Daha Fazla Bilgi

Ben Yaptım 700 Uygun Teklif Yıllık Abonelik Kampanyası ile Ben Yaptım 700’ü 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile KDV ve ÖİV dahil 27 TL’ye kullanmaya başlarsınız.
Ben Yaptım 700 Paketi Yıllık Abonelik Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

 • Faturalı Ben Yaptım Kontrat kampanyası kapsamında Yeni Genç Tarife dahilindeki Ben Yaptım 500 Paket abonesi olan, vergiler hariç ses aşım tutarı 6,99 TL ile 30,69 TL arasında olan abonelere Ben Yaptım 700 Uygun Teklif Yıllık Abonelik Kampanyası sunulacaktır. SMS gittikten sonra son 30 gün içerisinde tarife değişikliği, kampanya değişikliği, fatura dönem değişikliği yapması durumunda katılım sağlanamayacaktır.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan ve veri izni veren abonlere sms ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında Ben Yaptım 500 Paketinde olup konuşma paketini aşan müşterilerimize fatura kesim tarihlerine 5 gün kala Ben Yaptım 700 yıllık abonelik kampanyasına geçiş teklif edilir. Teklifin kabul edilmesi durumunda o ayki paket aşım ücretleri silinir.
 • 12 ay kampanyadan faydalanma taahhüdünde bulunan bu abonelere, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeden 27 TL'ye konuşma avantajı sunulacaktır.
 • Paket ve kampanya aktivasyonu başvuruyu takiben fatura döneminden önce gerçekleşecek olup; geçiş öncesi paketinden gerçekleştirdiği ses aşım tutarı tahsil edilmeyecektir. İlaveten geçiş öncesi paket fiyatı aboneden tahsil edilmeyecektir.
 • Geçiş sonrası paket fiyatının tamamı aboneye yansıtılacaktır.
 • Dakikalar 3. şahıslara devredilemez.
 • Paketten bir üst pakete ya da alt pakete cayma bedeli yansımadan geçiş yapılamamaktadır.
 • Kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar yurt içinde geçerlidir.
 • Kampanya bitişinde paketin o dönemki aylık abonelik fiyatından yararlanmaya devam edersin.

Yıllık abonelik yaptırdığın dakika paketinin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğin paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermen gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dâhil 3 TL'dir. İptal tarihine kadar sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemen gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturana yansıtılır.

Diğer
Kampanya kriterlerini sağlayan abonelere otomatik SMS gider, SMS alan abonelerin onay vermeleri gerekmektedir.
Kapat
Yardım ister misiniz?