Wifi Cihaz Kampanyası

​Wifi Cihaz Kampanyası teklifi 01.01.2025 tarihine dek geçerli olacaktır. Genel kampanya katılım koşullarını yerine getiren abonelerimiz, cihaz sahibi olabilirler.

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(12 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar
Temizle
Katılım Kriterleri

 • Kampanya 05.05.2017- 01.01.2025 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Wifi Cihaz Kampanyası cihaz teklifleri yalnızca turkcell.com.tr, Turkcell Mağazaları ve Yetkili Turkcell Satış Noktaları’nda geçerlidir. 
 • Kampanya koşullarına aykırılık halinde, taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dâhil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %7.5 ÖİV dâhildir.
 • Bu kampanya altındaki tablet ve PC'ler ile Akıllım Güvende Paketi isteğe bağlı olarak sunulmaktadır.
 • Kampanyadan sadece faturalı ses hatları yararlanabilir. Data hatları kampanyadan faydalanamamaktadır.

Detaylı Bilgi

Ücretlendirme
 • Financell kredilerinden Turkcell’den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)’e yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
 • Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir.
 • Akıllı Telefon ve notebooklarda 12 ay, tabletlerde 6 ay, aksesuarlarda 36 ay’a varan taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. TV ve klima taksitli satış bilgileri için tıklayınız http://turkcell.li/uS4vD.
 • Yasal olarak, fiyatı 5.000 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır. Fiyatı 50.000 TL'nin üzerinde olan elektrikli ve elektronik eşyalar için kullandırılan kredilerin vadesi ise maksimum 24 aydır.
 • Financell kredili cihaz taksit ödemelerinizi Turkcell faturalarınız ile tüm anlaşmalı Turkcell ödeme kanallarından yapabilirsiniz. Turkcell cihaz kampanyanız iptal olduysa veya ön ödemeli hattınız ile kampanyaya katıldıysanız ödemelerinizi; Financell ödeme noktalarındanPaycell Mobil Uygulamasıyla ya da 0532 757 55 55 Turkcell Tahsilat Birimi aracılığı ile kredi taksit, ara ödeme veya erken kapama alternatiflerinden birini seçerek yapabilirsiniz.Tahsilat yöntemi olarak tercih edilmesi halinde; fatura üzerinden tahsil edilecek kredi taksit tutarı, fatura kesim tarihinize göre değişiklik gösterebilir.Turkcell faturasıyla ödediğiniz kredinizin gecikmesi durumunda ödemenizi Turkcell ödeme kanallarından, kredi taksitlerinizi Turkcell faturanız ile ödemiyorsanız Financell ödeme kanallarından  yapabilirsiniz.  
 • Sigorta alınmadan kullanılan kredilerin bilgileri şu şekildedir:
0-12 Ay Vade
Kredi TutarıNet Faiz OranıYııllık Maliyet OranıAylık Maliyet Oranı
0-5003,64%70,58%5,88%
501-1.0003,42%65,22%5,44%
1.001-2.5003,21%60,35%5,03%
2.501-3.0003,16%59,24%4,94%
3.001-3.5003,11%58,13%4,84%
3.501-25.0003,08%57,40%4,78%
25.001-40.0003,05%56,66%4,72%

 

13-36 Ay Vade
Kredi TutarıNet Faiz OranıYııllık Maliyet OranıAylık Maliyet Oranı
0-5003,81%74,72%6,23%
501-1.0003,55%68,29%5,69%
1.001-2.5003,30%62,41%5,20%
2.501-3.0003,24%61,07%5,09%
3.001-3.5003,18%59,73%4,98%
3.501-25.0003,14%58,84%4,90%
25.001-40.0003,11%57,95%4,83%

 • Financell Kredim Güvende sigortalı kredilerin faiz oranı %2,79, aylık toplam maliyeti % 4,24, yıllık toplam maliyeti %50,89’dir.
 • Financell kredi taksitlerim dışında ödemem gereken diğer ücretler için tıklayınız.  
 • Düşündüğünüz ödeme planına uygun aylık taksitlerinizi Financell – Hesapmatik linkindeki kredi hesaplama tablosundan öğrenebilirsiniz. 
 • Geri ödeme koşullarına ve Financell ile ilgili detaylı bilgiye Financell Hakkında Tüm Bilgiler - Turkcell ulaşabilirsiniz. 
Sıkça Sorulan Sorular

Aynı hat ile birden fazla kez faydalanabilir miyim ?

Kampanya kapsamındaki teklifler aşağıdaki durumlarda ​ek cihaz limitinden düşmektedir. Aynı hat aynı anda 1 adet ek cihaz alabilmektedir.

