Daha Fazla Bilgi

Nedir?
Challenge TV GNÇ uygulaması içinden kolayca ulaşabileceğin bir video paylaşım Platformudur. İstersen bizim sana belirli hafta aralıklarında söyleyeceğimiz challengeları yaparak ,istersen serbest atış ile istediğin bir challenge’ı Challenge TV’de paylaşarak kendini gösterebilirsin!
 
Video paylaşım platformu olmasının dışında, bizim sana meydan okuduğumuz challengeları yaparak, en çok izlenme veya beğenme sayısına göre belirlenecek ve challengeların başında duyuracağımız büyük ödülleri de kazanabilirsin.
 
Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?
26 yaşın altında olan herkes Challenge TV’ye girebilir ve bizim haftalık aralıklarla çıkaracağımız challenge videolarını paylaşabilir.
 
Nasıl Kullanılır ?
Challenge TV’ye sadece GNÇ uygulaması üzerinden ulaşabilirsin. Öncelikle GNÇ uygulamasını indirip giriş yapman gerekli. Sonra Challenge TV’ye Hızlı Giriş ile gelebilir  ve yüklenen videoları izleyebilir veya beğenebilirsin. Eğer sen de ödüllü challengeları yapmak veya kendi challenge’ını sergilemek istersen , istenilen bilgileri doldurarak ve kullanıcı sözleşmesini onaylayarak kolayca Challenge TV’nin tadını çıkarabilirsin.
 
Unutma ! Bilgilerin doğruluğu kazanacağın hediyelerin sana ulaşması için önemli.
 

Kapat
Yardım ister misiniz?