Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 7 Ekim’19-1 Aralık’19 tarihleri arasında geçerlidir ve bu süre zarfında kampanyanın haftalık koşullarını yerine getiren her bir müşteri ilgili hafta için toplam 2GB internet kazanma şansına sahip olacaktır.
 • Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak isteyenler,  BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu dönem içerisinde,  katılımcı haftalık olarak kampanyada belirlenmiş Turkcell uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceği bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın internet hediyesine sahip olacaktır.
 • Kampanya süresince, hangi hafta ne yapılması gerektiği ve sonucunda kazanılacak hediyeler aşağıda belirtilmiştir. Müşteri kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde yerine getirdiği koşullara göre ilgili haftanın hediye internet faydasını almaya hak kazanacaktır. Katılımcılar ayrıca, her uygulama haftası için, #senyapdiye kanalı üzerinden sağlayacakları davet kodlarını kullanarak, arkadaşlarına meydan okuyabilecekler. Meydan okuma davetini kabul ederek, meydan okuma koşullarını sağlayan arkadaşları sayesinde de 2. Kez o haftanın hediyesini almaya hak kazanacaklar. Arkadaşının davetini kabul ederek, kanala gelip davet kodunu girdikten sonra, meydan okuma koşullarını sağlayan katılımcılar ise hem haftanın uygulamasındaki görevlerini yerine getirmiş oldukları için haftanın hediyesini kazanacaklar hem de meydan okuma koşullarını sağladıkları için 2. Kez o haftanın hediyesini almaya hak kazanacaklar. Yani meydan okuma koşulları sağlandığında, hem davet eden, hem de davet edilen 2. Kez haftanın hediyesinden yararlanabilecektir.
 • Katılımcılar, her hafta maksimum 10 davet kodu kullanarak arkadaşlarına meydan okuyabilecekler. Bir katılımcı birden fazla arkadaşına meydan okuduğunda ve birden fazla arkadaşı davetini kabul edip, meydan okuma koşullarını sağladığında, her bir arkadaşı için ayrı ayrı hediye kazanmayacaktır. Meydan okuma koşulunu sağlayan tüm davetlileri için yalnızca bir kez hediye almaya hak kazanacaktır. Hem davet eden hem de davet edilen için, meydan okuma koşullarının sağlanması ile kazandıkları hediyeler koşul sağlandığında müşterinin hattına otomatik olarak yüklenecek ve mesaj ile yüklendiğini bilgisi müşteriye verilecektir. Katılımcılar, davet kodunu kullanan davetlilerinin koşulu sağlama durumunu BiP #senyapdiye kanalından takip edebileceklerdir.
 • Katılımcılar, haftanın uygulamasındaki görevi yerine getirerek kazandıkları hediyeleri ise 5 Ocak'20 tarihine kadar diledikleri zaman BiP senapdiye kanalından hatlarına yükleyebilirler.
 • 05 Ocak’19 tarihine kadar müşteri tarafından alınmayan hediyeler, deaktif edilecek ve bu tarihten sonra alınamayacaktır. Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydaların tamamı 24 saatliktir, yurtiçindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez. Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu 24 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Kampanya kullanıcılarının hediye kazanabilmeleri için kampanyadaki uygulamaların en güncel versiyonlarını Googleplay veya Appstore’dan yüklemeleri ve kampanya koşullarını bu güncel versiyonlarla sağlamaları gerekmektedir.
Kampanyanın haftalık bazda görev ve meydan okuma koşulları ve bu şartları sağlayan müşterilerin kazanacağı hediyeler aşağıdaki gibidir.
Öncelikle BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip etmeniz ve sonra aşağıdaki görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir.
1.Hafta: 7-13 Ekim’19 tarihleri arasında BiP uygulaması üzerinden toplam 25 dakika arama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 1 Haziran’19 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez 1GB hediye kazanacaklardır.
 
2.Hafta:14-20 Ekim’19 tarihleri arasında Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanarak fotoğrafları arasından puanlama yapan kullanıcılar, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Lifebox uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada hesap oluşturup, daveti kabul edip Photopick özelliğini kullanmışsa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.
 
3.Hafta: 21-27 Ekim’19 tarihleri arasında fizy uygulamasından 25 şarkı dinleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, fizy uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada fizy den 25 şarkı dinlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.
 
