Yeni Hazır Kart Sadakat Programı

Hazır Kart aboneleri Turkcell'de kaldıkça dakika, sms ya da internet paketi kazanıyor!

Detaylı Bilgi

Kampanyaya katılım 02 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Yeni Hazır Kart Sadakat Programı

Yeni Hazır Kart Sadakat Programı

Turkcell'de kalmak için artık daha çok nedeniniz var! Gözde ve Çifte Kazanç teklifleri ile avantaj elde edebilir, hediye dakika, sms ve internet fırsatından yararlanabilirsiniz.
Gözde ve Çifte Kazanç tekliflerinde, yüklemeniz karşılığında tanımlanan bedava/indirimli kullanımlarınız için herhangi bir ücret söz konusu değildir.

AvantajFiyat
Fırsat
Paketlerinde 

Yurt içi her yöne 180 SMS ve 180 DK
12 TL
Yurt içi her yöne 300 SMS ve 300 DK20 TL
Yurt içi her yöne 450 SMS ve 450 DK30 TL
3lü Teklif 1GBYurt içi her yöne 500 DK, 1000 SMS ve 1GB İnternet
30 TL
Rahat 1GBYurt içi her yöne 500 DK ve 1GB İnternet25TL
Sohbet 250Yurt içi her yöne 250 DK15 TL
Sohbet 100Yurt içi her yöne 100 DK10 TL
Sohbet 200Yurt içi her yöne 200 DK10 TL
Sohbet 400Yurt içi her yöne 400 DK15 TL
Konuş 500Yurt içi her yöne 500 DK19 TL
Ek 1GB1GB İnternetÜcretsiz*
Ek 2000 SMSHer yöne ek 2000 SMS3 TL
Diğer Yön 300Turkcell dışındaki diğer yönlere 300 DK5 TL

 

*Konuş500, Rahat1GB veya 3lü Teklif 1GB paketlerinden herhangi birini alabilen aboneler "Ek 1GB "teklifini de otomatik olarak alabileceklerdir.

 • Yukarıda belirtilen tüm paket fiyatlarına KDV (%18), ÖİV (%25) dahildir. 
 • Yeni Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen hedef kitleler, Fırsat Paketleri, 3lü Teklif 1GB, Rahat 1GB, Sohbet 250 Paketi, Sohbet 100 Paketi, Aylık Paket, Gözde Teklif ve Çifte Kazanç Kampanyası tekliflerine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.  
Fırsat Paketleri: 

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 

 • 12 TL’ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 180 dakika ve 180 SMS (04.112013 - 02.02.2014 tarihleri arasında kampanyaya kayıt edilen aboneler bu paketi 15 TL'den alabileceklerdir).
 • 20 TL’ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 300 dakika ve 300 SMS
 • 30 TL karşılığında 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 450 dakika ve 450 SMS alabileceklerdir. Paketler aynı ay içerisinde 1'den fazla kez alınabilir.
 • Son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, son 3 ayda gelen aramaları giden aramalarının %20 altında olan Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre en az %15 azalan, gelen aramalarının diğer operatör oranı %20'nin üzerinde olan, son ay hiç sms atmamış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, Son 3 aylık harcaması ortalama 30 TL ve üzerinde olan, bir önceki aya göre son ayda giden SMS adedini %12 ve üzeri artırmış olan, tek seferde 12 TL ve üzeri yükleme yapan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 9 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay gelen aramaları giden aramalarının %10 ve üzerinde olan, son ay en az 5 farklı diğer operatör numarasıyla konuşan aboneler.
 • 3 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 10 günden fazla olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamı, önceki 2 ayın giden aramalarının ortalamasının %10 altında olan, yaşı 25 ve üzerinde olan, son ayda data paketi almamış olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifesi'nde olmayan aboneler.
3lü Teklif 1GB:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 30 TL'ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB İnternet alabileceklerdir. Paket, aynı ay içerisinde 1'den fazla kez alınabilmekte olup, en fazla 250 kez alınabilir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 2 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 14 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 30 TL bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %6 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %9 artmış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %8 azalan, paket dışı ses harcaması 5 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 5 TL ve üzeri olan aboneler.

