Paket Kalan

Paket kalan bilgileriniz güncel sonuçlarla cebinizde!

Paket Kalan

Paket Kalan Nedir?

Paket Kalan hizmetiyle paketlerinizden ne kadar kaldığını güncel sonuçlarla hemen ve ücretsiz öğrenebilirsiniz. Üstelik 6-12 saat gecikme devri de bitti; artık Turkcell’in yurtiçi tüm konuşma ve mesajlaşma paketlerinde anında, internet paketlerinizde ise en fazla son 1 saat hariç olacak şekilde paket kalanınızı öğrenebilirsiniz.

Faturalı paketlerinizden ne kadar kaldığını aşağıdaki yöntemlerle ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz:

 • Tüm paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN, konuşma paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN DAKIKA, sms paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN SMS, internet paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN INTERNET yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
 • Arayarak öğrenmek için 0532 757 22 22’yi arayıp Tarife/Kampanya menüsünden işlem yapmanız yeterlidir, Paket Kalan bilgileriniz hemen size mesaj olarak gönderilecektir.
 • Telefonunuzun ekranına *100# yazıp arama tuşuna basarak Turkcell Hızlı Menu’den de kalan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
 • Paket kalanınızı internet üzerinden öğrenmek için telefonunuzdan www.turkcell.com.tr adresine girebilir ya da Turkcell Online İşlem uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde www.turkcell.com.tr adresinden Hesabım'a giriş yaparak paketinizden ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.
Paket Kalan hizmetiyle paketinizden ne kadar kaldığını ücretsiz olarak sorgulayabilir, böylece kullanımlarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Turkcell’de paketinizin %80’ine ulaştığınızda veya paketinizi bitirdiğinizde sizi kısa mesaj ile bilgilendiririz. Paket kalan bilginiz ile ilgili size gönderilen mesajlar daha kolay takip edebilmeniz için PaketKalan ismi ile gönderilir.
Ücretsiz
SMS
 • KALAN yaz 2222’ye gönder
 • 0532 757 22 22
  Diğer
  *100# Turkcell Hızlı Menu

  BENZER SERVİSLER

  Sayfayı kaydırın