Daha Fazla Bilgi

Gözde ve Çifte Kazanç tekliflerinde, yüklemeniz karşılığında tanımlanan bedava/indirimli kullanımlarınız için herhangi bir ücret söz konusu değildir.

AvantajFiyat
Fırsat
Paketlerinde 

Yurt içi her yöne 180 SMS ve 180 DK
12 TL
Yurt içi her yöne 300 SMS ve 300 DK20 TL
Yurt içi her yöne 450 SMS ve 450 DK30 TL
Sohbet 200Yurt içi her yöne 200 DK10 TL
Sohbet 400Yurt içi her yöne 400 DK15 TL
Ek 2000 SMSHer yöne ek 2000 SMS3 TL
İkili 10Yurt içi her yöne 100 DK ve 100 MB internet10 TL
Avantaj 20Yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB20 TL
Avantaj 25Yurt içi her yöne 500 dakika, 2GB internet25 TL
Süper AvantajYurt içi her yöne 500 dakika, 1000sms, 2GB internet19 TL
Süper Avantaj 25Yurt içi her yöne 500 dakika, 1000sms, 3GB internet25 TL
Avantaj 29Yurt içi her yöne 500 dakika, 1000sms, 4GB internet29 TL
Avantaj 39Yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000sms, 4GB internet39 TL


 • Yukarıda belirtilen tüm paket fiyatlarına KDV (%18), ÖİV (%25) dahildir. 
 • Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen hedef kitleler, Fırsat, Sohbet 200, Sohbet 400, Ek 2000sms, İkili 10,  Avantaj 20, Avantaj 25, Avantaj 29, Avantaj 39, Süper Avantaj, Süper Avantaj 25, Aylık Teklif, Gözde Teklif ve Çifte Kazanç Kampanyası tekliflerine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.  
Fırsat Paketleri: 

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 

 • 12 TL’ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 180 dakika ve 180 SMS (04.112013 - 02.02.2014 tarihleri arasında kampanyaya kayıt edilen aboneler bu paketi 15 TL'den alabileceklerdir).
 • 20 TL’ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 300 dakika ve 300 SMS
 • 30 TL karşılığında 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 450 dakika ve 450 SMS alabileceklerdir. Paketler aynı ay içerisinde 1'den fazla kez alınabilir.
 • Son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, son 3 ayda gelen aramaları giden aramalarının %20 altında olan Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre en az %15 azalan, gelen aramalarının diğer operatör oranı %20'nin üzerinde olan, son ay hiç sms atmamış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, Son 3 aylık harcaması ortalama 30 TL ve üzerinde olan, bir önceki aya göre son ayda giden SMS adedini %12 ve üzeri artırmış olan, tek seferde 12 TL ve üzeri yükleme yapan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 9 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay gelen aramaları giden aramalarının %10 ve üzerinde olan, son ay en az 5 farklı diğer operatör numarasıyla konuşan aboneler.
 • 3 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 10 günden fazla olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamı, önceki 2 ayın giden aramalarının ortalamasının %10 altında olan, yaşı 25 ve üzerinde olan, son ayda data paketi almamış olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifesi'nde olmayan aboneler.


Aylık Paket:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 19 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri her yöne 250 dakika ve sadece Turkcell içi 250 dakika teklifini alabileceklerdir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %3 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %38 ve üzerinde olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %24'den küçük olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %23'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 35 dakikadan fazla olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan,Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 ve üzeri artan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedinden %3 fazla olan aboneler.
Aylık Paket 27.06.2014 tarihi itibarıyla sona ermiştir.

