fizy

Her anına uygun listeler, yerli-yabancı milyonlarca şarkı, binlerce video klip ve Türkiye'nin en sevilen radyo kanalları fizy'de!

fizy Video Müzik Üyeliği
9,99 TL / AY
Hemen Al
fizy

fizy artık herkese açık!

Hangi operatörden olursan ol, milyonlarca şarkı ve çok özel fizy listelerini sen de dinleyebilirsin. Hemen fizy uygulamasını indir ve müzik keyfine başla!

Seni alıp götürecek şarkıyı keşfet!

Haftalık Keşif Listesi ve ruh hali modları ile tam da senin dinlemek isteyeceğin şarkıları senin için çalmaya başlayalım!

"Ne dinleyeceğim?" derdine son!

"Ayrılık Şarkıları", "Tatildeyim Kopuyorum", "Akşam Yemeği", "Çalışmaya Çalışıyorum" gibi binlerce fizy listesi dinlemeye hazır, tam da keyfine göre seni bekliyor.

Kalbinden geçen şarkılar artık video klipleriyle fizy'de!

Milyonlarca şarkı, binlerce video fizy'de! #kalbinidinle​

fizy Nedir?

fizy; milyonlarca şarkı, binlerce hazır liste, video klip ve Türkiye'nin en sevilen radyo kanallarını cebinde, tabletinde veya bilgisayarında seninle buluşturan, yasal müzik platformudur. 
 
fizy’e web sitesinden veya iOS ve Android akıllı telefon ve tablet uygulamaları üzerinden erişebilir, müzik keyfine hemen başlayabilirsin. 

Daha Fazla Bilgi

Neden fizy?
 • Milyonlarca şarkıyı, Türkiye'nin en popüler radyo kanallarını, binlerce hazır listeyi ve son çıkan albümleri özgürce dinlersin!
 • Beğendiğin şarkıları video klipleri ile izleyebilirsin.
 • İnternetin olmadığı durumlarda çevrim dışına aldığın şarkı ve video klipler ile müzik keyfine devam edersin!
 • Şarkı aralarında reklam dinlemek zorunda kalmazsın!
 • Her ana uygun ve sürekli güncellenen hazır listelerle müziğin keyfini çıkarırsın!
 • Üstelik bilgisayarından, tabletinden veya cep telefonundan fizy’e ulaşabilirsin!
 
fizy Video Müzik Üyeliği ile çevrim dışı dinleme ve izleme özelliği nasıl kullanılır?
 
Çevrim dışı özelliğini kullanabilmen için fizy Video Müzik üyesi olman gereklidir. Şarkı ve videoları çevrim dışına alabilmek için mobil cihazın internete bağlı iken aşağıdaki adımları izlemelisin. 
 • Çevrim dışı özelliğini “Listelerim” bölümündeki şarkı ve video listelerin için kullanabilirsin.
 • Menü bölümünden “Listelerim” sekmesine tıkla.
 • Çevrim dışına almak istediğin şarkı veya video listesini seç.
 • Sayfadaki “Çevrim Dışı Dinle / İzle” butonunu aktif hale getir ve bekle. Çevrim dışına alınan şarkılar ve video klipler için ilgili şarkı üzerinde turuncu bir ikon belirir.
 • Çevrim dışına aldığın listeleri artık internet bağlantın olmadan da dinleyebilir veya izleyebilirsin. 
13.12.2015 tarihi itibarıyla fizy üyesi olan Turkcell aboneleri yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2200’a gönderilmesi yeterlidir. Turkcell abonesi olmayan diğer operatör aboneleri, bu kapsam dahilinde değildir. 
 • fizy servisini, fizy.com alan adlı web sitesi üzerinden veya Apple ve Google Play store'lardan indirebileceğin fizy mobil uygulamaları üzerinden kullanabilirsin.
 • fizy mobil uygulamasını aşağıdaki linklerden akıllı telefonuna veya tabletine indirebilirsin.
  • iOS cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!  
  • Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
 