4.Hafta: 28 Ekim-3 Kasım’19 tarihleri arasında Dergilik uygulamasına cep telefonundan giriş yapıp, uygulamada toplam 25 dakika yayın okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 01.10.2018 tarihinden bu yana Dergilik uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez hediye kazanma şansına sahip olacaktır.
 
5. Hafta: 4-10 Kasım’19 tarihleri arasında BiP uygulaması üzerinden toplam 25 dakika arama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 1 Haziran’19 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez 1GB hediye kazanacaklardır.
 
6. Hafta: 11-17 Kasım’19 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama  yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 15GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell kart’ı daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada Paycell Kart ile harcama yapmış ise hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

7.Hafta: 18 -24 Kasım'19 tarihleri arasında, Upcall kullanan kanal takipçileri 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Upcall uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada daveti kabul edip,  Upcall uygulamasını yükleyerek Upcall kullandığında hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

8.Hafta: 25 Kasım-1Aralık'19 tarihleri arasında kullandığı gsm hattının ödeme yöntemine göre aşağıdaki görevlerden birini yerine getiren kanal takipçileri, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Daveti kabul eden arkadaşları, kanalı takip ederek ve davet kodunu kanalda ilgili alana girerek görevi yerine getirdiklerinde, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. kez hediye kazanma şansına sahip olacaklardır. Faturalı hat kullananlar, 25 Kasım-1 Aralık’19 tarihleri arasında Turkcell hattı için otomatik ödeme talimatı verdiğinde, faturasız hat kullananlar ise 25 Kasım- 1 Aralık’19 tarihleri arasında  digital kanallardan (POS kanalı hariç, diğer kanallardan) hattına faturasız Uçuran paketlerden birini yüklediğinde görevlerini yerine getirmiş olacaklardır. Hali hazırda zaten otomatik ödeme talimatı olanlar da, #senyapdiye kanalından kampanyaya katılıp, haftanın görevine tıkladıklarında hediye GB larını almaya hak kazanacaklardır. Haftanın görevini yerine getiren faturalı hatlar için hediyeleri 24 saat içinde kullanıma hazır hale gelecek ve müşterinin hattına bilgi iletilecektir. Borçtan kapalı hatlar, otomatik ödeme talimatı olsa dahi haftanın hediyesinden yararlanamayacaktır. Ayrıca 25 Kasım'19 tarihinden önce verilmiş bir otomatik ödeme talimatı olan hatlar, haftanın hediyesinden yararlanabilecekler fakat arkadaşlarına meydan okuyarak, meydan okuma hediyesinden yararlanamayacaklardır.

9.Hafta: #senyapdiye kanalını takip ederek, GollerCepte uygulamasından 9-15 Aralık tarihleri arasında 25 haber okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye internet kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş GollerCepte uygulamasını daha önce hiç kullanmamış  ve ilgili haftada daveti kabul edip, #senyapdiye kanalında ilgili alana davet kodunu girdikten sonra  GollerCepte uygulamasını yükleyerek  9-15 Aralık’19 tarihleri arasında 25 haber okursa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

10.Hafta:  senyapdiye kanalını takip ederek, 16-22 Aralık'19 tarihleri arasında Paycell App’e login olup, İstanbulkart yüklemelerine ilişkin bilgilendirme sayfasını okuyanlar arasından hergün ilk 15bin kişi haftanın ödülü olan 24 saat geçerli 1GB internet hediyesini kazanacaktır.  Haftanın görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve  daveti kabul edip, #senyapdiye kanalında ilgili alana davet kodunu girdikten sonra  Paycell uygulamasını yükleyerek 22 Aralık’a kadar İstanbulkart ile ilgili bilgilendirme sayfasını okuduklarında, hem davet eden hem de davet edilen 1gün boyunca geçerli 1GB hediye kazanma şansına sahip olacaklardır

11.Hafta: 23-29 Aralık haftasında Yaani uygulamasından Yaani mobil browserını kullanarak 23-29 Aralık’19 tarihleri arasında arama yapan #senyapdiye kanal takipçileri, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 1GB internet kazanacaklarıdır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş Yaani uygulamasını daha önce hiç kullanmamış  ve Yaani haftasında daveti kabul edip, #senyapdiye kanalında ilgili alana davet kodunu girdikten sonra  Yaani uygulamasını yükleyerek  Yaani mobil broawserından arama yaptıysa hem davet eden hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.

Kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad,soyad,telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir. Kampanyaya arkadaşınızın daveti ile katılmanız durumuda, telefon numaranız ve görevi tamamladığınız bilgisi sizi davet eden kişiler tarafından görüntülenebilecektir. Gizlilik politikamızı incelemek için tıklayınız.
Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Kampanyaya katılmak isteyenler, kampanya tarihleri arasında BiP uygulamasında senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.

 • Hayır, ücret ödenmemektedir.

 • Kampanya tarihleri arasında BiP uygulamasından  senyapdiye kanalını takip eden bireysel, kurumsal tüm Turkcell mobil ses hattı müşterileri yararlanabilecektir.

 • «Sen Yap Diye» kampanyası 7 Ekim-29 Aralık’19 tarihleri arasında geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren her Turkcell mobil ses hattı müşterisi hediye internet kazanma şansına sahip olacaktır. Kampanya süresince, hangi hafta ne yapılması gerektiği ve sonucunda kazanılacak hediyeler aşağıda belirtilmiştir. Müşteri kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde yerine getirdiği koşullara göre ilgili haftanın hediye internet faydasını almaya hak kazanacaktır.
  Kampanya Haftaları ve Koşullara Göre Kazanılacak Hediyeler:
  Öncelikle kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından Sen Yap Diye kanalını takip etmelisiniz. 
  1.Hafta: 7-13 Ekim’19 tarihleri arasında BiP uygulaması üzerinden toplam 25 dakika arama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 1 Haziran’19 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez 1GB hediye kazanacaklardır.
   
  2.Hafta:14-20 Ekim’19 tarihleri arasında Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanarak fotoğrafları arasından puanlama yapan kullanıcılar, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Lifebox uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada hesap oluşturup, daveti kabul edip Photopick özelliğini kullanmışsa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.
   
  3.Hafta: 21-27 Ekim’19 tarihleri arasında fizy uygulamasından 25 şarkı dinleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, fizy uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada fizy den 25 şarkı dinlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.
   
  4.Hafta: 28 Ekim-3 Kasım’19 tarihleri arasında Dergilik uygulamasına cep telefonundan giriş yapıp, uygulamada toplam 25 dakika yayın okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 01.01.2017 tarihinden bu yana Dergilik uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez hediye kazanma şansına sahip olacaktır.
   
  5. Hafta: 4-10 Kasım’19 tarihleri arasında BiP uygulaması üzerinden toplam 25 dakika arama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 1 Haziran’19 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez 1GB hediye kazanacaklardır.
   
  6. Hafta: 11-17 Kasım’19 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama  yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 15GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell kart’ı daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada Paycell Kart ile harcama yapmış ise hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır. 


  7.Hafta: 18-24 Kasım'19 Upcall kullanan kanal takipçileri tarihleri arasında 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Upcall uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada daveti kabul edip,  Upcall uygulamasını yükleyerek Upcall kullandığında hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

  8: hafta: 25 Kasım-1 Aralık’19 haftası’da:  #senyapdiye kanalını takip ederek, kullandığı gsm hattının ödeme yöntemine göre aşağıdaki görevlerden birini yerine getiren müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Daveti kabul eden arkadaşları, kanalı takip ederek ve davet kodunu kanalda ilgili alana girerek görevi yerine getirdiklerinde, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. kez hediye kazanma şansına sahip olacaklardır. Faturalı hat kullananlar, 25 Kasım-1 Aralık’19 tarihleri arasında Turkcell hattı için otomatik ödeme talimatı verdiğinde, faturasız hat kullananlar ise 25 Kasım- 1 Aralık’19 tarihleri arasında  digital kanallardan (POS kanalı hariç, diğer kanallardan) hattına faturasız Uçuran paketlerden birini yüklediğinde görevlerini yerine getirmiş olacaklardır. Hali hazırda zaten otomatik ödeme talimatı olanlar da, #senyapdiye kanalından kampanyaya katılıp, haftanın görevine tıkladıklarında hediye GB larını almaya hak kazanacaklardır. Haftanın görevini yerine getiren faturalı hatlar için hediyeleri 24 saat içinde kullanıma hazır hale gelecek ve müşterinin hattına bilgi iletilecektir. 

