Daha Fazla Bilgi

 • 1 Aralık - 1 Şubat tarihleri arasında lifebox uygulaması üzerinden PhotoPick yapan kullanıcılar, her PhotoPick için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya sonucunda çekilişle belirlenecek 20 kişiye Samsung Galaxy Note 10 hediye edilecektir.
 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 12.11.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.10561 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
  Bu kampanyada; 01.12.2019 (SAAT: 00.01)– 01.02.2020 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait lifebox uygulamasının PhotoPick özelliğinin kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla iOS veya Android uygulamalarından en güncel versiyonları ücretsiz indirerek lifebox’a giriş yaparak PhotoPick özelliğini kullanan her müşteriye 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım günlük 10 ile sınırlı olup kampanya boyunca toplam 630 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 18.02.2020 tarihinde saat 09:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 20 kişi 9.899,00 TL değerinde Samsung Note 10 Siyah 256 GB “Hat ve Kart Hariçtir.” ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 20.02.2020 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 06.03.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 21.03.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım her gün 10 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 630 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.  
 • Turkcell gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
 • Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell sorumlu değildir. Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
 • Katılımcılar çekiliş haklarını uygulama üzerinden PhotoPick ekranlarından veya Kampanya Detayları sayfasından kontrol edebilir. Bunun için uygulamalarını en yeni sürüme güncellemeleri gerekmektedir
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır. 

532 ya da 0532 532 0000
 • 1 Aralık - 1 Şubat tarihleri arasında lifebox uygulaması üzerinden PhotoPick yapan kullanıcılar, her PhotoPick için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya sonucunda çekilişle belirlenecek 20 kişiye Samsung Galaxy Note 10 hediye edilecektir.

 • PhotoPick özelliği ile lifebox, yapay zeka teknolojisini kullanarak kullanıcıların yüklediği fotoğrafları puanlayıp sosyal medyada daha fazla beğeni alabilecek fotoğrafı ve fotoğrafa uygun hashtag’leri önerir. Bu kampanya kapsamında kullanıcılar her PhotoPick analizi için günlük maksimum 10 hakka kadar çekiliş hakkı kazanabilirler.

  • PhotoPick özelliğini; anasayfada bulunan hediye kutusu ikonuna veya kampanya kartına tıklayarak ya da Fotoğraflar sayfasının sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklayıp yeni analiz başlatarak kullanabilirsiniz.
  • “Yeni PhotoPick Analizi” butonuna tıkladıktan sonra çıkan fotoğraflardan maksimum 5 fotoğraf seçerek fotoğraflarınızı PhotoPick ile puanlamaya başlayabilirsiniz.
  • Kampanya ile ilgili detaylara ana sayfada bulunan hediye kutusu ikonuna tıklayarak veya ana sayfadaki kampanya kartına tıklayarak da ulaşabilirsiniz.
  • PhotoPick özelliğini kullanmanız için uygulamanızı güncellemenizi tavsiye ederiz. PhotoPick sadece iOS ve Android uygulamalarımızda olup mylifebox.com’da bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında kaç çekiliş hakkı kazandığınızı ve günlük kalan çekiliş hakkı limitinizi PhotoPick Geçmişi sayfasından veya Kampanya Detayları sayfasından ulaşabilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında her PhotoPick yapan 1 çekiliş hakkı elde edecektir. Günlük çekiliş limiti 10 PhotoPick analizidir.
  lifebox Standart kullanıcıları 5 PhotoPick, lifebox Standart+ kullanıcılar +10 PhotoPick, lifebox Premiumlar kullanıcılar ise  sınırsız PhotoPick hakkına sahiptir. Haklarını bitirmiş kullanıcılar, Premium olarak sınırsız PhotoPick hakkına sahip olabilirler. Kullanıcılar hesaplarında kaç PhotoPick hakkı kaldığını ana sayfadan PhotoPick kartına tıkladıklarında çıkan PhotoPick analiz ekranından görüntüleyebilirler. 

 • Kampanyadan lifebox’a yeni kayıt olan kullanıcılar veya mevcutta lifebox’ı kullananlar yararlanabilir.
  TCKN bazlı borç veya abonelik sözleşmesine aykırı durumlar nedeniyle kapalı hatlar kampanyadan yararlanamazlar.

 • 1 Aralık - 1 Şubat tarihleri arasında lifebox uygulaması üzerinden fotoğraflarınız arasından PhotoPick analizi yaparak kampanyay katılabilirsiniz. Üstelik her yeni PhotoPick analizinde daha fazla çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılım günlük 10 ile sınırlı olup kampanya boyunca toplam 630 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

  Toplam çekiliş hakkınızı görmek için uygulamaları son sürümüne güncellemeniz gerekmektedir. 

 • 1 Aralık - 1 Şubat tarihleri arasında lifebox uygulaması üzerinden PhotoPick yapan kullanıcılar, her PhotoPick için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya sonucunda çekilişle belirlenecek 20 kişiye Samsung Galaxy Note 10 hediye edilecektir.
  TCKN bazlı borç veya abonelik sözleşmesine aykırı durumlar nedeniyle kapalı hatlar kampanyadan yararlanamazlar.

 • Kampanyaya katılım için abone sayısı sınırı yoktur.  Kampanya sonrasında çekilişle belirlenecek kişi sayısı 20 kişidir. 

 • Çekiliş 18.02.2020 tarihinde saat 09:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 20 kişi 9.899,00 TL değerinde Samsung Note 10 Siyah 256 GB “Hat ve Kart Hariçtir.” ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 20.02.2020 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 06.03.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 21.03.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

 • Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır.

Kapat
Yardım ister misiniz?