Web sitesi üzerinden servisi kullanmak için;
 • İnternet tarayıcının adres bölümüne fizy.com yaz ve enter’a bas.
 • Açılan sayfada, sitenin sağ üst kısmında yer alan giriş yap butonuna tıkla. Açılan Turkcell Şifre penceresinde, telefon numarası ve şifre alanlarını doldur. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekiyor. Turkcell abonesi isen 2200’a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222 SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.  
 • Giriş yaptıktan sonra servisten tüm özellikleri ile faydalanabilmek için fizy üyelik seçeneklerinden kendine uygun olanı seçerek, servise ücretli üyelik yapman gereklidir. fizy üyelik faydalarını aşağıda bulunan Servis Detayları bölümünden öğrenebilirsin. Üyelik ücretlendirmelerini görüntülemek için tıkla
 • Önemli Not: Turkcell haricindeki diğer operatörlere ait kullanıcılar, fizy mobil uygulamasını indirdikten sonra, uygulama içerisinde “Paketler” sayfasında yer alan “Apple Store veya Google Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak ücretli üye olabilirler. Üyeliğini mobil uygulamalardan başlatan kullanıcılarımız, mevcut üyelikleriyle web sitesi üzerinden de müzik dinleyebilmektedir.
Mobil ve tablet uygulamaları üzerinden servisi kullanmak için;
 • fizy'i cep telefonundan kullanmak için öncelikle  kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisin.
  • iOS işletim sistemli bir  cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!  
  • Android işletim sistemli bir cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
 • Uygulamayı açtıktan sonra, internet bağlantı türüne (Wifi veya  4.5G)  göre Turkcell Şifre ekranı açılabilir. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldur. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekir. Turkcell abonesi isen 2200’a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222 SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, yerli-yabancı milyonlarca şarkıdan dilediğini dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, her ana ve zevke uygun hazır fizy listelerinden beğendiğini dinleyebilir, kendi dinleme listeni oluşturabilirsin.

fizy'de müzik dinleyebilmek veya indirebilmek için ücretli müzik üyeliklerinden birini seçmelisin.

fizy Üyelikleri

 • fizy Radyo Üyeliği : Türkiye'nin en sevilen radyo kanallarından Eksen, Babylon, Voyage, fizy Nostalji, fizy Rock, fizy Pop, fizy Slow'un ücretsiz deneyimlersin! Ücretsiz olan bu paket için tek yapman gereken fizy'e giriş yapmak!
  Dilediğin şarkının 30 saniyelik demo versiyonlarını da dinleyebilirsin.
 • fizy Müzik Üyeliği: Yerli ve yabancı milyonlarca müziği sınırsız ve reklamsız dinleyebilir, ayda 1 saat video izleyebilirsin.(Turkcell hat sahibi aboneler, FIZYMUZIK yazıp 2200’a SMS göndererek üyelik gerçekleştirebilirler.)
 • fizy Video Müzik Üyeliği: Yerli ve yabancı milyonlarca müziği sınırsız ve reklamsız dinleyebilir, istediğin video klibi süre kısıtlması olmadan izleyebilir, çevrim dışı özelliği sayesinde internet olmayan yerlerde bile çevrim dışına aldığın müzik ve video listelerine ulaşabilirsin. (Turkcell hat sahibi aboneler, VIDEOMUZIK yazıp, 2200’a SMS göndererek üyelik gerçekleştirebilirler).
 • Yıllık fizy Müzik Üyeliği: 12 ay kalma sözüne fizy Müzik Üyeliği'nden indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. (Turkcell hat sahibi aboneler, YILLIKMUZIK yazıp, 2200’a SMS göndererek üyelik gerçekleştirebilirler).
 • Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği: 12 ay kalma sözüne fizy Video Müzik Üyeliği'nden indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. (Turkcell hat sahibi aboneler, YILLIKFIZY yazıp, 2200’a SMS göndererek üyelik gerçekleştirebilirler).
* Uygulama genelinde Twitter ve Facebook’a giriş yapılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 
* fizy'e fizy.com web sayfası üzerinden veya uygulama üzerinden ilk kez giren herkese, ilk ay fizy Müzik Üyeliği hediye!
Ayrıca dinleme paketleriyle birlikte radyoları dinleyebilir, hazır listelere ulaşabilir, aylık 1 saate kadar video klip izleyebilir, kendi listelerini oluşturabilir, listelerine hem web sitesinden hem de fizy uygulaması üzerinden ulaşabilirsin.

