Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya tarihleri arasında senyapdiye kanalını takip ederek, kanalda belirtilen adres üzerinden kendisine önerilen paketleri inceleyen her gün ilk 50 bin kişi 24 saat boyunca yurtiçinde kullanılabilecek 1GB hediye internet kazanacaktır. Ayrıca senyapdiye kanalında verilen bağlantıya girerek kendisine önerilen paketleri inceleyen müşteriler, her gün ilk 50bin kişiden biri olmasalar dahi paketleri inceledikten sonra 3 gün içinde bu paketlerden birini satın alırlarsa, 1 hafta boyunca geçerli 1GB internet hediyesi kazanacaklardır.
  • Kampanya kapsamında, ilk 50 bin koşulunu sağlayan katılımcılara verilen hediye faydaların tamamı 24 saatliktir, kendisine önerilen paketlerden birini satın alan müşterilere verilecek hediye fayda ise 1 haftalıktır. Her iki hediye internet avantajı da   yurtiçindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez. Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Bir müşteri kampanya döneminde hem günlük hem haftalık faydadan koşulları sağlaması durumunda sadece bir kez 1GB kazanma şansına sahiptir. Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.
  • Kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad,soyad,telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir. Kampanyaya arkadaşınızın daveti ile katılmanız durumuda, telefon numaranız ve görevi tamamladığınız bilgisi sizi davet eden kişiler tarafından görüntülenebilecektir. Gizlilik politikamızı incelemek için: www.turkcell.com.tr/gizlilik
  • Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Diğer
BiP uygulamasında #senyapdiye kanalı takip eden müşteriler kampanyaya katılmış sayılacaklardır.
Kapat
Yardım ister misiniz?