Filtrele

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya renk ve stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Financell Kredi Kurgusu” bulunmaktadır. Financell Kredi Kurgusu kapsamında kredi tutarı başvuru talebiyle birlikte Financell tarafından değerlendirme yapılarak belirlenmektedir.
 • Financell kredi tutarınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
 • Financell kredi uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. 
 • Paket aktif edildiğinde ve sonlandığında bilgilendirme SMS’i yollanacaktır. 
 • Hediye datalar kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devretmemektedir ya da bedel indirimi talep edilememektedir. Üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
 • Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılmaktadır. Kampanya ücretlerine ek olarak ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
 • fizy Müzik Üyeliği ile internet paketinden düşmeden müzik dinleyebilirsiniz! (Diğer Müzik uygulamaları çok miktarda internet kotası harcar, fizy Müzik Üyeliği ile sınırsız müzik dinleyebilirsiniz).
 • fizy Müzik Üyeliği Uygulaması mobil internet harcamaz; Twitter’a, Facebook’a giriş veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Tethering yapılması durumunda internet kullanımı ücretlendirilir. fizy Müzik Üyeliği Paketi yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerlidir.  Taahhütten cayılması durumunda cayma ücreti yansıtılır. fizy Müzik Üyeliği servisi tek başına iptal edilemez. Mevcut kontrat iptal edileceği durumda, fizy Müzik Üyeliği servisi de iptal edilebilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • fizy Müzik Üyeliği servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın. 
 • Drone almak isteyen abonelerimiz üzerinde lifebox Hoş Geldin veya lifebox 5 GB paketi var ise, cihazla birlikte verilen 50 GB'lık lifebox Paketi aktif hale gelir ve Hoş Geldin Paketi, 5 GB'lık lifebox Paketi anında iptal olur. 
 • Kampanya kapsamında alınan seçili* kulaklık ve hoparlörlerle birlikte kontrat süresince hediye verilen fizy Müzik Üyeliği bilgileri aşağıdaki gibidir: 
 • Kampanya kapsamında seçili* kulaklık ve hoparlörlerde kontrat yapıldığında fizy Müzik Üyeliği’ni kontrat süresi boyunca hattınıza ücretsiz tanımlıyoruz. Bu üyeliğinizle fizy platformundaki milyonlarca şarkıyı fizy mobil uygulaması üzerinden dinleyip, ayda 1 saat video izleyebilirsiniz. Üstelik internetinizi harcamadan!
 • Fizy Müzik üyeliği kontrat sonrasında kontrat süresine göre otomatik tanımlanır.
 • Taahhüt Süresinin başlaması ile birlikte fizy Müzik Üyeliği'nin başladığına dair SMS bildirimi yapılır ve üyeliğiniz başlar.
 • fizy Müzik Üyeliği kontrat süresince ücretsiz verilen sürenin bitiminde kendiliğinden iptal olur.
 • fizy uygulaması kullanımlarında, www.turkcell.com.tr adresinde belirtilen 3G ve 4.5G data kullanımı koşulları geçerli olup fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
 • Hattınızın üzerinde taahhütsüz, başka bir fizy müzik üyeliği var ise (fizy Müzik Üyeliği, fizy Müzik Üyeliği 1+1, GNÇ fizy Müzik Üyeliği, Hoş Geldin Servis Kampanyası, ücretsiz fizy Müzik Üyeliği veya fizy Müzik deneme üyelikleri vb.) öncelikle bu üyeliğiniz iptal olur ve taahhütname kapsamında fizy Müzik Üyeliğiniz başlar.
 • Hattınızın üzerinde aynı özellikte başka bir taahhütlü fizy müzik üyeliği veya bir fizy Video Müzik üyeliği var ise (Casper fizy Müzik üyeliği, 12 ay ücretsiz fizy video müzik üyeliği, fizy video müzik üyeliği, fizy Video Müzik deneme üyeliği , Keyif paketi, Platinum fizy Müzik Üyeliği, 4.5G Müzik Üyeliği, Yıllık fizy Müzik Üyeliği vb.) Bu kampanya tanımlanır, üzerinizdeki var olan kontratlı müzik üyeliğiniz devam eder yenisi aktiflenmez.
 • Aksesuarlı fizy müzik üyeliği Call Center üzerinden iptal edilebilir. İptal edilen üyelik bir daha aktiflenemez.
 • Kameranızın internete bağlanması için sağladığınız internet bağlantısı, Turkcell'in sorumluluk kapsamı dışındadır. Kameranız sadece upload yönünde trafik oluşturacaktır. Upload yönlü trafikler Türk Telekom ve Kablonet altyapısında kotadan düşmemektedir. Detaylı bilgi için internet servis sağlayıcınızla iletişime geçebilirsiniz. Fakat Turkcell Vınn Wifi benzeri verilerin upload edildiği durumda da data tüketimine izin veren/ücretlendiren bir cihaz uzerinden kameranizin kurulumunu yaptığınız durumda, görüntüler upload edilirken yüksek miktarda data tüketimine neden olur. Kamera görüntüleri cep telefonu üzerinden izlenirken internet paketinizden/tarifenizden düşer. 
 • Sennheiser HD 4.40, Apple AirPods, UE Wonderboom, Beats EP, Jabra Sport Pace, Plantronics BackBeat 505 veya Plantronics BackBeat Sense kontratını yaptığınızda fizy Müzik Üyeliği'ni kontrtat süresi boyunca hattınıza ücretsiz tanımlıyoruz. Bu üyeliğinizle fizy platformundaki milyonlarca şarkıyı fizy mobil uygulaması üzerinden dinleyip, ayda 1 saat video izleyebilirsiniz. Üstelik internetinizi harcamadan!
 • Kontrol Cihazlı Yeni Gear VR Samsung’un S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6 edge+, S6, S6 edge modellerinin tamamıyla uyumludur.
 • Samsung Kontrol Cihazlı Yeni Gear VR Kontrol Cihazlı YENİ cihazından, SAMSUNG GALAXY NOTE8, SAMSUNG GALAXY S8, S8 PLUS, SAMSUNG GALAXY S7, SAMSUNG GALAXY S7 EDGE, SAMSUNG GALAXY NOTE 5 cihazları için kontratı aktif olan abonelerimiz faydalanabilecektir.
 • PlayStation VR + PlayStation CAM kampanyasından sadece turkcell.com.tr üzerinden faydalanılabilinir. 
 •  SONY CH500 Kablosuz Kulaklık TIM lere özel tekliftir. Sadece TIM lerden alınabilir.

