Daha Fazla Bilgi

İlgili tekliflerin satışı www.turkcell.com.tr üzerinden yapılmamaktadır.


Turkcell Fatura ile Turkcell Teklifleri


Internet PaketiKontrat SüresiSes PaketiSMS Paketiİnternet PaketiNokia Lumia 520Turkcell MaxiPlus5
250 MB Turbo24 ay--250 MB41 TL29 TL
500 MB Turbo24 ay--500 MB45 TL33 TL
Sınırsız 1 GB Turbo24 ay--Sınırsız 1 GB53 TL41 TL
Sınırsız 4 GB Turbo24 ay--Sınırsız 4 GB65 TL53 TL

Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.

Kampanya Katılım Koşulları


 • Turkcell iletişim merkezlerine gelerek faturalı hattınızla kampanyaya 24 aylık taahhüt vererek hemen katılabilirsiniz. Kampanyaya katılmanız için, internet paketini hediye edeceğiniz bir adet gnçtrkcll faturasız ses hattı gereklidir.
 • Kampanya karşılığında 250MB, 500MB, Sınırsız 1GB ve Sınırsız 4GB internet paketi seçeneklerinden seçtiğiniz paket 24 ay boyunca tanımlanan faturasız ses hattına gönderilecektir. Kampanya karşılığında verilen akıllı telefon ve hediye ettiğiniz internet paketi ücretleri bireysel faturalı ses hattınıza 24 ay boyunca yansıtılacaktır. 24 aylık taahhüt sonunda ücretlendirme sona erecektir.
 • Kalan bakiyenizi KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Taahhüt bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
 • İnternet paketleri yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Nokia Lumia 520 veya Turkcell MaxiPlus5

 • 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi abonelerin, son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler.

  36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan ve ya son 3 ay içinde faturasını düzenli olarak son ödeme tarihi ve öncesinde ödeyen abonelerde son 6 ay fatura toplam kriteri yarıya düşer. Örnek olarak; 500 TL ise 250 TL olacaktır. Söz konusu aboneler hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler.

  Kampanyaya katılacak hattın, -son ödeme tarihi henüz gelmemiş olanlar hariç- son 2 aylık döneme ait faturalarını ödemiş ve son 6 aylık dönem içinde de borç ya da abonelik sözleşmesine uygun olmayan durumlar sebebi ile kullanıma kapatılmamış olması gereklidir.

  Turkcell Bireysel hat sahibi olan ve son 6 aydır Gold Tarifesindeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Hepsi Bir Arada Tarifesindeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya Turkcell Bireysel hat sahibi olan ve son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar kampanyamızdan faydalanabilirler.

  Kampanyaya katılan hattın iptali ya da başka birine devri talep ediliyorsa, önce tanımlı kampanyanın iptali ve sözleşmede belirtilen koşullara göre hesaplanan erken iptal bedelinin ödenmesi gereklidir.

 • Kampanyaya Nokia Lumia 520 cihazı ile katılırsanız, gnçtrkcll kulüp hattı üyesi internet paketinin tanımlanacağı bireysel ön ödemeli hatta 6 ay boyunca SINIRSIZ Facebook Paketi hediye edilecektir. Sınırsız 1 GB veya Sınırsız 4 GB internet paketi ile kampanyaya katılanlar 6 ay boyunca SINIRSIZ Facebook Paketi hediyesinden faydalanamayacaktır.

 • Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık internet paketi ücreti dahildir.

  Nokia Lumia 520 kampanya katılım bedelleri:
  250MB internet paketi ile: 41TL/ay (24 ay boyunca)
  500MB internet paketi ile: 45TL/ay (24 ay boyunca)
  Sınırsız 1GB internet paketi ile: 53TL/ay (24 ay boyunca)
  Sınırsız 4GB internet paketi ile: 65TL/ay (24 ay boyunca)

  Turkcell MaxiPlus5 kampanya katılım bedelleri:
  250MB internet paketi ile: 29TL/ay (24 ay boyunca)
  500MB internet paketi ile: 33TL/ay (24 ay boyunca)
  Sınırsız 1GB internet paketi ile: 41TL/ay (24 ay boyunca)
  Sınırsız 4GB internet paketi ile: 53TL/ay (24 ay boyunca)

  Nokia Lumia 520 için 24 ay boyunca aylık cihaz taksiti 30TL, Turkcell MaxiPlus5 için ise 18TL’dir.
  Kontrat süresince internet paketi fiyatı sabit kalacaktır. Sözleşmeden doğan damga vergisi tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.

 • 250MB, 500MB, Sınırsız 1GB veya Sınırsız 4GB internet paketlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

 • Kampanyaya katılmanız için Turkcell bireysel faturalı hatta ve bir adet gnçtrkcll kulüp üyesi bireysel faturasız hatta ihtiyacınız vardır.

 • Turkcell Mağazaları’ne giderek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

 • Hayır, hediye ettiğiniz kişiye herhangi bir bedel çıkmayacaktır. Taahhüdünüz karşılığında kampanya kapsamında tercih ettiğiniz cihaz (Nokia Lumia 520 veya Turkcell MaxiPlus5) ve 24 ay hediye edilecek yollanacak internet paketi bedelleri kendi faturalı hattınıza yansıtılacaktır.

 • İnternet paketi hediye ettiğiniz hat faturasız bir ses hattıdır, hattın internet paketini aşması durumunda eğer bakiyesi varsa bakiyesinden paket aşım ücretinden ücretlendirilir. İlgili hatta ek paket göndermediğiniz durumda başka bir ücret ödemezsiniz. Gönderilen data paketi bittiğinde internet kullanımı kesilecektir.

 • Taahhüt süresi boyunca kampanyaya katıldığınız Faturalı Hattı veya Ön Ödemeli hattı iptal ettirmeniz, bireyselden kurumsala devretmeniz, geçici olarak kullanıma kapatmanız, hatların ödeme tiplerini değiştirmeniz, hatlardan en az bir tanesini başka şahıslara devretmeniz, farklı operatöre geçmeniz halinde kampanya iptal sebebi olarak kabul edilecektir. Faturalı Hattın iptali durumunda verilen indirim tutarları, tercih edilen cihaz bedelinin ödenmemiş tutarları, çıkacak ilk faturanıza erken iptal bedeli olarak yansıtılacaktır.

 • Kampanya süresi içerisinde hediye edilen data paketi değiştirilememektedir.

Kapat
Yardım ister misiniz?