Şarkı İndirme Paketleri:
 • Aylık 25 Şarkı İndirme Üyeliği: 1 ay boyunca dilediğin 25 şarkıyı indirebilirsin.
 • Aylık 50 Şarkı İndirme Üyeliği: 1 ay boyunca sevdiğin 50 şarkıyı indirebilirsin.
 • Haftalık 25 Şarkı İndirme Üyeliği: 1 hafta boyunca dilediğin 25 şarkıyı indirebilirsin.
Tüm seçtiğin şarkıları cep telefonuna, bilgisayarına veya tabletine indirebilir, internet bağlantın olmadan da dinleyebilirsin.

Dinleme üyeliğin olmadan şarkıların sadece 30 saniyesini dinleyebilirsin. Şarkıların tamamını dinleyebilmek için ücretli üyelik yapman gerekir.

Albüm veya hazır listeleri çevrim dışına alarak internetin olmadan da dinleyebilirsin. İndirme paketin olmadan şarkı ve albümleri tekil içerik ücretlerini ödeyerek indirebilirsin. Albüm indirme işlemi, sadece web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Mobil uygulamalarda albüm satın alma işlemi yapılamamaktadır. Mobil uygulamalarda tekil şarkı satın alabilir, müzik arşivime indirebilir, albüm veya hazır listeleri çevrimdışına alarak internetin olmadan da dinleyebilirsin.

İndirme paketi ve tekil şarkı/albüm satın alma, indirme özelliği sadece Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilmektedir.

fizy Üyelikleri:
“Turkcell Faturama Yansıt” seçeneği ile ücretli fizy üyeliği satın aldıysan, üyelik türüne göre aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200’a SMS olarak göndererek iptal işleminizi yapabilirsin. 
 • fizy Müzik Üyeliği (eski adıyla Süper Müzik): IPTAL SUPERMUZIK
 • fizy Müzik Üyeliği (eski adıyla Sınırsız Müzik): IPTAL FIZYMUZIK
 • fizy Video Müzik Üyeliği: IPTAL VIDEOMUZIK
 • Yıllık fizy Müzik Üyeliği: IPTAL YILLIKMUZIK
 • Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği : IPTAL YILLIKFIZY
Ücretli üyeliğinizi Apple veya Google Play Store’lar üzerinden gerçekleştirdiyseniz, iptal işlemini store’lar üzerinden yapmanız gerekmektedir. Bu üyeliklerin iptalleri, Turkcell üzerinden yapılamamaktadır.
 
Şarkı İndirme Paketleri:
Sahip olduğunuz indirme paketlerini iptal etmek için aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200’a SMS göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aylık 25 Şarkı İndirme Üyeliği: IPTAL YIRMIBES
 • Aylık 50 Şarkı İndirme Üyeliği: IPTAL ELLI
 • Haftalık Müzik İndirme Üyeliği: IPTAL HAFTALIKMUZIK
 
*Tükenmez Müzik Paketi abone alımına kapatılmıştır. Bu pakete üye olan kullanıcılarımız iptal etmedikleri sürece paket kullanımına devam edebilirler. Paketin aylık ücreti tüm vergiler dahil 2 TL/haftadır. İptal etmek için IPTAL TUKENMEZ yazıp, 2200'a SMS gönderebilirsiniz.
 
