Yeni Hazır Kart Sadakat Programı

Hazır Kart aboneleri Turkcell'de kaldıkça dakika, sms ya da internet paketi kazanıyor!

İncele

Kampanyaya katılım 02 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Yeni Hazır Kart Sadakat Programı

Yeni Hazır Kart Sadakat Programı

Turkcell'de kalmak için artık daha çok nedeniniz var! Gözde ve Çifte Kazanç teklifleri ile avantaj elde edebilir, hediye dakika, sms ve internet fırsatından yararlanabilirsiniz.
Gözde ve Çifte Kazanç tekliflerinde, yüklemeniz karşılığında tanımlanan bedava/indirimli kullanımlarınız için herhangi bir ücret söz konusu değildir.

AvantajFiyat
Fırsat
Paketlerinde 

Yurt içi her yöne 180 SMS ve 180 DK
12 TL
Yurt içi her yöne 300 SMS ve 300 DK20 TL
Yurt içi her yöne 450 SMS ve 450 DK30 TL
3lü Teklif 1GBYurt içi her yöne 500 DK, 1000 SMS ve 1GB Internet
30 TL
Rahat 1GBYurt içi her yöne 500 DK ve 1GB Internet25TL
Sohbet 250Yurt içi her yöne 250 DK15 TL
Sohbet 100Yurt içi her yöne 100 DK10 TL
Aylık PaketYurt içi her yöne 250 DK + Turkcell'lilerle 250 DK19 TL
 • Yukarıda belirtilen tüm paket fiyatlarına KDV (%18), ÖİV (%25) dahildir. 
 • Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen hedef kitleler, Fırsat Paketleri,  3lü Teklif 1GB, Rahat 1GB, Sohbet 250 Paketi, Sohbet 100 Paketi, Aylık Paket, Gözde Teklif ve Çifte Kazanç Kampanyası tekliflerine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.
Fırsat Paketleri: 

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 

 • 12 TL’ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 180 dakika ve 180 SMS (04.112013 - 02.02.2014 tarihleri arasında kampanyaya kayıt edilen aboneler bu paketi 15 TL'den alabileceklerdir.)
 • 20 TL’ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 300 dakika ve 300 SMS
 • 30 TL karşılığında 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 450 dakika ve 450 SMS alabileceklerdir. Paketler aynı ay içerisinde 1den fazla kez alınabilir.
 • Son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, son 3 ayda gelen aramaları giden aramalarının %20 altında olan Genç, Genç Plus ve Turist tarifesinde olmayan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre en az %15 azalan, gelen aramalarının diğer operatör oranı % 20 nin üzerinde olan, son ay hiç sms atmamış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, Son 3 aylık harcaması ortalama 30 TL ve üzerinde olan, bir önceki aya göre son ayda giden SMS adedini %12 ve üzeri artırmış olan, tek seferde 12 TL ve üzeri yükleme yapan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 9 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay gelen aramaları giden aramalarının %10 ve üzerinde olan, son ay en az 5 farklı diğer operatör numarasıyla konuşan aboneler.
 • 3 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 10 günden fazla olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamı, önceki 2 ayın giden aramalarının ortalamasının %10 altında olan, yaşı 25 ve üzerinde olan, son ayda data paketi almamış olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifesi'nde olmayan aboneler.
3lü Teklif 1GB:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 30 TL'ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB Internet alabileceklerdir. Paket, aynı ay içerisinde 1den fazla kez alınabilir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 2 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 14 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 30 TL bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %6 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %9 artmış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %8 azalan, paket dışı ses harcaması 5 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 5TL ve üzeri olan aboneler.
Rahat 1GB:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 25 TL'ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 500 dakika ve 1 GB Internet alabileceklerdir. Paket, aynı ay içerisinde 1den fazla kez alınabilir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 12 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 25 TL bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %11 artmış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %10 azalan, paket dışı ses harcaması 7 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 7TL ve üzeri olan aboneler.

Sohbet250 Paketi:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 15 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri 250 dakika teklifini alabileceklerdir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %5 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %27 ve üzerinde olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki data kullanım miktarı son 3 aydaki toplam data kullanım miktarından %2 fazla olan ve son 3 aydaki ortalama aranma süresi 50 dakikadan fazla olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %12'den küçük olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %21'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 45 dakikadan fazla olan kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 ve üzeri artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 40 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedinden %5 fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibariyle 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
Sohbet100 Paketi:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 10 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri 100 dakika teklifini alabileceklerdir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 15 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 10 TL bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 3 ay ortalamasına göre %4 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %10 artmış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %7 azalan, paket dışı ses harcaması 5-25 TL olan aboneler.

Aylık Paket:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 19 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri her yöne 250 dakika ve sadece Turkcell içi 250 dakika teklifini alabileceklerdir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %3 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %38 ve üzerinde olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %24'den küçük olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %23'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 35 dakikadan fazla olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 ve üzeri artan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedinden %3 fazla olan aboneler.

Gözde Teklif:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler 90 gün boyunca hatlarına tek seferde yaptıkları tüm

 • 15-19 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 15 gün boyunca, 
 • 20-24 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 20 gün boyunca, 
 • 25-29 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 25 gün boyunca, 
 • 30 TL ve üzeri yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 30 gün boyunca, tarifeleri ne olursa olsun 10 dakikası 65 kuruştan ücretlendirilecektir. 10 TL ve üzeri kredi transferler de yükleme gibi değerlendirilecektir ve aboneye hatlarına yaptıkları kredi transfer aralığına göre ilgili fayda sunulacaktır. 
Aşağıdaki kriterleri belirtilen aboneler Gözde teklife otomatik kayıt edilecektir:  

 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %5 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %27 ve üzerinde olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç , Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki data kullanım miktarı son 3 aydaki toplam data kullanım miktarından %2 fazla olan ve son 3 aydaki ortalama aranma süresi 50 dakikadan fazla olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %12'den küçük olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %21'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 45 dakikadan fazla olan  kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 ve üzeri artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 40 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedinden %5 fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
Aşağıda kriterleri belirtilen kitleler  ise "Gözde" teklife kayıt edilebilmeleri için 5010 gelen onay SMS’ine EVET yazıp cevaplamaları gerekmektedir:
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %21'den büyük %30 dan küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 20-45 dakika arasında olan  kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %5- %10 artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 20 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedine eşit veya altında olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.


Çifte Kazanç Kampanyası:

Aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Çifte Kazanç Kampanyasına" kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.
 
 • Kampanyaya kayıt tarihi itibariyle, Turkcell'de en az 1 adet "aramaya ve aranmaya açık" durumda bireysel hattı bulunan aboneler içerisinden, aynı zamanda en az 1 adet "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumda faturasız bireysel hattı olan aboneler. "Aramaya ve aranmaya açık" hat genç plus ve turist tarifesi haricindeki bir tarifede olmalı, "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumdaki hat ise  genç, genç plus ve turist tarifesi haricindeki bir tarifede olmalıdır.
  Kampanya iletişimini alacak hatlar "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki bireysel hatlar olacaktır. İletişimi alacak ve kampanyaya katılacak aboneler, TCKN başına maksimum 5 ses hattı kayıt olması ile sınırlandırılmıştır. Üzerine 5'ten fazla hat kayıtlı olan aboneler iletişimi almayacak ve kampanyadan yararlanamayacaktır. 
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Diğer

Yeni Hazır Kart Sadakat Programı ile belirlenen aboneler otomatik kayıt edilecektir.Turkcell POS Kanalı

BENZER KAMPANYALAR

Sayfayı kaydırın