Turkcell GNÇ Ekstra 12GB Paketi

GNÇ Ekstra 12GB Paketi

GNÇ Ekstra 12GB paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

YILLIK ABONELİK
290 TL / AY
31 Aralık 2025 tarihine kadar geçerli.
Hemen Al
AYLIK ABONELİK
420 TL / AY
Hemen Al
Turkcell GNÇ Ekstra 12GB Paketi

Paketteki Faydalar

Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB internetin keyfini çıkartın.
Instagram/Facebook/Twitter/Youtube/TikTok’a özel 2 GB internet ile sosyal medyanın keyfini çıkartın.

BiP’e ve Whatsapp'ta aramalar dışında geçerli sınırsız internet ile yüksek kaliteli mesajlaşmanın keyfini çıkartın.Fizy Video Üyeliği ve Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
TV+ Mini Paket Üyeliği ve TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
Lifebox 25 GB Standart üyeliği ve Lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!
Sesli ve görüntülü aramalar dışında Whatsapp’ta geçerli 

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Katılım Kriterleri

Kampanyadan hat sahibi yaşı 26’dan küçük veya kullanıcı yaşı 7 veya 7’den büyük, 26’dan küçük olan TC vatandaşı tüm Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Paycell Mobil Ödeme onayının olması gerekmektedir.

Ücretlendirme

paket
içerikyıllık abonelik ücreti
gnç ekstra 12 GB

10GB internet + her yöne 1000 dk konuşma + her yöne 250 SMS/MMS + Facebook/Twitter/Youtube/Instagram/TikTok’da geçerli 2GB + görüntülü ve sesli görüşmeler dışındaki tüm kullanımlarda geçerli sınırsız Bip ve Whatsapp + Fizy’de geçerli 5GB, TV+’da geçerli 5GB, Lifebox’ta geçerli 5GB internet, gnç mega life paketi+Turkcell Wifi noktalarında geçerli 10GB Wifi İnternet
290 TL

 • 20.12.2023 tarihi itibarıyla kampanya ücreti KDV, ÖİV dahil 290 TL'dir.
 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır. Kampanya ücreti 182,84 TL olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. bu paket 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Kontratın ilk ayında geçerli olan 20 GB internet paketi, Turkcell iletişim a.ş. tarafından sunulmaktadır ve Turkcell mobil şebekesinde kullanılabilir.
 • Gnç mega life paketi TV+ mini paket üyeliği, Lifebox 25gb standart+ üyeliği, Fizy Basic+ üyeliği içerir. TV+ hizmeti Lifecell tv yayın ve içerik hizmetleri A.Ş. tarafından, Lifebox hizmeti Lifecell bulut çözümleri A.Ş. tarafından, Fizy hizmeti lifecell müzik yayın ve iletim A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
 • 20.12.2023 tarihi itibarıyla TV+ mini paket üyeliği için aylık ücret 12,24 TL, Lifebox 25GB standart+ üyeliği için aylık ücreti 11,58 TL, Fizy Basic+ üyeliği için aylık ücreti 12,38 TL'dir. bu ücretler GNÇ Ekstra 12GB paket ücretine dahil olup bu bedeller, Turkcell ödeme ve e-para hizmetleri a.ş (“paycell”) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile Turkcell tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanya içerisinde yer alan 10 GB Turkcell WiFi faydası 4,06 TL olarak bu karar doğrultusunda güncellenmiştir. Bu tutar kampanya fiyatına dahil olup, Turkcell Ödeme ve E-para Hizmetleri A.Ş.("Paycell") tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile Turkcell tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir. Bu 4,06 TL'lik tutar üzerinden sosyal destek indirimi uygulanmaz.
 • Kampanyadan 12 aylık taahhüt süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirimlerin toplamı ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.
 • Kampanyaya katılan aboneler için, kampanyadan faydalanılan süre boyunca alınan indirimlerin toplamı hesaplanırken kampanya kapsamında sunulan 20 GB ilk ay faydasının 45,70 TL bedeli hesaplamaya dahil edilir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS/mms’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS/mms’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCell yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. fct cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

Katılım Kriterleri

 • Paketten TC vatandaşı olan ve Paycell mobil ödeme onayı olan Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri yararlanabilir. Paketten hat sahibi yaşı 26 dan küçük olan veya kullanıcı yaşı 7 – 25 arasında( 7 ve 25 dahil) olan aboneler yararlanabilir.
 • GNÇ Ekstra 12GB paketi her yöne 1000 dk, her yöne 250 SMS, 10 GB internet, Facebook/Twitter/Youtube/Instagram/TikTok yönüne geçerli 2GB internet, sesli ve görüntülü aramalar dışında Whatsapp ve BiP’de geçerli sınırsız mesajlaşma,  Lifebox’ta geçerli aylık 5GB internet, TV+’da geçerli aylık 5GB internet ve Fizy’de geçerli aylık 5GB, BiP’te geçerli 5GB internet ve GNÇ Maksi Life paketi, Turkcell Wifi noktalarında geçerli 10GB Wifi interneti içerir. 
 • GNÇ Mega Life paketi TV+ Mini paket üyeliği, Lifebox 25GB Standart+ üyeliği, Fizy Basic+ üyeliği içerir. Tv+ hizmeti Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. tarafından, Lifebox hizmeti Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş tarafından, Fizy hizmeti Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet sunulmaktadır.  

Ücretlendirme

 • 20.12.2023 tarihi itibarıyla paket ücreti KDV, ÖİV dahil 420 TL'dir.
 • 10.08.2023 tarihinden itibaren GNÇ Ekstra 12GB paketinin ücreti KDV ve ÖİV dahil 380 TL olarak güncellenecektir.
 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır. Paket ücreti 304,73 TL olacaktır.
 • Fiyata KDV, ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • TV+ Mini paket üyeliği için aylık ücret 16,10 TL, Lifebox 25GB Standart+ üyeliği için aylık ücreti 15,23 TL, Fizy Basic+ üyeliği için aylık ücreti 16,29 TL'dir. Bu ücretler GNÇ Ekstra 12 GB paket ücretine dahil olup bu bedeller, Turkcell Ödeme ve E-para Hizmetleri A.Ş (“PAYCELL”) tarafından sunulan Mobil Ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Paketin yurt içi her yöne ses ve SMS faydaları KKTCELL yönüne de geçerlidir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Paket, Turkcell Superonline tarafından sunulmakta olan WiFi hizmeti kapsamında 10 GB Turkcell WiFi data kullanım hakkı içermektedir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

SMS
 • GNCEKSTRA12GBAYLIK yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000