*Süper Müzik Paketi (Ayda 60 saat boyunca milyonlarca şarkıyı reklamsız dinleme) 30 Haziran itibarıyla abone alımına kapatılmıştır. Bu pakete üye olan kullanıcılarımız iptal etmedikleri süre paket kullanımına devam edebilirler. Paketin aylık ücreti tüm vergiler dahil 4,99 TL/aydır. İptal etmek için IPTAL SUPERMUZIK yazıp 2200'a SMS gönderebilirsiniz.
SMS
 • fizy Video Müzik Üyeliği (VIDEOMUZIK yaz 2200’a gönder)
 • Diğer
 • fizy.com
 • m.fizy.com
 • In App Purchase ödeme seçeneği ile Apple veya Google Store üzerinden satın alma
  Şarkı İndirme Paketleri:
 • Aylık 25 Şarkı Üyeliği için YIRMIBES yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.
 • Aylık 50 Şarkı Üyeliği için ELLI yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.
 • Haftalık 25 Şarkı Üyeliği için HAFTALIKMUZIK yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.
 • fizy Üyelikleri

  Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri: 

  ÜyeliklerÜcret
  fizy Müzik Üyeliği6,99 TL / Ay
  fizy Video Müzik Üyeliği9,99 TL / Ay
  Yıllık fizy Müzik Üyeliği3 TL / Ay (12 ay kalma sözünüze*)
  Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği4,99 TL / Ay (12 ay kalma sözünüze**)
  • “Faturama Yansıt” ödeme seçeneği ile satın alınan fizy Müzik ve Gnçtrkcll fizy Müzik üyeliklerinde ön ödemeli hatlarda bakiyenin yetersiz olması durumunda, servis bakiye karşılığı gün kadar kullandırılır. 
  • Faturama Yansıt” ödeme seçeneği ile satın alınan fizy Müzik üyeliğinin yenilenmesi için hattında yeterli bakiye bulunmadığı durumlarda mevcut bakiyen oranında tanımlama yapılır.

  * : Yıllık fizy Müzik üyeliği için faturasına faydalandığı fatura dönemi başına 3,99 TL
  ** : Yıllık fizy Video Müzik üyeliği için faturasına faydalandığı fatura dönemi başına 5TL erken iptal bedeli yansır.
  Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleştirilir.


  Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

  ÜyeliklerApple StoreGoogle Play Store
  fizy Müzik Üyeliği7,99 TL / Ay6,99 TL / Ay
  fizy Video Müzik Üyeliği12,99 TL / Ay9,99 TL / Ay 
   
  Şarkı İndirme Paketleri:
  • Şarkı indirme paketleri sadece Turkcell hat sahibi aboneler tarafından “Faturama Yansıt” seçeneği ile satın alınabilir.

  ÜyeliklerÜcret
  Aylık 25 Şarkı İndirme Üyeliği4,99 TL/Ay
  Aylık 50 Şarkı İndirme Üyeliği6,99 TL/Ay
  Haftalık 25 Şarkı İndirme Üyeliği1,99 TL/Hafta

  Kullanım Ücret Detayları:
  • Aboneliksiz indirilen tekil şarkı ücretleri 0,89 TL ile 1,29 TL arasında değişmektedir.
  • Albüm indirmek paket kapsamına dahil değildir. Albüm ve liste fiyatları 4,99 TL ile 9,99 TL arasında değişir. Bazı albümler içerik sağlayıcının talebi ile özel fiyatlarla sunulabilir.
  • Servis ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
  • Uygulama genelinde Twitter ve Facebook’a giriş yapılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür. Uygulama kullanımından kaynaklı internet kullanımları, abonesi oldukları operatör ve ilgili tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Erken İptal Ücreti : Yıllık fizy Müzik veya Yıllık fizy Video Müzik üyesi olan müşterilerimiz kampanyadan ayrılmak istedikleri takdirde kullanılan ay kadar erken iptal bedeli faturalarına yansıyacaktır.
   Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin Yıllık fizy Müzik üyeliği için faturasına faydalandığı fatura dönemi başına 3,99 TL, Yıllık fizy Video Müzik üyeliği için faturasına faydalandığı fatura dönemi başına 5TL erken iptal bedeli yansır.Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleştirilir.
  • fizy’e fizy.com web sitesi, Android ve iOS mobil uygulamaları ve mobil web sitesi üzerinden erişebilirsin. 
    
