Filtrele

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 25.02.2019-27.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya seçili cihazların kontratlı alımlarda geçerlidir.
 • Ürünler stoklarla sınırlıdır.
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya Hakkında Genel Bilgi: 25-27 Şubat 2019 tarihleri arasında arasında turkcell.com.tr üzerinden ve Turkcell mağazalarından kampanyaya dahil olan akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell müşterileri aşağıdaki data ve dijital servislerin hediyelerinden faydalanabilir.
 • 1 Ay 5GB İnternet Hediye: 25-27 Şubat tarihleri arasında Kampanyaya dahil seçili akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell abonelerine 1 ay geçerli 5GB internet paketi hediye edilecektir. Bayilerden alınan kontratlı ürünler için hediye GB kampanyası sms ile bilgilendirme yapıldıktan sonra kontratlanan hatta yüklenecektir. İnternet üzerinden alınan kontratlı ürünler müşteriye teslim edilip, cihaza hat takıldıktan sonra sms ile bilgilendirme yapılacak ve hediye GB paketi aktiflenecektir. Kontratlı alınan ürünlerde hediye GB paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine tanımlanacaktır. Sipariş iptal edildiğinde veya alınan cihaz iade edildiğinde hediye GB paketi kazanım hakkı iptal olacaktır. 5 GB hediye internet paketini hattınıza yüklendikten sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Paket bitiminde sms ile bilgi verilecektir. Paket bitiminde veya aşım olduğunda mevcut tarifenizde yer alan paketler ve ücretler geçerli olacaktır.
 • 3 Aylık fizy Başlangıç Paketi Hediye: Kampanyaya dahil akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell abonelerine 3 ay fizy başlangıç paketi hediye edilecektir. Başlangıç paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine 4 Mart 2019 tarihinde tanımlanacaktır. fizy başlangıç hediye paketini hattınıza yüklendikten sonra 90 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Hediye bitiminde kullanıma devam etmek için paket fiyatı 13,99 TL’dir. Cihaz taahhütünün iptal edilmesi durumunda hediye fizy Başlangıç Paketi de iptal edilir.
 • Kampanya “Huawei Mate 20 Lite, Huawei Y6 2018, Huawei P Smart 2019, Huawei P20 Lite, Huawei Y7 2018, Samsung Galaxy J4+, Samsung Galaxy J6+, Samsung Galaxy A7 2018, Samsung Galaxy J2 Core, Samsung Galaxy J8” model cihazlarda geçerlidir. Cihazlar stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Kampanya 25.02.2019 – 27.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Kampanyaya dahil seçili akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell abonelerine 1 ay geçerli 5GB internet paketi hediye edilecektir. Bayilerden alınan kontratlı ürünler için hediye GB kampanyası sms ile bilgilendirme yapıldıktan sonra kontratlanan hatta yüklenecektir. İnternet üzerinden alınan kontratlı ürünler müşteriye teslim edilip, cihaza hat takıldıktan sonra sms ile bilgilendirme yapılacak ve hediye GB paketi aktiflenecektir. Kontratlı alınan ürünlerde hediye GB paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine tanımlanacaktır. Sipariş iptal edildiğinde veya alınan cihaz iade edildiğinde hediye GB paketi kazanım hakkı iptal olacaktır. 5 GB hediye internet paketini hattınıza yüklendikten sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Paket bitiminde sms ile bilgi verilecektir. Paket bitiminde veya aşım olduğunda mevcut tarifenizde yer alan paketler ve ücretler geçerli olacaktır.

 • Kampanyaya dahil akıllı telefonlardan kontratlı olarak satın alan tüm Turkcell abonelerine 3 ay fizy başlangıç paketi hediye edilecektir. Başlangıç paketi kontratlamanın yapıldığı hat üzerine 4 Mart 2019 tarihinde tanımlanacaktır. fizy başlangıç hediye paketini hattınıza yüklendikten sonra 90 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya hediyesi tek seferliktir. Hediye bitiminde kullanıma devam etmek için paket fiyatı 13,99 TL’dir. Cihaz taahhütünün iptal edilmesi durumunda hediye fizy Başlangıç Paketi de iptal edilir.

 • Kampanya “Huawei Mate 20 Lite, Huawei Y6 2018, Huawei P Smart 2019, Huawei P20 Lite, Huawei Y7 2018, Samsung Galaxy J4+, Samsung Galaxy J6+, Samsung Galaxy A7 2018, Samsung Galaxy J2 Core, Samsung Galaxy J8” model cihazlarda geçerlidir.

Benzer Kampanyalar

Kapat
Yardım ister misiniz?