Daha Fazla Bilgi

 • Kampanyadan yararlanmak için “Hemen Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Ramazan 1GB Hediye kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı, ön ödemeli, hibrit ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır. 
 • Kampanya 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Tanımlanan 1GB internet faydasının son kullanım tarihi 23.05.2020’dir.
 • Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
 • Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
 • Faturalı müşteriler için bu paketteki MB'lar bittikten sonra abonelerin hatlarında başka bir internet paketi yoksa, internet kullanımları abonelerin tarifesinden ücretlendirilir.
 • Faturasız müşteriler için paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
 • Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (Turkcell) ve Grup Şirketleri tarafından ihtiyaç ve tercihlerim doğrultusunda tarafıma uygun indirimlerin, fırsatların ve özel tekliflerin belirlenebilmesi ve bu şirketlerin avantajlı ürün ve hizmetlerinden haberdar edilebilmem için aşağıda detaylarını okuduğum “İzin Politikası” kapsamında kişisel verilerimin işlenmesini ve İzin Politikası’nda belirtilen taraflarla paylaşılmasını, aksi tarafımca belirtilene kadar 6563 sayılı Kanun ve diğer ilgili mevzuat uyarınca ticari elektronik ileti gönderilmesini ve 5809 sayılı Kanun ve ilgili mevzuat uyarınca Turkcell tarafından pazarlama amaçlı haberleşme yapılmasını kabul ediyorum. Kişisel verilerimin işlenmesini/paylaşılmasını ya da ticari elektronik ileti almak istememem durumunda vermiş olduğum izinleri iptal edebileceğimi, izinlerin kapsamı ve iptali hakkında detaylı bilginin “İzin Politikası”nda yer aldığını biliyorum.
 • İzin Politikası: İzin metnine onay vermenizle birlikte Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Grup Şirketleri nezdinde yer alan kişisel verileriniz, size uygun kampanya, indirim, promosyon, teklif, fayda gibi hususlardan haberdar edilmeniz, bunlara ilişkin sizinle iletişime geçilmesi; etkinlikler ve ekonomik avantajlardan yararlanma gibi olanaklar sağlanması; size özel ödül, çekiliş, yarışma için kullanılması; beğendiğiniz, tekrar erişmek isteyebileceğiniz, hatırlatılmasından memnuniyet duyabileceğiniz içeriklerin iletilmesi; iş ortaklarımız ile birlikte sağladığımız ürün ve hizmetlerin tanıtılması gibi hususlarda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve tarafınıza uygun tekliflerin sunulabilmesi için söz konusu şirketler tarafından işlenebilecek, doğrudan veya dolaylı olarak Turkcell ile işbirliği yapan yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortakları, Turkcell grup şirketleri veya sosyal paylaşım siteleri ile paylaşılabilecek ve ayrıca tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilebilecektir.
 • Grup Şirketleri hakkında güncel bilgiye ulaşmak için tıklayınız.
 • Vermiş olduğunuz izin Grup Şirketlerinin her biri adına hem ticari elektronik ileti gönderilmesini (Ticari Elektronik İletişim İzni) hem de kişisel verilerinizin işlenip paylaşılmasını (Veri İşleme İzni) kapsamaktadır. İletişim bilgileriniz dışındaki kişisel verilerinizin politikada belirtilen amaçlarla kullanılmasını istemiyorsanız “Veri İşleme İzni”nizi 2222’ye IPTAL IZIN yazıp, “Tanıtım izni”nizi 2780’e IZINIPTAL yazıp, “Veri paylaşım izni”nizi 7300’e IPTAL IZIN yazıp ve “Ticari Elektronik İletişim İzni”nizi 2200’a ETKIPTAL yazıp SMS göndererek, 05327572780’i arayarak ya da Turkcell.com.tr’den giriş yaparak iptal edebilirsiniz.