   fizy  mobil sitesinin adresi m.fizy.com’dir.  Mobil cihazının browser’ına m.fizy.com yazarak mobil web sitesine erişebilirsin.

   fizy mobil uygulamasını indirmek için;
    
   • iOS cihazına sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
   • Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
    
   fizy web sitesinin adresi fizy.com dur. 

   fizy'den şarkı dinlemek veya indirmek için giriş yapman gereklidir. Eğer Turkcell hat sahibi isen ve kullanmakta olduğun akıllı cihazdan 3G veya LTE bağlantı ile giriş yapıyorsan, herhangi bir şey yapmadan servise girerek üyeliğin kapsamında içerikleri dinleyip, indirebilirsin. Wi-Fi üzerinden giriş yapıyorsan, açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldurmalısın. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekmektedir. Turkcell abonesi isen 2200'a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222’ye SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin. 

  • fizy mobil uygulamasında;
   • İstediğin sanatçı, şarkı, video klip, fizy liste ve albüm adını arayabilir,
   • Senin için hazırlanan fizy listelere ulaşabilir,
   • Beğendiğin şarkıların video kliplerini izleyebilir,
   • Popüler radyo kanallarını (Eksen, Babylon, Voyage..) dinleyebilir,
   • Beğendiğin şarkı ve videolardan kendi listeni oluşturabilir ya da beğendiğin bir albümü doğrudan listelerine kaydedebilir ve sonrasında bu listeleri çevrimdışına alabilir,
   • Çevrim dışına aldığın şarkı ve video listelerini internetin olmadan da dinleyebilir, izleyebilirsin. (çevrim dışı özelliği ile)
   • Beğendiğin şarkıları sosyal paylaşım ağlarında (Facebook ve Twitter) paylaşabilir,
   • İndirme üyeliklerinden birini satın alarak, sevdiğin şarkı ve albümleri bilgisayarına indirebilirsin.
  • 3.1. fizy Müzik Üyeliği :
   Yerli ve yabancı milyonlarca müziği sınırsız ve reklamsız dinleyebilir, popüler radyo kanallarını (Eksen, Babylon, Voyage..) dinleyebilir ve ayda 1 saat video izleyebilirsin. Üstelik Turkcell'liler, fizy mobil uygulaması üzerinden müzik ve radyo dinlerken veya video klip izlerken internet paketlerini harcamazlar. (Turkcell hat sahibi aboneler, FIZYMUZIK yazıp 2200’a SMS göndererek üyelik gerçekleştirebilirler.)
   3.2. fizy Video Müzik Üyeliği:
   Yerli ve yabancı milyonlarca müziği sınırsız ve reklamsız dinleyebilir, popüler radyo kanallarını (Eksen, Babylon, Voyage..) dinleyebilir, dilediğin video klibi süre kısıtlması olmadan izleyebilir, çevrim dışı özelliği sayesinde internet olmayan yerlerde bile çevrim dışına aldığın müzik ve video listelerine ulaşabilirsin. Üstelik Turkcell'liler, fizy mobil uygulaması üzerinden müzik ve radyo dinlerken veya video klip izlerken internet paketlerini harcamazlar. (Turkcell hat sahibi aboneler, VIDEOMUZIK yazıp, 2200’a SMS göndererek üyelik gerçekleştirebilirler).
   3.3 Yıllık fizy Müzik Üyeliği:
   Yerli ve yabancı milyonlarca müziği sınırsız ve reklamsız dinleyebilir, popüler radyo kanallarını (Eksen, Babylon, Voyage..) dinleyebilir ve ayda 1 saat video izleyebilirsin. 12 ay kalma sözüne fizy Müzik üyeliğinden indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Üstelik Turkcell'liler, fizy mobil uygulaması üzerinden müzik ve radyo dinlerken ve video klipleri izlerken internet paketlerini harcamazlar. (Turkcell hat sahibi aboneler, YILLIKMUZIK yazıp, 2200’a SMS göndererek üyelik gerçekleştirebilirler).
   3.4. Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği:
   Yerli ve yabancı milyonlarca müziği sınırsız ve reklamsız dinleyebilir, popüler radyo kanallarını (Eksen, Babylon, Voyage..) dinleyebilir , istediğin video klibi süre kısıtlması olmadan izleyebilir, çevrim dışı özelliği sayesinde internet olmayan yerlerde bile çevrim dışına aldığın müzik ve video listelerine ulaşabilirsin.Üstelik Turkcell'liler, fizy mobil uygulaması üzerinden müzik ve radyon dinlerken, video klipleri izlerken internet paketlerini harcamazlar. (Turkcell hat sahibi aboneler, YILLIKFIZY yazıp, 2200’a SMS göndererek üyelik gerçekleştirebilirler).

