Daha Fazla Bilgi

 • Kampanyadan yalnızca evine Turkcell Superonline sabit internet (ADSL, VDSL) almak isteyen ancak bulunduğu lokasyonda sabit internet hizmeti verilemeyen müşterilerden son 90 gün içinde yeni bir data hattı almış olan müşteriler faydalanabilir. 
 • Kampanyaya katılabilmek için Superonline hizmeti alamayan müşterilere özel verilen 8 haneli kampanya katılım kodunun satış yetkilisi ile paylaşılması gerekir.
 • Kampanya sadece 50GB için geçerlidir, diğer paketlerle kullanılamaz. 50GB Lifecell Maksi İnternet paketi aşımlı pakettir paket aşımında her 3 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür. 24 ay taahhütlü modem ve internet paketi fiyatları aşağıdaki gibidir:
  MODEM24 AY TAAHHÜTLÜ MODEM FİYATI50GB İNTERNET PAKETİ FİYATI
  4.5G VINN Wifi MW40V119 TL64 TL
  4.5G VINN Wifi E5573-CS17TL64 TL

 • Yeni tesis hat ücreti bilgileri aşağıdaki gibidir.
  YILYeni Tesis Vergisi*Telsiz Kullanım ÜcretiTelsiz Ruhsat Ücreti
  2019Aylık 5,42 TL 12 ay Taksitle alınırAylık 2,32 TL 12 ay Taksitle alınırAylık 2,32 TL 12 ay Taksitle alınır
 • Kampanyaya katılım tarihinden fatura kesim tarihine kadar geçen süreye göre ücretlendirme yapılır. İlk fatura kesim tarihinden itibaren, paket fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır. Paket iptal edildiği durumda, paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır.
 • Yalnızca ilk faturaya modemin modeline göre damga vergisi eklenir.
 • Kampanyadaki taahhütsüz fiyat 74 TL'dir. Kontrattaki indiirm tutarı bu tutar üzerinden yansıtılır.
 • 29.12.2018 Itibarıyla 50GB içeren paketlerde, kontratı  biten müşterilerimiz 50GB Lifecell Maksi Bilgisayardan İnternet teklifi üzerinden faydalanmaya devam eder. Lifecell Maksi Bilgisayardan İnternet paket kontratsız fiyatı 210 TL'dir. İnternet için paket aşımında her 3 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Kampanyaya TFŞ aracılığıyla katılım durumunda yalnızca ilk faturaya 1,16 TL Turkcell Finansman kredi tahsis bedeli eklenir.
 • Kampanya kapsamında kullanmakta olduğunuz paketten kalan kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.
  Kampanya kapsamında kazanılan haklar yalnızca yurt içinde geçerlidir.
 • Taahhüt süresinden önce taahhütten ayrılmak isterseniz, Turkcell Hizmetleri kapsamında iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı faturanıza yansır.
 • Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA IPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.
 • 12 Aydan önce kontrattan ayrılmak isterseniz, Turkcell Hizmetleri kapsamında iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı faturaya yansır.

Diğer
Kampanya katılım kodunuzla en yakın Turkcell Mağazası'na gelerek 4.5G Evde VINNWiFi Kampanyasına katılabilirsiniz.