Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya 20 Şubat 2020 saat 11:00 itibarıyla abone alımına kapanmıştır. 
  • Hazır Kart Uçuran Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus, Uçuran 14 GB, Uçuran 14 GB Plus paketlerini turkcell.com.tr veya Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın alan müşterilerimize yurt içinde 30 gün geçerli 1GB hediye verilecektir.
  • Müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise 1 GB'lık kota bitiminde 4kr/100 KB paket aşımı yansıtılır.
  • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Kampanyada verilen data paketinin, 3G şebekesinde üst hız limiti 63mbps, 4G Şebekesinde ise üst hız limiti 100 Mbps'dir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Kapat
Yardım ister misiniz?