  • fizy aboneliklerinden herhangi birine sahip olmadan uygulamaya giriş yaptığında, ücretsiz üye olursun. Ücretsiz üyelik ile fizy’deki birbirinden popüler radyo kanallarına erişebilirken, şarkıların 30 saniyelik demo versiyonlarını dinleyebilirsin. Ücretsiz üyelik seçeneği tüm operatörlere açıktır.

  • Yapman gereken tek şey sana uygun Store’dan hemen fizy uygulamasını telefonuna indirmek ve telefon numarası ve Turkcell şifrenle uygulamaya giriş yapmak. Turkcell şifreni bilmiyorsan, SIFRE yazıp 2200’a mesaj atabilirsin.

  • Çevrim dışı özelliğini kullanabilmen için fizy Video Müzik üyesi olmanı gereklidir.

   • Çevrim dışı özelliğini “Listelerim” bölümündeki listelerin için kullanabilirsin.
   • Menü bölümünden “Listelerim” sekmesine tıkla
   • Çevrim dışına almak istediğin şarkı veya video listesini seç
   • Sayfadaki “Çevrim Dışı Dinle/İzle” butonunu aktif hale getir ve bekle. Çevrim dışına alınan şarkılar için ilgili şarkı üzerinde turuncu bir ikon belirir.
   • Çevrim dışına aldığın listeleri artık internet olmayan yerlerde de dinleyebilirsin.

   • Turkcell Şifre Turkcell servislerine tek bir şifreyle giriş yapmayı sağlayan bir Turkcell servisidir. 
   • Şifrenizi, Turkcell abonesi iseniz 2200'a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone iseniz 5327552222’ye SIFRE yazıp SMS göndererek öğrenebilirsiniz.  

  • Sevdiğin şarkıcının albümünü bilgisayarına indirdikten sonra dilersen cep telefonuna veya MP3 çalarına aktarabilirsin. iOS kullanıcıları indirdikleri şarkıları mobil cihazın dışına taşıyamazlar. Android kullanıcıları cihazları üzerindeki SD kartların içerisinden indirdikleri şarkılara ulaşabilirler.

  • Evet, Turkcell hat kullanan üyelerimizin adil kullanım kotası fizy internet bağlantınızın hızına göre çalışır.

  • Turkcell faturalı bir hatta sahipsen ücretli üyelikleri ”Faturama Yansıt” seçeneği ile satın alabilirsin. Eğer Turkcell Hazır Kart’ın varsa, mevcut bakiyenden düşülür. 

  • Albüm veya diğer müzik içeriklerini indirebilmek için hattına TL yüklemen yeterli. TL yükledikten sonra dilediğin albümü veya şarkıyı anında indirebilirsin.

  • Sevdiğin albümleri veya şarkıları indirmek tamamen yasaldır ve herhangi bir cezai yaptırımı yoktur.

  • Aradığın şarkıyı veya şarkıcıyı arama motoruna yazarak aradığın içeriğe kolayca ulaşabilirsin. Arama motoru, arama yaptığın kelimeyi içeren tüm şarkı, sanatçı, albüm, şarkı listeleri ve video listelerini arama sonuçlarında listeleyecektir.   