Gözde Teklif:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler 90 gün boyunca hatlarına tek seferde yaptıkları tüm

 • 15-19 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 15 gün boyunca, 
 • 20-24 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 20 gün boyunca, 
 • 25-29 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 25 gün boyunca, 
 • 30 TL ve üzeri yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 30 gün boyunca, tarifeleri ne olursa olsun 10 dakikası 65 kuruştan ücretlendirilecektir. 10 TL ve üzeri kredi transferler de yükleme gibi değerlendirilecektir ve aboneye hatlarına yaptıkları kredi transfer aralığına göre ilgili fayda sunulacaktır. 
Aşağıdaki kriterleri belirtilen aboneler Gözde teklife otomatik kayıt edilecektir:  

 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %5 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %27 ve üzerinde olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki data kullanım miktarı son 3 aydaki toplam data kullanım miktarından %2 fazla olan ve son 3 aydaki ortalama aranma süresi 50 dakikadan fazla olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %12'den küçük olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %21'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 45 dakikadan fazla olan  kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 ve üzeri artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 40 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedinden %5 fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
Aşağıda kriterleri belirtilen kitleler  ise "Gözde" teklife kayıt edilebilmeleri için 5010 gelen onay SMS’ine EVET yazıp cevaplamaları gerekmektedir:
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %21'den büyük %30 dan küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 20 - 45 dakika arasında olan  kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 - %10 artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 20 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedine eşit veya altında olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.


Çifte Kazanç Kampanyası:

Aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Çifte Kazanç Kampanyasına" kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.
 

Kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla, Turkcell'de en az 1 adet "aramaya ve aranmaya açık" durumda bireysel hattı bulunan aboneler içerisinden, aynı zamanda en az 1 adet "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumda faturasız bireysel hattı olan aboneler. "Aramaya ve aranmaya açık" hat genç plus ve turist tarifesi haricindeki bir tarifede olmalı, "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumdaki hat ise  genç, genç plus ve turist tarifesi haricindeki bir tarifede olmalıdır.

Kampanya iletişimini alacak hatlar "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki bireysel hatlar olacaktır. İletişimi alacak ve kampanyaya katılacak aboneler, TCKN başına maksimum 5 ses hattı kayıt olması ile sınırlandırılmıştır. Üzerine 5'ten fazla hat kayıtlı olan aboneler iletişimi almayacak ve kampanyadan yararlanamayacaktır. 

Sohbet 200 Paketi:
10 Mayıs 2014'den itibaren, aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 10 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri 200 dakika teklifini alabileceklerdir.

 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 10 günden fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.           
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay diğer operatör yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda gelen aramalarının dakika toplamına oranı %30'dan fazla olan aboneler. 
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %25'ten küçük olan, son 3 ayda yükledigi kart tipinin en az %10 u 12 TL'lik kart olan, kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 10 günden fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %10 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %20 ve üzerinde olan aboneler.         
Sohbet 400 Paketi:
10 Mayıs 2014'den itibaren, aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 15 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri 400 dakika teklifini alabileceklerdir.

 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 2 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 12 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 10 TL bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %9 artmış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %10 azalan, paket dışı ses harcaması 5-25 TL olan aboneler.


Ek 2000 SMS Kampanyası:

"Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen, Sohbet200, Sohbet400 veya Bol Paketlerinden herhangi birini alabilen aboneler "Ek 2000SMS" teklifini de alabileceklerdir. Ek2000 SMS Kampanyası, abonelerin Sohbet200, Sohbet400 veya Bol Paket'e kayıt edildiği tarihten itibaren 90 gün boyunca geçerlidir. Aboneler 90 gün içinde ve bu 3 paketten herhangi birinden aktif olarak faydalanırken ek 3 TL daha vererek 30 gün boyunca yurt içi her yöne kullanabilecekleri 2000 SMS alabilecekler. Aboneler 90 gün dolduğunda veya 90 gün içinde olup bu 3 paketten herhangi birinden faydalanmadığı sürede Ek 2000 SMS kampanyasından faydalanamazlar. Ek 2000 SMS Paketi 30 günde en fazla 1 kez alınabilir. Tekrar bu paketi almak isteyen aboneler en son aldıkları Ek 2000 SMS Paketi'nin üzerinden 30 gün geçtikten sonra, hala 90 günlük kampanya süresi içindelerse ve aktif Sohbet200, sohbet400 veya Bol Paketleri varsa tekrar SMS ile talepte bulunabilirler.  Ek 2000 SMS Paketi otomatik yenilenmez, almak istedikleri takdirde abonelerin tekrar SMS ile talepte bulunması gerekir.  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. faydalar 3. şahıslara devredilemez.      