27 Haziran 2014 tarihinden itibaren "Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen, 3lü Teklif 1GB paketinden alabilen aboneler "Ek 1GB "teklifini de otomatik olarak alabileceklerdir.

Rahat 1GB:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 25 TL'ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 500 dakika ve 1 GB İnternet alabileceklerdir. Paket, aynı ay içerisinde 1'den fazla kez alınabilir.
Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 25 TL'ye 30 gün yurt içi her yöne kullanabilecekleri 500 dakika ve 1 GB İnternet alabileceklerdir. Paket, aynı ay içerisinde 1den fazla kez alınabilir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 12 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 25 TL bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %11 artmış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %10 azalan, paket dışı ses harcaması 7 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50mb üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 7 TL ve üzeri olan aboneler.

27 Haziran 2014 tarihinden itibaren "Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen,  Rahat1GB paketinden alabilen aboneler "Ek 1GB "teklifini de otomatik olarak alabileceklerdir.


Sohbet250 Paketi:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 15 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri 250 dakika teklifini alabileceklerdir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %5 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %27 ve üzerinde olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki data kullanım miktarı son 3 aydaki toplam data kullanım miktarından %2 fazla olan ve son 3 aydaki ortalama aranma süresi 50 dakikadan fazla olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %12'den küçük olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %21'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 45 dakikadan fazla olan kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 ve üzeri artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 40 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedinden %5 fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
Sohbet100 Paketi:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 10 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri 100 dakika teklifini alabileceklerdir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını %11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 15 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 10 TL bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 3 ay ortalamasına göre %4 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %10 artmış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %7 azalan, paket dışı ses harcaması 5-25 TL olan aboneler.

Aylık Paket:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 19 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri her yöne 250 dakika ve sadece Turkcell içi 250 dakika teklifini alabileceklerdir.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %3 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %38 ve üzerinde olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %24'den küçük olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %23'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 35 dakikadan fazla olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan,Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 ve üzeri artan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedinden %3 fazla olan aboneler.
Aylık Paket 27.06.2014 tarihi itibarıyla sona ermiştir.

Gözde Teklif:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler 90 gün boyunca hatlarına tek seferde yaptıkları tüm

 • 15-19 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 15 gün boyunca, 
 • 20-24 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 20 gün boyunca, 
 • 25-29 TL yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 25 gün boyunca, 
 • 30 TL ve üzeri yüklemeleri için yükledikleri tarihten itibaren 30 gün boyunca, tarifeleri ne olursa olsun 10 dakikası 65 kuruştan ücretlendirilecektir. 10 TL ve üzeri kredi transferler de yükleme gibi değerlendirilecektir ve aboneye hatlarına yaptıkları kredi transfer aralığına göre ilgili fayda sunulacaktır. 
Aşağıdaki kriterleri belirtilen aboneler Gözde teklife otomatik kayıt edilecektir:  

 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %5 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %27 ve üzerinde olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki data kullanım miktarı son 3 aydaki toplam data kullanım miktarından %2 fazla olan ve son 3 aydaki ortalama aranma süresi 50 dakikadan fazla olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %12'den küçük olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %21'den küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 45 dakikadan fazla olan  kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 ve üzeri artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 40 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedinden %5 fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
Aşağıda kriterleri belirtilen kitleler  ise "Gözde" teklife kayıt edilebilmeleri için 5010 gelen onay SMS’ine EVET yazıp cevaplamaları gerekmektedir:
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %21'den büyük %30 dan küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 20 - 45 dakika arasında olan  kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 - %10 artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 20 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 3 ayda attığı ortalama SMS adedine eşit veya altında olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.