Samsung Gear S3 Frontier Taksit Bizden
Bireysel faturalılar, Turkcell Finansman A.Ş.’ye (TFŞ) kredi başvurusunda bulunup kredinin onaylanmasıyla yararlanabilir. Cihazlar stoklarla sınırlıdır. Taahhüde aykırılıkta cayma bedelini Turkcell,  cihaz kredi taksitlerini TFŞ tahsil eder. Abonelerimiz 12, 24 veya 36 ay kalma sözüne cihaz sahibi olabilirler ve indirimden faydalanabilirler. Kampanya dahilinde 1 Aylık cihaz kredi taksidi tutarında indirim uygulanacak olup, cihaz kredi taksit bedeli ilk ay ödenmeyecektir. Turkcell’in kampanya koşullarında değişiklik hakkı saklıdır.

 

Garmin Vivo Active 3 6 Taksit Bizden
Bireysel faturalılar, Turkcell Finansman A.Ş.’ye (TFŞ) kredi başvurusunda bulunup kredinin onaylanmasıyla yararlanabilir. Cihazlar stoklarla sınırlıdır. Taahhüde aykırılıkta cayma bedelini Turkcell, cihaz kredi taksitlerini TFŞ tahsil eder.  Yalnızca turkcell.com.tr den satın alan müşterilerimize özel tekliftir. Abonelerimiz 12, 24 veya 36 ay kalma sözüne cihaz sahibi olabilirler ve indirimden faydalanabilirler. Kampanya dahilinde 6 Aylık cihaz kredi taksidi tutarında indirim uygulanacak olup, cihaz kredi taksit bedeli ilk 6 ay ödenmeyecektir. Turkcell’in kampanya koşullarında değişiklik hakkı saklıdır.


 Microsoft Office 365 Bireysel Paket
•       Sürekli güncellenen, 1000GB ücretsiz veri depolama içeren bir yazılımdır.
•       İade şartı satış faturası tarihinden itibaren 45 gün içerisinde kapalı kutu ve hasarsız olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
•       Temel yazı, hesaplama, sunum gibi bilgisayar işlemleri, Office programı gerektirir. 

 
Orijinal Office yazılımı kullanmak, bilgisayarınızın performansı ve sizin veri güvenliğiniz için zaruridir. Korsan Office kopyaları sizi saldırılara açık bırakan zararlı yazılımlar içerebilir. Bankacılık, sanal güvenlik gibi konularda risk oluşturur.