   • fizy'i cep telefonundan kullanmak için öncelikle  kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisin
    • iOS işletim sistemli bir  cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!  
    • Android işletim sistemli bir cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
   • Uygulamayı açtıktan sonra, internet bağlantı türüne (Wifi veya  4.5G)  göre Turkcell Şifre ekranı açılabilir. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldur. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekir. Turkcell abonesi isen 2200'a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222 SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.
   • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, yerli-yabancı milyonlarca şarkıdan dilediğini dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, her an’a ve zevke uygun hazır fizy listelerinden beğendiğini dinleyebilir, kendi dinleme listeni oluşturabilirsin.


  • Evet. Uygulamayı silersen indirdiğin şarkıları kaybedersin. İndirdiğin şarkılara yeniden ulaşmak için uygulamayı yeniden indirmelisin. Uygulamayı indirdikten sonra Müzik Arşivim > İndirme Geçmişi sekmesinden daha önce indirmiş olduğun şarkılara ulaşabilirsin. Son 7 ay içerisinde indirdiğin ancak sildiğin şarkıları 3 defaya kadar ücretsiz olarak yeniden indirebilirsin. 

  • Ücretli fizy Üyelikleri:
   “Turkcell Faturama Yansıt” seçeneği ile ücretli fizy üyeliği aldıysan, üyelik türüne göre aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200'a SMS olarak göndererek iptal işlemini yapabilirsin. 

   • fizy Müzik Üyeliği (Eski adı: Süper Müzik): IPTAL SUPERMUZIK
   • fizy Müzik Üyeliği (Eski adı: Sınırsız Müzik): IPTAL FIZYMUZIK
   • fizy Video Müzik Üyeliği (Eski Adı: Ekstra Müzik): IPTAL VIDEOMUZIK
   • Yıllık fizy Müzik Üyeliği (Eski adı: Yıllık Sınırsız Müzik): IPTAL YILLIKMUZIK
   • Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği : IPTAL YILLIKFIZY
    Ücretli üyeliğini, Apple veya Google Play store’lar üzerinden gerçekleştirdiysen, iptal işlemini store’lar üzerinden yapman gerekir. Bu üyeliklerin iptalleri, Turkcell üzerinden yapılamamaktadır.
    
   Ücretli üyeliğini nasıl aldığını hatırlamıyorsan, fizy mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hesabım > Paketlerim bölümünden ilgili üyeliğin ödeme yönetimini görüntüleyebilirsin. Ödeme yöntemi Turkcell olarak görünen üyelikler Turkcell kanallarından, Google veya Apple Store olarak görünen üyelikler ise ilgili Store üzerinden iptal edilmelidir.
    
   Apple Store in app purchase yöntemi ile almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.

   iPhone, iPad veya iPod touch'ında
   • Ana ekranda Ayarlar'a tıkla
   • iTunes ve App Store seçeneğine tıkla.
   • Apple Kimliğine tıkla
   • Apple Kimliğini Göster'e tıkla. Giriş yapman gerekebilir.
   • Abonelikler'in altında Yönet'e tıkla. (iTunes'da bir abonelik görmüyor ancak bu abonelik için ücret ödemeye devam ediyorsan doğru Apple Kimliği ile giriş yaptığından emin olmalısın. Aboneliğini iTunes'da görmediğin halde ücret ödemeye devam ediyorsan, fizy'e  iTunes üzerinden değil doğrudan abone olmuş olabilirsiniz.. Bu durumda, aboneliğini iptal etmek için fizy ile  iletişime geçmelisin.)
   • Yönetmek istediğin aboneliğe tıkla.
   • Aboneliğini yönetmek için seçenekleri kullan. Farklı bir abonelik dönemi seçebilir veya Otomatik Yenileme'yi kapatabilirsin.
   Aboneliği iptal etmek için Otomatik Yenileme'yi kapatmalısın. Aboneliğin geçerli fatura döneminin sonunda iptal edilir.
    
   Google Play Store in app purchase yöntemi ile almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.
   • payments.google.com'a gidin.
   • Ekranının sol kenarında bulunan Faturalar ve hesaplar'ı seç.
   • İptal etmek istediğin aboneliği seç > Aboneliği iptal et butonuna tıkla.
    