  9.Hafta: #senyapdiye kanalını takip ederek, GollerCepte uygulamasından 9-15 Aralık tarihleri arasında 25 haber okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye internet kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş GollerCepte uygulamasını daha önce hiç kullanmamış  ve ilgili haftada daveti kabul edip, #senyapdiye kanalında ilgili alana davet kodunu girdikten sonra  GollerCepte uygulamasını yükleyerek  9-15 Aralık’19 tarihleri arasında 25 haber okursa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

  10.Hafta: senyapdiye kanalını takip ederek, 16-22 Aralık'19 tarhileri arasında Paycell App’e login olup, İstanbulkart yüklemelerine ilişkin bilgilendirme sayfasını okuyanlar arasından hergün ilk 15bin kişi haftanın ödülü olan 24 saat geçerli 1GB internet hediyesini kazanacaktır.  İlgili haftanın  görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. . İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve ilgili haftada daveti kabul edip, #senyapdiye kanalında ilgili Alana davet kodunu girdikten sonra  Paycell uygulamasını yükleyerek 22 Aralık’a kadar İstanbulkart ile ilgili bilgilendirme sayfasını okuduklarında, hem davet eden hem de davet edilen 1gün boyunca geçerli 1GB hediye kazanma şansına sahip olacaklardır

  11.Hafta: 23-29 Aralık haftasında Yaani uygulamasından Yaani mobil browserını kullanarak 23-29 Aralık’19 tarihleri arasında arama yapan #senyapdiye kanal takipçileri, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 1GB internet kazanacaklarıdır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş Yaani uygulamasını daha önce hiç kullanmamış  ve Yaani haftasında daveti kabul edip, #senyapdiye kanalında ilgili alana davet kodunu girdikten sonra  Yaani uygulamasını yükleyerek  Yaani mobil broawserından arama yaptıysa hem davet eden hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.


 • Kampanya süresince,  her hafta hangi koşulu sağlayarak hediye kazanabileceğiniz detaylı bilgi kısmında anlatılmıştır.  İlgili haftada gerekli koşulu sağladıktan sonra hattınıza bilgilendirme mesajı iletilecektir. Bilgilendirme mesajının ardından BiP  uygulamasındaki senyapdiye kanalına giderek hediyenizi hattınıza yükleyip, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  Paycell uygulamalarında ilgili haftalarda koşulu sağlayarak kazandığınız hediyeler 48 saat içinde, diğer uygulamalar için ise hediyeleriniz birkaç saat içinde kullanıma hazır hale gelecek ve size bilgi mesajı iletilecektir. Arkadaşınıza meydan okuyarak, kazandığınız hediyeler ise arkadaşınızın koşulları sağlamasının ardından hem sizin hem de arkadaşınızın hattına yüklenecek ve size bilgi mesajı iletilecektir.

 • Evet,dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Kampanya paket ve tarife değişikliklerinden etkilenmez

 • Hayır. Kampanyadan kazanılan internet hediyeleri 24 saatliktir. Kullanılmayan kampanya faydaları 24 saat sonunda silinir.

 • Evet. Sms ile bilgi verilecek.

 • Kalan yazıp 2200 a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

 • Hayır, geçerli olmaz.

 • Kampanyadan yararlanacak kişi sayısına ilişkin bir sınır yok.

 • Hayır, geçerli değil. 

 • Devir, numara taşıma ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.

 • Hayır. Kampanya kapsamında kazandığım faydalar başka bir hatta transfer edilemez. 

 • Hediye internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’ tır.

 • Hayır. Her hafta koşulu sağlayarak o haftanın hediyesini sadece bir kez kazanabilirsiniz.

 • BiP haftasında sevdiklerini BiP’ten toplam 25 dakika boyunca arayanlar Günlük 1GB kazanacaktır.

 • BiP haftasında BiP’ten Sesli Arama, BiP’ten Görüntülü Arama, BiP’ten Her Yöne Arama ve BiP’te Grup Görüntülü Arama ile toplam 25 dakika arama yapanlar görevi başarı ile tamamlamaktadır.