İkili 10:

"Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "İkili 10" teklifine kayıt edilecektir. 21 Nisan 2015'den itibaren: 

                                                                                                                 

 • 2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus Bizbize Canımın Üçü, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %12 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 10 günden fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan müşteriler.
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus Bizbize Canımın Üçü, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son ay diğer operatör yönünden gelen aramalarının , son 2 ayda gelen aramalarının dakika toplamına oranı %20'den fazla olan müşteriler.
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus Bizbize Canımın Üçü, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 2 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %15'ten küçük olan, son 2 ayda yükledigi kart tipinin en az %10 u 15 TL'lik kart olan, kayıt sırasında bakiyesi 5 TL ve üzeri olan müşteriler.
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus Bizbize Canımın Üçü, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki data kullanımı %18 azalan ve son 2 ayda yükledigi kart tipinin en az %10 u 15 TL'lik kart olan, kayıt sırasında bakiyesi 5 TL ve üzeri olan müşteriler.     

 

Paket istenirse aynı ay içinde birden fazla kez alınabilir. Verilen paket faydası tekrar aynı paket üst üste alınmadığı sürece 30 gün sonunda iptal edilir bir sonraki aya aktarılmaz. Kampanya süresi kayıt tarihinden itibaren 90 gündür. Paket fiyatına KDV, ÖİV dahildir.Verilen faydalar 3. şahıslara devredilemez.Avantaj 20:

"Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Avantaj 20" teklifine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir. 14 Mayıs 2015'den itibaren:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 • 2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus, Bizbize Canımın Üçü, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %7 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %18 ve üzerinde olan müşteriler.
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus, Bizbize Canımın Üçü, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki data kullanım miktarı son 2 aydaki toplam data kullanım miktarından %3 fazla olan ve son 2 aydaki ortalama aranma süresi 16 dakikadan fazla olan müşteriler.                                                   
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus, Bizbize Canımın Üçü, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 2 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %6'dan küçük olan müşteriler.
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus, Bizbize Canımın Üçü, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 2 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %11'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 10 dakikadan fazla olan  kayıt sırasında bakiyesi 19 TL ve üzeri olan müşteriler.
 •  2 aydan fazla süredir Turkcell müşterisi olan, Genç, Genç Plus, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 ve üzeri artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 30 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 2 ayda attığı ortalama SMS adedinden %2 fazla olan müşteriler. 
Paket istenirse aynı ay içinde birden fazla kez alınabilir. Verilen paket faydası tekrar aynı paket üst üste alınmadığı sürece 30 gün sonunda iptal edilir bir sonraki aya aktarılmaz. Kampanyaya katılım süresi kayıt tarihinden itibaren 90 gündür. Paket fiyatına KDV, ÖİV dahildir.Verilen faydalar 3. şahıslara devredilemez.

 

19.06.2015 tarihi itibarıyla Konuş Kazan Tarifesi'nde bulunana müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanamamaktadır.

Avantaj 25:

"Yeni Hazır kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Avantaj 25 Paketi" teklifine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verlecektir. 17 Eylül 2015'den itibaren:    


 • Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 25 TL bakiyesi olan müşteriler.
 • Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %6 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %10 artmış müşteriler.
 • Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %11 azalan, paket dışı ses harcaması 8 TL ve üzeri olan müşteriler.
 • Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9TL ve üzeri olan müşteriler.
Paket istenirse aynı ay içinde birden fazla kez alınabilir. Verilen paket faydası tekrar aynı paket üst üste alınmadığı sürece 30 gün sonunda iptal edilir bir sonraki aya aktarılmaz. Kampanya süresi kayıt tarihinden itibaren 90 gündür. Paket fiyatına KDV, ÖİV dahildir.Verilen faydalar 3. şahıslara devredilemez.

Avantaj 20 ve Avantaj 25  paketlerinden yararlanan abonelerimiz 13.12.2015 tarihi itibarıyla yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.