Çifte Kazanç Kampanyası:

Aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Çifte Kazanç Kampanyasına" kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.
 

Kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla, Turkcell'de en az 1 adet "aramaya ve aranmaya açık" durumda bireysel hattı bulunan aboneler içerisinden, aynı zamanda en az 1 adet "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumda faturasız bireysel hattı olan aboneler. "Aramaya ve aranmaya açık" hat genç plus ve turist tarifesi haricindeki bir tarifede olmalı, "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumdaki hat ise  genç, genç plus ve turist tarifesi haricindeki bir tarifede olmalıdır.

Kampanya iletişimini alacak hatlar "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki bireysel hatlar olacaktır. İletişimi alacak ve kampanyaya katılacak aboneler, TCKN başına maksimum 5 ses hattı kayıt olması ile sınırlandırılmıştır. Üzerine 5'ten fazla hat kayıtlı olan aboneler iletişimi almayacak ve kampanyadan yararlanamayacaktır. 

Sohbet 200 Paketi:
10 Mayıs 2014'den itibaren, aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 10 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri 200 dakika teklifini alabileceklerdir.

 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 10 günden fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.           
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay diğer operatör yönünden gelen aramalarının , son 3 ayda gelen aramalarının dakika toplamına oranı %30'dan fazla olan aboneler.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 3 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %25'ten küçük olan, son 3 ayda yükledigi kart tipinin en az %10 u 12 TLlik kart olan, kayıt sırasında bakiyesi 7 TL ve üzeri olan aboneler
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %10 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 10 günden fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %10 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %20 ve üzerinde olan aboneler.         
Sohbet 400 Paketi:
10 Mayıs 2014'den itibaren, aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 15 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabilecekleri 400 dakika teklifini alabileceklerdir.

 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 2 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 12 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 10 TL bakiyesi olan aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %5 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %9 artmış aboneler.
 • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç,Genç Plus ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %10 azalan, paket dışı ses harcaması 5-25 TL olan aboneler.

Konuş500 Paketi:

 

Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler "Konuş500 Paketi" teklifine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir. 27 Haziran 2014'den itibaren;

 • 2 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, diğer operatör konuşmaları önceki aya kıyasla en az %6 artmış, gelen aramalarının diğer operatör oranı %28 ve üzerinde olan aboneler.
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki data kullanım miktarı son 2 aydaki toplam data kullanım miktarından %2 fazla olan ve son 2 aydaki ortalama aranma süresi 30 dakikadan fazla olan aboneler.                                                      
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen aramalarının , son 2 ayda Turkcell yönünden gelen aramalarının dakika toplamına oranı %6'dan küçük olan aboneler.
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son 2 ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %16'dan küçük olan, son aydaki diğer operatörlerden aranma süresi 25 dakikadan fazla olan  kayıt sırasında bakiyesi 19 TL ve üzeri olan aboneler
 • 2 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Genç, Genç Plus, Turist Tarifeleri ve Tarife Saniye'de olmayan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 ve üzeri artan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 30 günden az olan, son ayda attığı SMS toplamının, son 2 ayda attığı ortalama SMS adedinden %2 fazla olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 10 TL'den fazla bakiyesi olan aboneler.
Paket istenirse aynı ay içinde birden fazla kez alınabilir, verilen paket faydası tekrar aynı paket üst üste alınmadığı sürece 30 gün sonunda iptal edilir bir sonraki aya aktarılmaz. 
Kampanyaya katılım süresi kayıt tarihinden itibaren 40 gündür. 
Kampanyadan yararlanılığı takdirde kullanım süresi 90 gündür. 
Paket fiyatına KDV, ÖİV dahildir. Verilen faydalar 3. şahıslara devredilemez.

27 Haziran 2014 tarihinden itibaren "Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen, Konuş500 paketinden alabilen aboneler "Ek 1GB "teklifini de otomatik olarak alabileceklerdir.