 • Hayır. Sabit hatlar ve müşteri hizmetleri numaralarına yönelik yapılan aramalar kampanya kapsamına dahil değildir.

 • BiP haftasında 1 Haziran’dan sonra BiP’i yüklemiş olması gerekmektedir.

 • BiP haftasında, meydan okunan kişi tarafından hangi referans kodu ile #senyapdiye kanalına gelindiyse, ilgili referans koduna sahip olan kişi hediyeyi kazanacaktır.

 • BiP haftasında, meydan okuyan kişiye iletilen referans kodu maksimum 10 kişi ile paylaşılır. Meydan okuyan bu referans kodu ile sadece bir kişinin meydan okumayı kabul etmesi ile hediyeyi kazanabilir.

 • PhotoPick özelliği lifebox’ınızda seçtiğiniz fotoğraflar arasında yapay zeka teknolojisini kullanarak puanlamalar yapar ve en yüksek puanlı fotoğrafınızı sosyal medyada paylaşmanız ve daha çok beğeni almanız için size öneri olarak sunar. Bununla beraber paylaşım yaparken kullanabileceğiniz hashtag’ler de önerir. 

 • Kampanya kapsamında hediye alabilmek için 1 tane PhotoPick analizi yapmanız yeterlidir. lifebox Standart kullanıcıları 5 photopick, lifebox Standart+ kullanıcılar +10 photopick, lifebox Premiumlar kullanıcılar ise  sınırsız PhotoPick hakkına sahiptir. Haklarını bitirmiş kullanıcılar, Premium olarak sınırsız PhotoPick hakkına sahip olabilirler. Kullanıcılar hesaplarında kaç PhotoPick hakkı kaldığını ana sayfadan PhotoPick kartına tıkladıklarında çıkan PhotoPick analiz ekranından görüntüleyebilirler. 

  • PhotoPick özelliğini, anasayfada bulunan PhotoPick kartına tıklayarak veya Fotoğraflar sayfasının sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklayıp yeni analiz başlatarak kullanabilirsiniz.
  • “Yeni PhotoPick Analizi” butonuna tıkladıktan sonra çıkan fotoğraflardan maksimum 5 fotoğraf seçerek fotoğraflarınızı PhotoPick ile puanlamaya başlayabilirsiniz.
  • PhotoPick özelliğini kullanmanız için uygulamanızı güncellemenizi tavsiye ederiz. PhotoPick sadece iOS ve Android uygulamalarımızda olup mylifebox.com’da bulunmamaktadır.

 • Hayır, sadece şarkı dinlemeleri kampanya kapsamında sayılmaktadır. 

 • Ücretli veya ücretsiz fizy başlangıç veya Premium üyeliklerinden birisini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Fizy uygulamasını henüz indirmediyseniz, uygulama marketlerden indirebilirsiniz. İlk defa fizy indiren kullanıcılara ilk ay ücretsiz fizy Premium üyeliği hediye olarak verilmektedir.

 • Evet, indirdiğiniz/çevrimdışına aldığınız şarkıları dinlediğinizde bu dinlemeler de kampanya kapsamında sayılmaktadır.

 • fizy premium üyeliği olmayan kullanıcılar, üyelikleri olan paketleri dolayısıyla bazı şarkıları sadece 30 saniye dinleyebilir. Üyeliğinizi yükselterek bu şarkıları sınırsızca dinleyebilir ve pek çok özellikten yararlanabilirsiniz. 

 • Kampanyamızdan yararlanmak için farklı şarkılar dinleme zorunluluğu bulunmamaktadır, istediğiniz takdirde aynı şarkıyı dinleyerek de kampanya koşullarını sağlayabilirsiniz. 

 • Fizy’i Turkcell ses hattınız ile kullandığınız tüm platformlar üzerinden yaptığınız dinlemeler kampanya kapsamında değerlendirilmektedir. 