  GOD OF WAR PlayStation oyunu sadece turkcell.com.tr müşterilerimize özeldir.

 

 • BEATS STUDIO3 Kablosuz Kulak Çevreleyen kulaklık ve HARMAN KARDON AURASTUDIO 2 BT hoparlör sadece turkcell.com.tr den alınabilir ayrıca platinum müşterilerimize özel olup aşağıdaki tarifelerde olan bireysel faturalı müşterilerimiz tekliften faydalanabilirler; PLATINUM MEGA 6GB YILLIK, PLATINUM MEGA 10GB YILLIK ,
  PLATINUM MEGA 8GB YILLIK, PLATINUM MEGA 15GB PAKETI YILLIK, PLATINUM MEGA 20GB PAKETI YILLIK, 
  PLATINUM 10GB PAKETI YILLIK, PLATINUM ELIT 2000 PAKETI YILLIK, PLATINUM 20GB PAKETI YILLIK
  PLATINUM 50GB PAKETI YILLIK, PLATINUM 15GB PAKETI YILLIK, PLATINUM MEGA 50GB PAKETI YILLIK
  PLATINUM ELIT 1000 PAKETI YILLIK, FIRTINA 16GB PLATINUM YILLIK, CALISAN YAKINI PLATINUM 10GB PAKETI YILLIK
  PLATINUM 10GB BASIN PAKETI YILLIK, PLATINUM DENEME KAMPANYASI, PLATINUM 10GB OZEL PAKETI YILLIK
  PLATINUM FIRSAT KAMPANYASI, PLATINUM 12GB YILLIK, CALISAN YAKINI PLATINUM 18GB YILLIK
  PLATINUM 12GB DENEME KAMPANYASI, PLATINUM 18GB YILLIK, PLATINUM 35GB YILLIK, PLATINUM 25GB YILLIK, PLATINUM 10 YILLIK, PLATINUM 15 YILLIK, PLATINUM 20 YILLIK, PLATINUM 50 YILLIK, PLATINUM 10 DENEME ILK 3 FATURA INDIRIMLI

 