 

EK 1GB İnternet Kampanyası:

27 Haziran 2014 tarihinden itibaren "Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen, Konuş500, Rahat1GB veya 3lü Teklif 1GB paketlerinden herhangi birini alabilen aboneler "Ek 1GB "teklifini de otomatik olarak alabileceklerdir. Ek 1GB Kampanyası, abonelerin Konuş500, Rahat1GB veya 3lü Teklif 1GB paketine kayıt edildiği tarihten itibaren 90 gün boyunca geçerlidir. Aboneler bu 90 gün içinde ve yalnızca bu 3 paketten herhangi birinden aktif olarak faydalanırken 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1GB alabilecekler. Aboneler 90 gün dolduğunda veya 90 gün içinde olup bu 3 paketten herhangi birinden faydalanmadığı sürede Ek 1GB kampanyasından faydalanamazlar. Bizbize Canımın 3ü,  Genç, GençPlus ve Turist tarifeler bu kampanyadan yararlanamazlar.


Ek 2000 SMS Kampanyası:

"Yeni Hazır Kart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen, Sohbet200, Sohbet400 veya Bol Paketlerinden herhangi birini alabilen aboneler "Ek 2000SMS" teklifini de alabileceklerdir. Ek2000 SMS Kampanyası, abonelerin Sohbet200, Sohbet400 veya Bol Paket'e kayıt edildiği tarihten itibaren 90 gün boyunca geçerlidir. Aboneler 90 gün içinde ve bu 3 paketten herhangi birinden aktif olarak faydalanırken ek 3 TL daha vererek 30 gün boyunca yurt içi her yöne kullanabilecekleri 2000 SMS alabilecekler. Aboneler 90 gün dolduğunda veya 90 gün içinde olup bu 3 paketten herhangi birinden faydalanmadığı sürede Ek 2000 SMS kampanyasından faydalanamazlar. Ek 2000 SMS Paketi 30 günde en fazla 1 kez alınabilir. Tekrar bu paketi almak isteyen aboneler en son aldıkları Ek 2000 SMS Paketi'nin üzerinden 30 gün geçtikten sonra, hala 90 günlük kampanya süresi içindelerse ve aktif Sohbet200, sohbet400 veya Bol Paketleri varsa tekrar SMS ile talepte bulunabilirler.  Ek 2000 SMS Paketi otomatik yenilenmez, almak istedikleri takdirde abonelerin tekrar SMS ile talepte bulunması gerekir.  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. faydalar 3. şahıslara devredilemez.      


Diğer Yön 300 Kampanyası:


26 Mart 2015 tarihinden itibaren "Yeni Hazırkart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen Sohbet 100, Sohbet 200, Sohbet 250, Sohbet 400, Fırsat 180, Fırsat 300, Fırsat 450, Konuş500, Rahat1GB veya 3lü Teklif 1GB paketlerinden herhangi birini alan ve aşağıda kriterleri sağlayan aboneler "Diğer Yön 300" teklifine otomatik kayıt edilecektir:                                                                                                                                                                                                                                                           Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus, Bizbize Canımın Üçü ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay önceki 2 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 15 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 5 TL bakiyesi olan aboneler.
Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus, Bizbize Canımın Üçü ve Turist Tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 artan ve diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %11 artmış aboneler.
Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Genç,Genç Plus, Bizbize Canımın Üçü ve Turist Tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %8 azalan, paket dışı ses harcaması 5-25 TL olan aboneler.

Diğer Yön 300 paketini alan aboneler 5TL karşılığında Turkcell dışındaki diğer yönlere 300dk boyunca konuşabileceklerdir. Paket fiyatına KDV, ÖİV dahildir.Verilen faydalar 3. şahıslara devredilemez.


Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Diğer
Yeni Hazır Kart Sadakat Programı ile belirlenen aboneler otomatik kayıt edilecektir. Turkcell POS Kanalı

BENZER KAMPANYALAR

Sayfayı kaydırın