır. 
 • Kazanılan hediyeler sadece yurt içi yönünde geçerlidir ve kullanılmadığı durumda bir sonraki aya veya başka bir kişiye devredilemez.
 • Bir TCKN’ye bağlı tüm hatlar ile bu yarışa katılım sağlanabilir. Fakat her bir hat, haftada sadece bir kez hediye kazanabilir.
 • Giden aramaların her bir saniyesinden puan kazanabilmek için, aramaların BiP içerisinden, BiP yönüne veya Her Yöne yapılması gerekmektedir. 
 • Turkcell’in tahsilat için kullandığı numaralar, ücretsiz mobil hizmet numaraları veya çağrı merkezi numaraları arandığı zaman saniye başına puan toplanamayacaktır. Web’den atılan mesajlar, toplu gönderimler ve kötüye kullanımlar yarışa dahil değildir. 444, 850, diğer özel ve sabit hat numaraları yarışa dahil değildir. BiP'i silip tekrar yüklemek puan kazandırmaz, kampanyanın indirme kurgusundan ilk defa BiP'e gelen kullanıcılar faydalanır. 
 • Hediye Yarışı kuralları gereği yapılan aramalardan puan kazanabilmek için tek bir aramanın 60 dakikadan az olması gerekmektedir. 60 dakikanın üzerindeki aramalar rekabet kuralları gereği puan kazandırmamaktadır."

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer
BİP
Kapat
Yardım ister misiniz?