Daha Fazla Bilgi

 • GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresini ziyaret ediniz.
 • Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel & Kurumsal , Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde ‘Bastı Kaptı” adlı bölüme girerek kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyadan her Pazartesi yararlanılabilmektedir.
 • Bastı Kaptı Kampanyası kapsamında , faydaların sunulacağı saat sürpriz olacaktır. Kampanya öncesinde, kampanyaya dair herhangi bir zaman ve fayda bilgisi verilmeyecektir. Uygulamada sürpriz saati yakalayan GNÇ’liler faydalardn yararlanabilecektir.
 • Bastı Kaptı Kampanyası kapsamında verilen faydalar her hafta farklılık gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar ile ilgili bilgiler Sıkça Sorulan Sorular bölümünde, 4. soruda, her Pazartesi faydanın sunulacağı saat itibarıyla yayınlanacaktır.

 • Kampanyaya katılabilmek için öncelikle GNÇ uygulamasını indirmen ve giriş yapman gerekir. Sonra her Pazartesi sürpriz saati yakalamak için ‘’Bastı Kaptı’’ bölümüne gel, bas ve hediyeyi kap.

 • 26 yaş altında olan, faturalı ve ön ödemeli , kurumsal ve bireysel ses müşterilerimiz, GNÇ uygulamasını indirdikten sonra kampanyaya katılabilirler.

 • Faydalara göre kampanya kullanımları değişebilir, 4. Soruda ayrıntıları ile her Pazartesi ayrıca paylaşılacaktır. 

 • Tarih

  Verilen Fayda

  Açıklama

  7 Eylül

  Haftalık 2 GB İnternet Faydası

  Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  14 Eylül

  Haftalık 1 GB İnternet

  Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  21 Eylül

  Haftalık 2 GB İnternet

  Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra 2 GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  28 Eylül

  Sadece kitaplarda geçerli 25 TL'lik D&R Hediyesi

  Kampanya kapsamında ilk 1000 GNÇ'liye sadece kitaplarda geçerli D&R faydası verilecektir. Müşteri şifresini uygulama üzerinden alabilecektir. 25 TL'lik hediyesi için aldığı şifreyi tüm D&R mağazalarında ve online D&R satış kanalları üzerinden kullanabilecektir. 25 TL'lik hediye çeki için şifreler sadece 1 kereliktir ve 1000 adet ile sınırlıdır. Şifrelerin son kullanım tarihi 01.01.2021'dir ve bu tarihten sonra sadece kitaplarda geçerli hediye çeki kullanılamayacaktır.  Kampanya kodunu kullanmak için online üzerinden sepete öncelikle kitap atılması gerekir. Sonrasınd kod kullanımı ile indirim uygulanacaktır.Kampanya tüm 26 yaş altı faturalı& faturasız, bireysel ve kurumsal müşteriler için geçerlidir

  5 Ekim


  turkcell.com.tr'de geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim

  GNÇ uygulaması içinde yer alan Bastı Kaptı kampanyası 5 Ekim 2020 tarihinde belirli bir saat aralığında geçerlidir.
  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal ( faturalı-ön ödemeli) tüm müşteriler katılabilecektir. Kampanyadan ilk gelen 20.000 Turkcell 26 yaş altı müşterisi faydalanacaktır.
  Her bir müşteri kampanyadan bir kereliğine yararlanabilecektir.
  50 TL'lik indirim kodu sadece indirimi alan GNÇ'li tarafından kullanılabilecektir. İndirim kodları bir başkası tarafından kullanılamamaktadır.
  Kampanya kapsamında verilen 200 TL ve üzeri turkcell.com.tr alışverişlerinde geçerli 50 TL'lik indirim kodu 30 gün içinde geçerlidir. 30 gün sonunda indirim kodunu kullanılamaz.
  İndirim kodunu kullanmak için öncelikle müşterinin 200 TL ve üzeri bir ürünü sepetine eklemesi gerekir. Bu şekilde indirim kodunu kullanabilir.
  50 TL'lik indirim kodu başka kampanyalarla birleştirilemez.
  Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.

  12 Ekim
  Faturalı GNÇ'liye 3 gün geçerli 3 GB 9 TL, Faturasız GNÇ'liye 2 gün geçerli 1 GB 3 TL 

  Kampanyaya Turkcell 26 yaş altı bireysel ve kurumsal ön ödemeli - faturalı müşteriler katılabilecektir. Kampanyadan ilk gelen faturalı faturasız 60.000 Turkcell 26 yaş altı faturalı ve ön ödemeli müşterisi faydalanacak olup, 1 GB 3 TL 'ye ve 3 GB internet paketi 9TL'ye alabilir. Her bir müşteri kampanya süresince en fazla iki kereliğine yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında verilen Faturasız GNÇ'Li için 1 GB ve Faturalı GNÇ'li için 3 GB internet hediyesi aktiflendiği tarihten itibaren, 1 GB 2 gün ,3 GB 3 gün boyunca geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

  Nasıl Kullanırım ? BAS KAP butonuna bastıktan sonra telefona gelen  sms'i 24 saat içinde ONAY yazarak cevaplayarak, faturasız GNÇ'li 2 gün geçerli 1 GB internet 3 TL'ye veya Faturalı GNÇ'li 3 gün geçerli 3 GB interneti 9 TL'ye alınabilir. İkinci internetini almak için ise, cevap gelen aynı numaraya, yine 24 saat içinde ikinci kere ONAY yazıp, mesajı cevaplaman yeterli.

  19 Ekim
  Haftalık 1 GB İnternet
  20.000 26 yaş ve altı faturalı& ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses müşterilerine verilecektir. Fayda bir kere verilmektedir. Otomatik yenilenmez. Bir hafta sonra GB faydası sona erer. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminden sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.
  26 Ekim
  26 Ekim

Kapat
Yardım ister misiniz?