Ek cihaz kurgusuna dair detaylar aşağıdaki gibidir;​

01.12.2021 itibari ile tablet ek cihaz limiti 800 TL’ den 1750 TL’ ye çıkarılmıştır. Bu güncelleme ile birlikte;

  Hatta cihaz kontratı var ise : İlk tablet ek cihaz limitinden düşücek ve TCKN bazlı cihaz limitini etkilemeyecek.
  Hatta cihaz kontratı yok ise : 1750 tl üstü tabletler TCKN ve hat bazlı cihaz limitinden, 1750 tl altı tabletler ise ek cihaz limitinden düşecektir.​​

Esnek Ödeme ile cihaz satın aldıktan sonra taksit süresi değiştirebilir mi?

​Hayır, değiştirilemez. 6/9/12 aydaki ile aynı süreç geçerlidir. Örneğin cihaz 18​ ay taahhütle alındı ise, müşteri cihazına dair kredi taksit tutarını TFŞ ödeme kanallarından ara ödeme yaparak değiştirebilir/ tamamını kapatabilir ancak 18 aylık süreyi kısaltıp uzatamaz / değiştirilemez.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için Financell (Turkcell Finansman) Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir. Financell kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Turkcell Mağazaları ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden alınabilir.

Esnek Ödeme ile Taahhüt süresi boyunca tarife için ödediğim bedel değişecek mi?

​Cihaz ve Tarife için ayrı taahhüt süreleri bulunmaktadır. Tarifeye verdiğiniz taahhüt Yıllk Abonelik altından satıldığından 12 ay geçerlidir, bu süre boyunca tarife ücretiniz sabit kalır. Esnek ödeme ile cihaz taksit süresi değiştirilir, fayda süresi seçildiği sekilde kalır.

Taksit Bizden kurgularıyla Esnek Ödeme yapılabilir mi?

​Hayır, Taksit Bizden kurguları sadece 6/9 ve 12 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir.

Esnek Ödeme ile aldığım cihaz için akıllım Güvende alabilir miyim?

Akıllım Güvende teklifleri sadece 6/9/12 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir.

Financell (Turkcell Finansman) kredi başvurusu ile ilgili aldığım SMS metninde belirtilen tutar neyi ifade ediyor?

​Bu kredi tutarı, Turkcell kampanyası ile alabileceğiniz maksimum cihaz bedelini ifade eder. Almak istediğiniz cihazın bedeli kredi tutarının altında ise, alacağınız cihazın bedeli kadar kredi kullanabilirsiniz.

Financell (Turkcell Finansman) kredi tutarıma dair SMS aldım, şimdi ne yapmalıyım?

Financell'den alabileceğiniz toplam kredi tutarı SMS olarak bildirilir. Satın almak istediğiniz cihaz icin kredinizin yeterli olması halinde işlemlerinizi Turkcell Mağazalarından tamamlayabilirsiniz.

Financell (Turkcell Finansman) kredi kurgusu nedir , nasıl başvurabilirim?

 • Turkcell Kampanyalı Cihaz işlemlerinin Financell tarafından kredilendirilerek yapılmasıdır.
 • Turkcell Mağazaları ve Müşteri Hizmetlerimizden çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Financell kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Financell (Turkcell Finansman) Kredili cihaz kampanyasının iptali durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?

 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği gün itibarıyla Financell cihaz kredi taksitlerinden kalan ana paranın, kalan vade ve aylık faizi üzerinden hesaplanır.
 • Cihaz bedeli (o güne kadar açık (ödenmemiş) faturalarındaki cihaz taksitleri dahil) anlaşmalı olduğu bankalardan Financell'e ödenebilecektir. Financell kredisi tek seferde ödenebileceği gibi, taksitli olarak ödemeye devam edilebilir. Ödemeler Financell ödeme kanallarından gerçekleştirilir.

Financell (Turkcell Finansman) kredi ile cihaz satın almak için ek bir belge temin etmem gerekir mi?

​Hayır, Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için sadece kimlik fotokopisi getirmek yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

Ödemeleri ne şekilde yapacağım?

Financell (​Turkcell Finansman) kredi cihaz taksit ödemeleriniz, Turkcell faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuza “Kalan cihaz kredi taksitlerinizi Turkcell Finansman ödeme kanalları aracılığıyla yapabilirsiniz.” Şeklinde SMS almanız durumunda ise taksit ödemelerinizi Financeödeme kanallarödeme kanalları üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyayı kontratım bitmeden iptal edebilir miyim?

​Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?

​Stoklarla sınırlıdır.

Cihaz yenileme yapılmış hat bu kampanyadan faydalanabilir mi?

​Cihaz yenileme ile gelen müşterilerin hattına tanımlı iki cihaz olduğundan üçüncü cihazı alamazlar.