Model 12 Ay Kontratlı / Aylık (TL)24 Ay Kontratlı / Aylık (TL)36 Ay Kontratlı / Aylık (TL)
Logitech UE WonderBoom FreeStyle BT Hoparlör46,83 TL27,23 TL20,92 TL
 SONY CH500 Kablosuz Kulaklık19,66 TL11,43 TL8,79 TL
 PLAYSTATION 4 500GB AVANTAJLI PAKET 2018176,34 TL100,59 TL76,00 TL
HARMAN KARDON AURASTUDIO 2 BT HOPARLÖR124,80 TL71,19 TL53,79TL
JBL  CHARGE 3 BT HOPARLÖR74,81 TL43,09 TL32,84 TL
JABRA  ELITE 65T KABLOSUZ KULAK İÇİ KULAKLIK67,60 TL38,93 TL29,67 TL
SteelSeries  Arctis 3 Oyuncu Kulaklığı33,15 TL19,27 TL14,81 TL
SteelSeries Rival 600 Oyuncu Mouse39,85 TL23,17 TL17,80 TL
PLAYSTATION 4 PRO 1TB OYUN KONSOLU233,03 TL132,93 TL100,44 TL
GOD OF WAR PS4 OYUN29,28TL--
SENNHEISER CX 6.00 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık41,55 TL24,16 TL18,56 TL
JABRA ELITE 25e Kablosuz Kulakiçi Kulaklık26,80 TL15,59 TL11,98 TL
Beats Studio 3 Kablosuz Kulak Çevreleyen Kulaklık120,01 TL68,46 TL51,73 TL
Logitech UE WONDERBOOM 2'li Paket68,14 TL39,25 TL29,91 TL
JBL E45 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık35,68 TL20,74 TL15,94 TL
Alcatel Moveband 20 Akıllı Bileklik16,05 TL9,33 TL7,17 TL
Alcatel MT10 Wifi Watch60.16 TL34,65 TL26,41 TL
Apple 4K Tv 32Gb101,22 TL57,74 TL43,62 TL
Apple Airpods81,42 TL46,90 TL35,74 TL
Apple Ligtning USB Şarj Kablosu + Apple USB Güç Adaptörü16,75 TL9,74 TL7,48 TL
Apple Iphone 8 / 7 Deri Kılıf20,70 TL12,04 TL9,25 TL
Apple Iphone 8 Plus / 7 Plus Deri Kılıf21,44 TL12,46 TL9,58 TL
Apple Iphone 8 Plus / 7 Plus Silikon Kılıf16,96 TL9,86 TL7,58 TL
Apple Iphone 8/7 Silikon Kılıf16,02 TL9,32 TL7,16 TL
Apple Iphone X Deri Kılıf21,48 TL12,49 TL9,60 TL
Apple Iphone X Silikon Kılıf17,15 TL9,97 TL7,66 TL
Apple Nike Watch Seri 3 38mm166,91 TL95,21 TL71,94 TL
Apple Nike Watch Seri 3 42mm182,07 TL103,86 TL78,47 TL
Apple Tv   32Gb78,41 TL44,60 TL33,61 TL
Apple Watch Seri 3 38mm166,91 TL95,21 TL71,94 TL
Apple Watch Seri 3 42mm 182,07 TL103,86 TL78,47 TL
Apple Watch Seri 2 38 mm167,20 TL95,37 TL72,06 TL
Apple Watch Seri 2 42 mm182,02 TL 103,83  TL78,45 TL
Apple Watch Seri 2 Çelik 38 mm233,26 TL133,06 TL100,53 TL
Apple Watch Seri 2 Çelik 42 mm256,49 TL145,99 TL110,09 TL
Beats EP Kablolu Kulak Üstü Kulaklık26,40 TL15,35 TL11,80 TL
Beats Solo3 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık92,83 TL53,47 TL40,75 TL
DJI Mavıc Pro 500,18 TL283,75 TL213,33 TL
Garmin Fenix5 239,80 TL136,79 TL103,35 TL
Garmin Vivoactive 3351,95 TL134,29 TL91,62 TL
Gopro Hero5 Black 177,77 TL101,41 TL76,62 TL
Gopro Hero6 Black241,28 TL137,64 TL103,99 TL
Hp Sprocket56,17 TL32,35 TL24,65 TL
Jabra Sport Pace29,08 TL16,91 TL12,99 TL
JayBird Freedom 250,25 TL28,94 TL 22,06 TL
Logitech Boom 2 62,21 TL35,83 TL27,31 TL
Logitech G29 Dforce Racing Wheel 179,27 TL102,26 TL 77,27 TL
Logitech G413 Keyboard51,08 TL 29,42 TL22,42 TL
Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse 38,54 TL 22,41 TL17,22 TL
Logitech G633 Headset64,99 TL37,43 TL28,53 TL
Logitech Logitech K375S Klavye + M720 Mouse25,47 TL14,81 TL11,38 TL
Logitech Wonderboom41,02 TL23,85 TL18,33 TL
Microsoft Bireysel Ms Paket23,68 TL13,60 TL10,33 TL
Microsoft Office 36525,73 TL14,96 TL11,50 TL
Plantronics Backbeat 50542,63 TL24,79 TL19,05 TL
Propel Batman Kameralı35,43 TL20,60 TL15,83 TL
Propel Batman Kamerasız18,27 TL10,63 TL8,16 TL
Samsung Dex22,15 TL12,88 TL9,90 TL
Samsung Gear Fit2 Pro72,18 TL41,58 TL31,69 TL
Samsung Gear Iconx 201870,02  TL40,33 TL30,73 TL
Samsung Gear S262,16TL35,81 TL27,29 TL
Samsung Gear S3 Frontier 148,27 TL80,94 TL60,32 TL
Samsung Gear S3 Classic141,,41 TL80,66 TL60,95 TL
Samsung Gear Sport121,73 TL69,44 TL52,46 TL
Samsung Gear Vr Kontrol Cihazlı Yeni43,01 TL25,01 TL19,22 TL
Samsung Gear Vr Yeni42,22 TL24,55 TL18,86 TL
Samsung Wireless Charger Convertible22,26 TL12,95 TL9,95 TL
Sandisk Android Uyumlu Mobil Depolama - 64 Gb12,02 TL6,99 TL5,37 TL
Sandisk İos Uyumlu Mobil Depolama - 64 Gb24,86 TL14,45 TL11,11 TL
SENNHEISER HD 4.40 Kablosuz Kulak Çevreleyen Kulaklık55,69 TL32,07 TL24,44 TL
Sjcam Sj4000 Wifi28,30 TL16,45 TL12,64 TL
Sony Mdrzx110Ap Kulaklık14,12 TL8,21  TL6,31 TL
PlayStation 4 1TB + FIFA 2018168,01 TL95,84 TL72,41 TL
Sony Playstation 4 500Gb148,98 TL84,98 TL64,21 TL
Sony Playstation Vr + Ps Cam208,53 TL118,95 TL89,88 TL
Sony Playstation4 Ds4 Kol30,20 TL17,56 TL13,49 TL
Spigen Iphone 8 Aksesuar Paketi13,01TL7,57 TL5,81 TL
Spigen Iphone 8 Plus Aksesuar Paketi13,01 TL7,57 TL5,81 TL
Turkcell T-VR18,68 TL10,86 TL8,35 TL
Belkin iPhone Kablosuz Şarj Cihazı28,28 TL16,44 TL12,64 TL
Apple Pencil50,24 TL28,94 TL22,05 TL
Samsung Dex Pad Multimedya İstasyonu31,55 TL

