Daha Fazla Bilgi

 

  • Kampanya 10-16 Şubat’2020 tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip ederek, kanaldaki iki görevden tercih ettiği birini yerine getiren müşterilerden her gün ilk 10bin kişi 24 saat boyunca geçerli 1GB internet hediyesi kazanacaktır. Her iki görev için de günlük 1GB hediye limiti ilk 5bin kişi olmak üzere, kampanya toplamında günlük hediye limiti ilk 10bin kişi ile sınırlıdır.
  • Kampanya içindeki görevler şu şekildedir:
  • Görev1: 10 Şubat’2020 öncesi Paycell App’i yüklememiş ve 10-16 Şubat’2020 tarihleri arasında Paycell App’i ilk kez yükleyip login olmak.
  • Görev2: Kanalda yayınlanan videoyu izlemek.
  • Katılımcılar sadece 1 görevden hediye kazanma şansına sahip olacaklardır. Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydaların tamamı 24 saatliktir, yurtiçindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez. Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu 24 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Bir müşteri kampanya haftasında sadece bir kez 1GB kazanma şansına sahiptir. Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.
  • Kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad,soyad,telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir. Kampanyaya arkadaşınızın daveti ile katılmanız durumuda, telefon numaranız ve görevi tamamladığınız bilgisi sizi davet eden kişiler tarafından görüntülenebilecektir. Gizlilik politikamızı incelemek için: www.turkcell.com.tr/gizlilik
  • Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Diğer
BiP uygulamasında #senyapdiye kanalı takip eden müşteriler kampanyaya katılmış sayılacaklardır.
Kapat
Yardım ister misiniz?