Süper Avantaj:

"Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Süper Avantaj Paketi" teklifine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verlecektir. 13 Ocak 2016'dan itibaren: 

 • Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 7 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 20 TL bakiyesi olan aboneler.
 • Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %9 artmış aboneler.
 • Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %8 azalan, paket dışı ses harcaması 7 TL ve üzeri olan aboneler.
 • Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 6TL ve üzeri olan aboneler.
Paket istenirse aynı ay içinde birden fazla kez alınabilir. Verilen paket faydası tekrar aynı paket üst üste alınmadığı sürece 30 gün sonunda iptal edilir bir sonraki aya aktarılmaz. Kampanya süresi kayıt tarihinden itibaren 90 gündür. Paket fiyatına KDV, ÖİV dahildir.Verilen faydalar 3. şahıslara devredilemez. 


Süper Avantaj 25:

"Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Süper Avantaj 25 Paketi" teklifine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verlecektir. 13 Ocak 2016'dan itibaren: Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 25TL bakiyesi olan aboneler.

 • Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %7 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %12 artmış aboneler.
 • Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %10 azalan, paket dışı ses harcaması 11 TL ve üzeri olan aboneler.
 • Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 70mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9TL ve üzeri olan aboneler.

Avantaj 29:

"Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Avantaj 29 Paketi" teklifine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verlecektir.

Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 25 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 29 TL bakiyesi olan aboneler.
Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %8 artmış aboneler.
Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %7 azalan, paket dışı ses harcaması 11 TL ve üzeri olan aboneler.
Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9TL ve üzeri olan aboneler.

Avantaj 39:

"Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Avantaj 39 Paketi" teklifine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verlecektir. 

Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 13 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 25 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 39 TL bakiyesi olan aboneler.
Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %8 artmış aboneler.
Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %6 azalan, paket dışı ses harcaması 12 TL ve üzeri olan aboneler.
Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 11TL ve üzeri olan aboneler.


 

Diğer
Yeni Hazır Kart Sadakat Programı ile belirlenen aboneler otomatik kayıt edilecektir. Turkcell POS Kanalı
 • Yeni Hazır Kart Sadakat Programı standart bir istatistik yazılımı vasıtasıyla üretilen puanlama doğrultusunda yapılan operasyonel planlama ve faaliyetlerin bütünüdür. Bu program kapsamında belirlenen bireysel ön ödemeli abonelere çeşitli teklifler sunulacak ve kısa mesaj gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır.
 • Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Çifte Kazanç Kampanyasında kazandığınız bedava dakikaların ve Fırsat Paketlerindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Bedava dakikaların veya paket dakikalarınızın bitmesi halinde başka bir paketiniz yoksa kendi tarifenizden ücretlendirilirsiniz. 
  • Gözde teklifte aboneler, kayıt tarihinden itibaren 90 gün içerisinde, yaptıkları 30 TL altı yüklemelerinde yükledikleri TL kadar gün, 30 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca her yöne 10 dakikası 65 kuruştan görüşeceklerdir. 1. sn'de 46,25 kuruş, 61. sn'de 21,11 kuruş şeklindedir. Yükleme yapılmadığı ya da indirim süresi bittiğinde aboneler kendi tarifelerinden ücretlendirileceklerdir.
  • Gözde teklifte 90 gün içinde yapılan tüm yüklemelerde, aboneler yükledikleri TL'ye karşılık gelen süre boyunca her yöne 10 dakikası 65 kuruştan görüşeceklerdir. 
   • 15-19 TL 15 gün,
   • 20-24 TL 20 gün,
   • 25-29 TL 25 gün,
   • 30 TL ve üzeri 30 gün boyunca. (Yukarıda belirtilen yükleme miktarları tek seferde yapılmalıdır. Fayda süresi yükleme tarihinden itibaren geçerlidir.)
 • Kampanya iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılamazsınız.
 • Haftalık ve günlük kampanyalarınızı öncelikli olarak kullanırsınız.
 • Numara değişikliği veya SİM kart değişikliğinde kampanyanız devam eder. Devir, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği, servisler arası geçiş veya geri verme durumlarında kampanyanız iptal olur. 

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
 • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
Sayfayı kaydırın