 • o   Hediyeyi alabilmek için öncelikle uygulamanın yeni sürümünü yüklemelisiniz. Ardından haftanın görevini yerine getirmeniz gerekiyor. Hediyeyi alabilmek için mutlaka 25 dakikalık okuma süresini hafta içerisinde tamamlamış olmanız gerekiyor.  25 dakikalık okuma süresi makalelerin üzerine tıklandıktan sonra geçirilen süre, dergi veya gazetelerin indirilip açıldıktan sonra okunduğu sürelerin toplamıdır. Uygulamada yayın okumadan geçirilen süreler toplamı 25 dakika içinde sayılmaz.

   o  Hediyeyi alabilmek için uygulamaya mutlaka telefon numaranız ile giriş yapmalısınız.  Giriş yaptığınızdan emin olmak için uygulama içinde ‘’İndirdiklerim’’ sekmesinden ‘’Ayarlar’’ bölümüne girip aktif kullanıcı olarak kendi numaranızın aktif kullanıcı bölümünde yazıldığına emin olun.  Başka numara görüyorsanız kendi numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir.
   

 • Gazete ve dergiler kampanya haftasında veya önceden indirilmiş /okunmuş olsa dahi  bu yayınlar tekrar okunurken geçirilen süre 25 dakika içinde sayılır. Ek olarak, makaleler daha önceden okunmuş olsa dahi tekrar okunduğunda geçirilen süre de 25 dakika içinde sayılır.

 • Evet, sayılır

 • Kendi cihazımdan arkadaşımın numarasıyla giriş yaptıktan sonra (onun cihazına gelen onay mesajını onaylamasıyla birlikte) kendi cihazımda gerçekleştirdiğim tüm okuma ve ilgili okuma süresi arkadaşımın hattı için sayılır.  Benim kampanya ön koşulu olan 25 dakika okuma sürem içerisinde sayılmaz. 

 • Hediyelerimi ikiye katlayabilmek için davet ettiğim arkadaşımın 1.10.2018 tarihinden itibaren Dergilik uygulamasına giriş yapmamış olması ve hediye kazanım koşullarını sağlıyor olması gerekmektedir.

 • Hediye alma koşullarını sağladıktan sonra  48 saate içinde 15 GB hediyeniz hazır olacak ve size bilgi vereceğiz. 

 • Her müşterimiz kampanya süresi boyunca yalnızca 1 kez kampanyadan faydalanabilir. 

 • Paycell sanal kartından yaptığın harcamalar da kampanyaya dahildir. 

 •  Yalnızca 1 kere faydalanabilecekler. 

 • 11 Kasım 2019 öncesi hiç Paycell kart ile harcama yapmamış arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. Arkadaşın senin ileteceğin referans kodu ile kampanyaya kayıt olup, Paycell’deki görevini yerine getirirse hem sen hem de arkadaşın ikinci kez 15GB hediyeye sahip olabileceksiniz. Bu hafta meydan okumak için kanladan aldığınız kod ile 10 arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Meydan okuma talebinizi kabul edip görevini yerine getiren arkadaşlarınız birden fazla olsa da meydan okuyarak sadece bir kez ek 15GB daha kazanabilirsiniz

 •  18-24 Kasım’19 tarihleri arasında, UpCall ile aramalarına resim ekleyen, tek tıkla grup görüşmesi yapan, Rahatsız Etme özelliğini kullanan, gelen aramalarını yöneten veya operatör ismini kişiselleştirerek UpCall’u kullanananlar, 24 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 1GB internet kazanacaklardır.