   Önemli: Bir uygulamanın yüklemesini kaldırmak, aboneliğini otomatik olarak durdurmaz. Aboneliğini sona erdirmek için aboneliği iptal etmen gerekir. Aboneliği iptal etmeden uygulamayı kaldırırsan, yine ücret ödersin.
   Abonelik iptalinde abonelik ücretleri geriye dönük olarak iade edilmez ve daha önce ödenmiş olan abonelik ücretlerinde iptal tarihine göre orantılı bir hesaplama yapılmaz.
    
   Şarkı İndirme Üyelikleri:
   Sahip olduğunuz indirme paketlerini iptal etmek için aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200'a SMS göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
   • Aylık 25 Şarkı İndirme Üyeliği: IPTAL YIRMIBES
   • Aylık 50 Şarkı İndirme Üyeliği: IPTAL ELLI
   • Haftalık 25 Şarkı İndirme Üyeliği: IPTAL HAFTALIKMUZIK

  • Evet, fizy ücretli üyelikleri her ay kendi fiyatı üzerinden yenilenir ve faturana yansır.

  • Evet. Servis aylık ücreti ilgili store’larda kayıtlı kredi kartından aylık olarak Apple/Google tarafından kullanıcı tarafından iptal edilene kadar tahsil edilir. Store’lar üzerinden yapılan satın alımlarda Turkcell kredi kartı bilgilerinize erişmez ve göremez. Bilgilerinin güvenliği, ilgili store’un ait olduğu şirket tarafından sağlanır.

  • Bu kampanyadan tüm faturalı Turkcell Müşterileri faydalanabilir.

  • fizy müzik üyesi iseniz fizy Video Müzik Üyeliğine geçtiğinizde, yeni üyeliğiniz hemen aktiflenir ve dönem sonunda faturanıza yansır. fizy Müzik üyeliğiniz de dönem sonuna kadar üzerinizde kalmaya devam eder.

  • Yıllık üyeliklerin sonunda, üyelik standart aylık ücretten devam eder.

  • Bu kampanya ses hatları için geçerlidir.  

   • Vestel Venus 5000 ile 2 ay fizy Video Müzik hediye kampanyasi: Kampanya kapsamında Vestel Venus 5000 cihaz kontratı yapıldığında fizy Video Müzik Üyeliği 2 ay boyunca ilgili hatta ücretsiz olarak tanımlanacak olup ve bu süre boyunca fizy’deki tüm şarkı ve video klipler ücretsiz dinlenebilecek ve izlenebilecektir.
   • Hediye fizy Video Müzik Üyeliği, kontratlama işlemi sonrası yarım saat içinde otomatik olarak tanımlanacaktır.
   • Taahhüt Süresinin başlaması ile birlikte fizy Video Müzik Üyeliği’nin de başladığına dair SMS bildirimi yapılır ve fizy Video Müzik Üyeliği kullanımı başlar.
   • fizy Video Müzik Üyeliği’nin 2 aylık ücretsiz sürenin bitiminde kendiliğinden iptal olur. fizy uygulamasının dinleme özelliği cepten internet harcamadan kullanılabilir; ancak Twitter’a, Facebook’a giriş veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için internet bağlantı ücreti yansır. Söz konusu internet bağlantı ücreti  hatta tanımlı bir data paketi varsa ilgili paket üzerinden, yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden hesaplanarak yansıtılacaktır. 
   • Taahhütlü ve cihazlı fizy üyeleri, tarifesinde fizy üyeliği bulunan ve mevcutta fizy Video Müzik Üyeliği olan aboneler kampanyadan yararlanamaz.
   • 2 ayın sonunda, fizy Video Müzik Üyeliği’ni devam ettirmek isteyen müşterilerimiz DEVAM FIZY yazıp 2200’a gönderebilir ve ayda 9,99TL’ye müzik keyiflerini devam ettirebilirler.

  Sayfayı kaydırın