Daha Fazla Bilgi

PaketİçerikFiyat
Yapı Kredi Bankası Yükleme Kampanyası30 gün boyunca geçerli 1 GBÜcretsiz
  • Yapı Kredi Bankası Mobil veya internet Şubesinden 35 TL ve üzeri paket satın alan Bireysel Hazır Kart aboneleri Yapı Kredi Bankası Yükleme Kampanyası’ndan faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında müşterilere 30 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz olarak sunulacaktır. Paket kapsamındaki internetin ücretlendirme periyodu 100 KB'tır. Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmemektedir. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket 30 gün içinde 1 kez alınabilir, üst üste alınamaz. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
  • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Kampanyada verilen, data paketinin 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde 100 Mbps'dir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Diğer
Yapı Kredi Bankası Mobil veya İnternet Şubesi
Kapat
Yardım ister misiniz?