Akıllı Fatura Kampanyası

Faturası sözünden çıkmasın isteyenlere Akıllı Fatura özelliği!

Ücretsiz İncele

Kampanyaya katılım 16 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Akıllı Fatura Kampanyası

Akıllı Fatura Kampanyası

Akıllı Fatura Kampanyası ile faturanız sözünden çıkmaz! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz devreye girer; kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir. Siz de isterseniz tek bir SMS atıp paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz. Böylece fatura tutarınız tamamen kontrolünüzde olur. Böyle şeyler Turkcell'de olur!

Akıllı Fatura Kampanyası, başvuru sonrasında telefonunuza gönderilen onay mesajını yanıtlamanızın ardından başlar ve iptal edilmediği sürece devam eder.
Yurt içinde, yurt dışına doğru ve yurt dışındayken paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan ücretli dakika, SMS,MMS ve internet kullanımı yapmak istediğinizde kullanımınız kısıtlayarak durdurur, size SMS, hücresel mesaj veya anons ile bilgilendirme yapılır. 
İsterseniz, bireysel faturalı müşterilerimize sunulan ve kriterlerini sağladığınız Turkcell paketlerini veya Akıllı Fatura kapsamında sunduğumuz ek paketleri alarak kullanım yapabilirsiniz.

Akıllı Fatura Kampanyası’ndan faydalanan müşterilerimiz için geçerli ek paketler;

  • 5 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 Dakika. Almak için EKLE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • 5 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 SMS. Almak için EKLE SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • 5 TL’ye yurt içinde geçerli 100 MB. Almak için EKLE MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • 5 TL, 10 TL ve 20 TL Paketleri. Almak için EKLE 5TL, EKLE 10TL, EKLE 20TL yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
5 TL ücretine KDV ve ÖİV dâhildir. Dakika, SMS, MB ve TL paketlerinin ücretlendirme periyodu müşterimizin tarifesi ile aynıdır.
Akıllı Fatura Kampanyası kapsamında fatura döneminin birinci gününde, fatura kesim tarihinde çıkacak tahmini fatura tutarıyla ilgili bilgilendirme SMS’i gönderilir. Bu tutarın üstüne ek tutarlar geldiğinde ara bilgilendirmeler yapılır. Fatura kesimi gerçekleştikten sonra da çıkan fatura tutarı ile ilgili bilgilendirme SMS’i gönderilir. Bilgilendirme SMS’leri AKILLI FAT. adresinden gönderilir.

 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

BENZER KAMPANYALAR

Sayfayı kaydırın