18,34 TL

14,09TL
LYFE TITAN S90A Aksiyon Kamera 4 K65,05 TL37,47 TL28,55 TL
LYFE SILVER S91B Aksiyon Kamera 4 K48,66 TL28,29 TL21,74 TL
KX PRO 6.5A HOOWERBOARD160,59 TL91,61 TL69,22 TL
 • Esnek ödeme ile ön ödeme aynı anda kullanılabilir, müşteri istediği on ödemeyi yapıp sonra da istediği cihaz taksitini seçebilir.  

 • Akıllım Güvende teklifleri sadece 12/24 ve 36 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir. 

 • Hayır. Taksit Bizden kurguları sadece 12/24 ve 36 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir.

 • Evet, müşteri cihaz yenileme yapıyorsa cihaz taksitlerini 3'ün katı olacak sekilde 6-36 ay arası seçebilir. 

 • Cihaz ve Tarife için ayrı taahhüt süreleri bulunmaktadır. Tarifeye verdiğiniz taahhüt Yıllk Abonelik altından satıldığından 12 ay geçerlidir, bu süre boyunca tarife ücretiniz sabit kalır. Esnek ödeme ile cihaz taksit süresi değiştirilir, fayda süresi seçildiği sekilde kalır.  

 • Hayır, değişirilemez. 12/24/36 aydaki ile aynı süreç geçerlidir. Örneğin cihaz 18 ay tahhütle alındı ise, müşteri cihazına dair kredi taksit tutarını Financell (Turkcell Finansman) ödeme kanallarından ara ödeme yaparak değiştirebilir/ tamamını kapatabilir ancak 18 aylık süreyi kısaltıp uzatamaz / değiştirilemez. 

  • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için Financell (Turkcell Finansman) kredi tutarınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
  • Halihazırda A5, A7, Note 5, S7 ve S7 Edge cihazlarından birinde kontratı varsa ya da bu cihazlardan birine kontrat alacaksa Gear FİT 2 kampanyalı teklifinden yararlanabilir. 
  • Financell kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir
  • Financell kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden veya Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. Financell kredisi yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirler.
  • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için Bireysel Aksesuar Kampanyası, Bireysel Akıllı Telefona Ek Tablet Kampanyası, Özel Tablet Teklifleri Kampanyası için katılım limiti 6’dır.
  • Kredi kayıt skoru sorgulama ve Ön Ödeme yöntemi ile katılım sağladığınız cihaz kampanya teklifleri buna dahil değildir.
  • Turkcell Mağazaları, Turkcell iletişim merkezleri ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir.
 • Financell (Turkcell Finansman) krediniz, kampanya kapsamında seçtiğiniz cihaz için yeterli değilse, Turkcell İletişim Merkezlerine başvurarak ön ödeme alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.
  Ön ödeme, Turkcell İletişim Merkezlerinde nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir. Ön ödeme ile ödenen tutar kampanya kapsamında belirlenen cihaz bedelinden düşülerek, kalan miktar faturaya eşit olarak yansıtılacaktır.

 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dâhil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

 • Hediye datalar kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devretmez ya da bedel indirimi talep edilememektedir. Üçüncü şahıslara transfer edilemez. Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. Kampanya ücretlerine ek olarak ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.

 • Kalan miktarı öğrenmek için, KALAN yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 • Hayır, geçerli olmamaktadır. 

 • Kampanyada paket değişikliği yapılamıyor. 

 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek  fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Sözkonusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

 • Evet, bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

 • Devir ve Ödeme tipi değişikliğinde kampanyanız iptal olur, numara değişikliğinde ise devam eder.

 • Tüm bireysel cihaz kontratlı aboneler katılabilir. 

  Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Benzer Kampanyalar

Sayfayı kaydırın