 • ·         Sizi arayan kim görebilirsiniz: Telefonunuzda kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında, daha telefonunuz çalarken numaranın kime ait olduğunu görebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için sizi arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir.
  ·         Konu ekleyerek arayabilirsiniz: Aramanıza istediğiniz konuyu ekleyerek, daha telefonu çalarken aradığınız kişiye neden aradığınızı iletebilir, aramanızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz.
  ·         Resim ve Emocan ekleyerek aramalarınıza eğlence katabilirsiniz: Aramanıza dilediğiniz resmi ve sizin için hazırladığımız Emocan çıkartmalarını ekleyerek eğlenceli aramalar yapabilir, sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.
  ·         Grup arama yapabilirsiniz: Bir grup oluşturabilir, tek tıkla gruptaki herkesi aynı anda arayabilir, hep birlikte sohbet edebilirsiniz. Üstelik aradığınız kişilerde uygulama yüklü olmasına gerek yok ve diğer operatör abonesi de olabilirler.
  ·         Sizi rahatsız edecek numaralardan önceden haberdar olabilirsiniz: Daha telefonunuz çalarken sizi rahatsız edebilecek numaralar ile ilgili çıkan uyarı sayesinde önceden haberdar olabilir, dilerseniz çağrıyı cevaplamayabilirsiniz.
  ·         Telefonunuzda kayıtlı olmayan numaraları da arayabilirsiniz: Arama ekranında ulaşmak istediğiniz mekânın sadece ismini yazmanız yeterli. Tek tıkla kolayca arayabilir, harita üzerinde yerini görüntüleyebilir, gidiş rotanızı çizebilirsiniz. Bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için numarayı arama ekranına yazarsanız, eğer izin veriyorsa hat sahibi ismini görüntüleyebilir, hemen tıklayıp arayabilirsiniz.
  ·         Rahatsız edilmek istemediğinizde size ulaşılamamasını sağlayabilirsiniz: Rahatsız etme özelliği ile telefonunuz açıkken, sizi arayanlar ulaşılamıyor anonsu duyar, sizi ise hangi numara ne zaman aramış takip edebilirsiniz.
  ·         Sizi arayanlara telefonu neden açamadığınızı iletebilirsiniz: UpCall Statune servisine abone olarak telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan, arayanlara neden açamadığınızı iletebilir, seçtiğiniz ton ile toplantıda, tatilde, sinemada olduğunuzu haber verebilirsiniz. Statune servisinden haftalık 2TL'e faydalanabilirsiniz.
  ·         Tüm Aramalarınızı Tek Ekrandan Yönetebilirsiniz: Telefonunuzun arama ekranından çok daha fazlası bu uygulamada. Tüm aramalarınızı tek bir ekran üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.
  o    Arama kayıtlarınızdan sadece başarılı ve cevapsız çağrıları değil, sizi kapalıyken ya da meşgulken arayanları da takip edebilir, ulaşmak istediğiniz kişiler telefonlarını açtığında ya da konuşmalarını bitirdiğinde de arama kayıtlarınızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.
  o    Ek olarak, sizi kapalı ya da meşgulken arayanları bildiren ya da aradığınız kişi meşgulse ya da ulaşılamıyorsa telefonunu açtığını ya da konuşmasını bitirdiğini size haber veren Turkcell çağrı servislerinin bildirimlerini, uygulama bildirimleri olarak tek bir ekran üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.
  ·         Size özel teklifler sayfasından abone olabileceğiniz servisleri inceleyebilirsiniz: UpCall’dan servisleri inceleyerek dilediğiniz servise abone olabilirsiniz.
  ·         Acil Numaralara ve Eczanelere kolayca ulaşabilirsiniz: En çok ihtiyacınız olabilecek acil numaralara tek bir ekrandan kolayca ulaşabilir, tek tıkla kolayca arayabilirsiniz. Üstelik size en yakın eczaneleri sorgulayıp yine tek tıkla kolayca arayabilir, harita üzerinde yerlerini ve gidiş rotanızı görüntüleyebilirsiniz.
  ·         Operatör isminizi kişiselleştirebilirsiniz: Operatör isim ayarı ile telefon ekranında yer alan operatör isminizi, sevdiklerinizin ismine, en favori film karakterinize veya taraftarı olduğunuz takıma çevirerek kişiselleştirmeniz mümkün!

 • UpCall haftasında, meydan okunan kişi tarafından hangi referans kodu ile #senyapdiye kanalına gelindiyse, ilgili referans koduna sahip olan kişi hediyeyi kazanacaktır.

 • UpCall haftasında, meydan okuyan kişiye iletilen referans kodu maksimum 10 kişi ile paylaşılır. Meydan okuyan bu referans kodu ile sadece bir kişinin meydan okumayı kabul etmesi ile hediyeyi kazanabilir.

 • Faturalı hat kullananlar, 25 Kasım-1 Aralık’19 tarihleri arasında Turkcell hattı için otomatik ödeme talimatı verdiğinde, faturasız hat kullananlar ise 25 Kasım- 1 Aralık’19 tarihleri arasında  digital kanallardan (POS kanalı hariç, diğer kanallardan) hattına faturasız Uçuran paketlerden birini yüklediğinde görevlerini yerine getirmiş olacaklardır. 

