BiP

Mesajlaşmanın en yeni en eğlenceli hali BiP! CAPS yapma özelliği, kaybolan mesaj, Yiğit Özgür çıkartmaları ve daha fazlası... Buradan haberleşiriz artık!

Ücretsiz Hemen Al
BiP

BiP Nedir?

BiP tüm sevdiklerinizle yeni nesil anlık mesajlaşma deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz.

BiP tüm operatör abonelerinin kullanabildiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.  

NASIL GÖRÜNÜYOR

Uygulamayı iki şekilde indirebilirsiniz.
 • BIP yazıp 2222’ye ücretsiz gönderdikten sonra, gelen linke tıklayarak veya 
 • Appstore, T-Market ve Google Play'den indirebilirsiniz. 
İndirme gerçekleştikten sonra uygulamayı açıp telefon numaranızı girebilirsiniz. Ardından size gelen şifreyi girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon rehberinizde BiP uygulamasını indirmiş olan kullanıcıları otomatik görüp, anlık mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.
BiP uygulamasını sadece iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar ile kullanabilirsiniz.

BiP'te neler var?

Kaybolan mesaj: BiP’e özel kaybolan mesaj özelliğiyle sevdiklerinizle mesajlaşırken, mesajlarınızın belirlediğiniz süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirsiniz.
 
Hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerik: Yiğit Özgür’ün sadece BiP’e özel tasarladığı birbirinden eğlenceli çıkartmalar ile Türk usulü birçok çıkartma ve caps BiP’teki sohbetlerinizi daha renkli hale getiriyor.
 
Caps yaratma: BiP’ten varolan bir fotoğrafınızı kullanarak veya yeni fotoğraf çekerek kendi capsinizi yaratıp tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
 
Herkesle iletişim kurabilme: Tüm iletişiminizi BiP’e taşıyabilirsiniz! BiP’li olmayan arkadaşlarınızla da BiP’in içerisinden SMS atarak mesajlaşabilirsiniz.
 
Grup mesajlaşma: Birden çok arkadaşınızla aynı sohbet içerisinde mesajlaşabilirsiniz.
 
Konum paylaşma: Birebir veya grup mesajlaşmalarınızda bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz.

BiP mobil uygulamasını indirmek ücretsizdir.
 
Turkcell abonesiyseniz; 
 • BiP’ten metin, fotoğraf ve video gönderimleriniz internet kotanızdan düşmez. Diğer paylaşımlarınız paketiniz varsa internet paketinizden, yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • BiP uygulaması hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte alınabilir. BiP ile beraber alınan hız kısıtlı internet paketi bittiğinde, internet erişim hızı ile birlikte BiP kullanım hızı da 96 kbps'a indirilecektir.
Diğer operatör abonelerinin BiP kullanımları varsa internet paketinizden, yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell ve diğer operatör aboneleri için;
 • Uygulama içerisinden gerçekleşen aramalar, varsa ses paketinizden yoksa operatörünüzün standard ses tarifesi üzerinden gerçekleşir.
 • Uygulama, mobil şebeke üzerinden erişimin yanında bulunduğunuz ortamdaki kablosuz internet bağlantısı (wi-fi) üzerinden de kullanılabilir. Bu durumda uygulamaya erişim için gerçekleştirilen data kullanımı Turkcell tarafından ücretlendirilmeyeceği için söz konusu data kullanımından Turkcell sorumlu değildir.

BiP, abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.

 • Kaybolan mesaj göndermek için tek yapmanız gereken ekranın sağ üst köşesinde yer alan saat ikonuna tıklayıp, mesajınızın kaybolmasını istediğiniz saniyeyi seçmeniz.
 • Sohbetinizi renklendirecek CAPSler ve çıkartmaları keşfetmek için gülen surat ikonuna tıklayabilirsiniz.
 • Gizlilik politikasını görüntülemek için tıklayınız.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • BIP yaz 2222’ye gönder
 • BENZER SERVİSLER

  Sayfayı kaydırın