 • 25 Kasım'19 tarihinden önce verilmiş bir otomatik ödeme talimatı olan hatlar, haftanın hediyesinden yararlanabilecekler fakat arkadaşlarına meydan okuyarak, meydan okuma hediyesinden yararlanamayacaklardır.

 • Uçuran paket hangi hatta yüklendiyse, o hattın kampanya hediyesinden yararlanma hakkı olacaktır. Ancak mutlaka kanal takipçisi olması gereklidir.

 • GollerCepte  haftasında GollerCepte içerisinden toplam 25 haber okuyanlar Günlük 1GB kazanacaktır. 

 • GollerCepte haftasında uygulama en son sürüme güncellenmelidir ve uygulamaya giriş yapıldıktan sonra 25 haber okunduğu takdirde günlük 1GB internet kazanılacaktır. 

 • Evet. Uygulama giriş yapıldıktan sonra paketli/paketsiz tüm aboneler 25 haber okudukları takdirde kampanyadan yararlanabilir.

 • GollerCepte haftasında daha önce GollerCepte yüklememiş arkadaşlar davet edilebilir. 

 • GollerCepte haftasında, meydan okunan kişi tarafından hangi referans kodu ile #senyapdiye kanalına gelindiyse, ilgili referans koduna sahip kişi hediyeyi kazanacaktır. 

 • 16-22 Aralık’19 tarihleri arasında, Paycell uygulasına girerek, İstanbulkart’ı Paycell üzerinden yüklemenin avantajlarını öğrenen her gün ilk 15bin kanal takipçisi günlük 1GB internet hediyesi kazanacaklardır.

 • 16-22 Aralık’19 tarihleri arasında Paycell uygulamasına ilk girişinizde, karşınıza çıkacak sayfada Paycell üzerinden İstanbulkart yüklemenin avantajlarını öğrenecek ve bu şekilde haftanın görevini yerine getirmiş olacaksınız.
  Haftanın hediyesini 1GB ‘ı kazanmak için ise,  ilgili günde görevi yerine getiren ilk 15bin kişiden biri olmalısınız.
 • 16 Aralık 2019 öncesi Paycell uygulamasını indirmemiş ve giriş yapmamış arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. Arkadaşın senin ileteceğin referans kodu ile kampanyaya kayıt olup, Paycell’deki görevini yerine getirirse hem sen hem de arkadaşın 1 GB hediye kazanacaksınız. Bu hafta meydan okumak için kanaldan aldığınız kod ile 10 arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Meydan okuma talebinizi kabul edip görevini yerine getiren arkadaşlarınız birden fazla olsa da meydan okuyarak sadece bir kez 1GB kazanabilirsiniz.

 •  Hediye alma koşullarını sağladıktan sonra  günlük 1 GB hediyeniz hazır olacak ve size bilgi vereceğiz. Günlük 1 GB ı kazanabilmeniz için, ilk 15.000 kişi içinde olmanız gerekiyor. Eğer, ilk 15 bin içinde yer almadıysanız, bir sonraki gün tekrar deneyebilirsiniz.

 • Kampanya koşullarını sağlayarak Yaani’yi kullandıktan sonra hediye internetiniz hazırlanacak ve size bilgi verilecektir. Size gelecek bilgi mesajından sonra, BiP #senyapdiye kanalından ‘Haftanın Hediyesini Al’ butonuna tıklanarak 1 GB hediye alınabilir. Aktivasyon SMS i ulaştığında paket kullanmaya başlanabilir. 

 • Uygulamayı indirdikten sonra mutlaka mobil şebeke üzerinde uygulamayı açtığınızdan emin olunuz. Uygulamayı wireless ağ üzerinden indirmeniz durumunda ise, uygulamayı indirdikten sonra kapatıp, Turkcell mobil şebekesinde tekrar açtıktan sonra fayda yüklemesi gerçekleşecektir. 

 • Meydan okuyan kişiye iletilen referans kodu maksimum 10 kişi ile paylaşılır. Meydan okuyan kişi, bu referans kodu ile sadece bir kişinin meydan okumayı kabul etmesi ile hediyeyi kazanabilir. Meydan okunan kişiler ise görevi yerine getirdiklerinde haftanın hediyesini ayrı ayrı kazanacaklardır.

Kapat
Yardım ister misiniz?